Csoportmérkőzések

A-csoport B-csoport
FRA Metz Handball  ROU SCM Ramnicu Valcea 
RUS Rosztov-Don HUN Győri Audi ETO KC 
NOR Vipers Kristiansand  MNE WHC Buducsnoszt
DEN Team Esbjerg GER BV Borussia 09 Dortmund 
HUN FTC-Rail Cargo Hungaria  RUS CSZKA Moszkva 
ROU CSM Bucuresti  FRA Brest Bretagne Handball 
GER SG BBM Bietigheim  DEN Odense Handbold 
SLO RK Krim Mercator  CRO HC Podravka Vegeta 

 

  A-csoport / Group A 
  1. forduló / 1st round 
2020.09.12 18:00 FTC-Rail Cargo Hungaria  – Rosztov-Don  25-26 (12-16)
2020.09.12 18:00 RK Krim Mercator – Vipers Kristiansand  26-27 (9-14)
2020.09.13 14:00 SG BBM Bietigheim – Team Esbjerg  26-33 (12-19)
2020.09.13 16:00 CSM Bucuresti – Metz Handball  31-26 (17-10)
  2. forduló / 1nd round 
2020.09.19 16:00 Rosztov-Don – RK Krim Mercator 23-23 (12-14)
2020.09.19 18:00 Vipers Kristiansand – FTC-Rail Cargo Hungaria  Elhalasztva
2020.09.20 14:00 Metz Handball – SG BBM Bietigheim 36-27 (18-8)
2020.09.20 14:00 Team Esbjerg – CSM Bucuresti  29-30 (15-17)
  3. forduló / 3rd roumd 
2020.09.26 16:00 FTC-Rail Cargo Hungaria – Metz Handball  Elhalasztva
2020.09.26 18:00 SG BBM Bietigheim – Vipers Kristiansand 29-33 (14-15)
2020.09.26 18:00 RK Krim Mercator – Team Esbjerg  Elhalasztva
2020.09.27 16:00 CSM Bucuresti – Rosztov-Don  Elhalasztva
  4. forduló / 4th round 
2020.10.10 16:00 Metz Handball – RK Krim Mercator 33-27 (19-11)
2020.10.10 18:00 Vipers Kristiansand – CSM Bucuresti  30-25 (14-12)
2020.10.11 14:00 Team Esbjerg – FTC-Rail Cargo Hungaria 21-24 (13-9)
2020.10.11 14:00 SG BBM Bietigheim – Rosztov-Don 31-32 (16-17)
  5. forduló / 5th round 
2020.10.17 16:00 Rosztov-Don – Metz Handball  30-26 (16-12)
2020.10.18 14:00 Team Esbjerg – Vipers Kristiansand 27-27 (12-12)
2020.10.18 16:00 CSM Bucuresti – FTC-Rail Cargo Hungaria 25-19 (12-10)
2020.10.17 16:00   RK Krim Mercator – SG BBM Bietigheim
28-26 (12-16)
  6. forduló / 6th round 
2020.10.24 16:00 FTC-Rail Cargo Hungaria – RK Krim Mercator 32-25 (14-14)
2020.10.24 16:00 Rosztov-Don – Vipers Kristiansand Elhalasztva 
2020.10.24 18:00 Metz Handball – Team Esbjerg 31-29 (18-14)
2020.10.25 16:00 SG BBM Bietigheim – CSM Bucuresti 22-32 (10-14)
  7. forduló / 7th round 
2020.11.07 16:00 FTC-Rail Cargo Hungaria – SG BBM Bietigheim 00-00 (00-00)
2020.11.07 18:00 RK Krim Mercator – CSM Bucuresti  
2020.11.07 18:00 Vipers Kristiansand – Metz Handball  
2020.11.07 17:00 Rosztov-Don – Team Esbjerg  
  8. forduló / 8th round 
2020.11.14 16:00 CSM Bucuresti – RK Krim Mercator 00-00 (00-00)
2020.11.14 18:00 Metz Handball – Vipers Kristiansand  
2020.11.15 14:00 Team Esbjerg – Rosztov-Don  
2020.11.15 14:00 SG BBM Bietigheim – FTC-Rail Cargo Hungaria   
  9. forduló / 9th round 
2020.11.21 16:00 RK Krim Mercator – FTC-Rail Cargo Hungaria 00-00 (00-00)
2020.11.21 18:00 Vipers Kristiansand – Rosztov-Don  
2020.11.22 14:00 Team Esbjerg – Metz Handball  
2020.11.22 14:00 CSM Bucuresti – SG BBM Bietigheim  
  10. forduló / 10th round 
2021.01.09   SG BBM Bietigheim – RK Krim Mercator
00-00 (00-00)
2021.01.09   Metz Handball – Rosztov-Don  
2021.01.09   Vipers Kristiansand – Team Esbjerg  
2021.01.09   FTC-Rail Cargo Hungaria – CSM Bucuresti  
  11. forduló / 11th round 
2021.01.16   RK Krim Mercator – Metz Handball 00-00 (00-00)
2021.01.16   CSM Bucuresti – Vipers Kristiansand  
2021.01.16   FTC-Rail Cargo Hungaria – Team Esbjerg  
2021.01.16   Rosztov-Don – SG BBM Bietigheim  
  12. forduló / 12th round
2021.01.24   Metz Handball – FTC-Rail Cargo Hungaria 00-00 (00-00)
2021.01.24   Rosztov-Don – CSM Bucuresti  
2021.01.24   Vipers Kristiansand – SG BBM Bietigheim  
2021.01.24   Team Esbjerg – RK Krim Mercator  
  13. forduló / 13th round 
2021.02.06   SG BBM Bietigheim – Metz Handball 00-00 (00-00)
2021.02.06   RK Krim Mercator – Rosztov-Don   
2021.02.06   FTC-Rail Cargo Hungaria – Vipers Kristiansand  
2021.02.06   CSM Bucuresti  – Team Esbjerg  
  14. forduló / 14th round 
2021.02.13   Rosztov-Don – FTC-Rail Cargo Hungaria 00-00 (00-00)
2021.02.13   Metz Handball – CSM Bucuresti  
2021.02.13   Team Esbjerg – SG BBM Bietigheim  
2021.02.13   Vipers Kristiansand – RK Krim Mercator  

 

  B-csoport / Group B 
  1. forduló / 1st round 
2020.09.12 16:00 Odense Handbold – BV Borussia 09 Dortmund 32-27 (13-00)
2020.09.12 16:00 CSZKA – Győri Audi ETO KC  27-27 (14-14)
2020.09.12 18:00 Brest Bretagne HB – SCM Ramnicu Valcea  28-21 (12-12)
2020.09.13 16:00 HC Podravka Vegeta – Buducsnoszt  29-26 (12-17)
  2. forduló / 1nd round 
2020.09.19 16:00 Győri Audi ETO KC – HC Podravka Vegeta 43-28 (17-16)
2020.09.19 16:00 SCM Ramnicu Valcea – Odense Handbold 21-30 (10-13)
2020.09.19 18:00 Buducsnoszt – CSZKA 22-25 (13-13)
2020.09.20 16:00 BV Borussia 09 Dortmund – Brest Bretagne HB 29-41 (13-23)
  3. forduló / 3rd roumd 
2020.09.26 16:00 HC Podravka Vegeta – BV Borussia 09 Dortmund
25-26 (14-15)
2020.09.26 16:00 CSZKA – SCM Ramnicu Valcea 30-20 (14-11)
2020.09.27 16:00
Odense Handbold – Buducsnoszt 30-21 (12-8)
2020.09.27 16:00 Brest Bretagne HB – Győri Audi ETO KC 25-25 (12-12)
  4. forduló / 4th round 
2020.10.10 18:00 Győri Audi ETO KC – Odense Handbold 32-25 (16-11)
2020.10.10 18:00 Buducsnoszt – Brest Bretagne HB 22-22 (12-12)
2020.10.11 14:00 SCM Ramnicu Valcea – HC Podravka Vegeta Elhalasztva
2020.10.11 16:00 BV Borussia 09 Dortmund – CSZKA 28-29 (15-11)
  5. forduló / 5th round 
2020.10.17 18:00 Győri Audi ETO KC – SCM Ramnicu Valcea 38-31 (15-17)
2020.10.18 14:00 BV Borussia 09 Dortmund – Buducsnoszt 26-28 (15-13)
2020.10.18 16:00 Brest Bretagne HB – CSZKA 28-30 (13-17)
2020.10.18 16:00 HC Podravka Vegeta – Odense Handbold 17-33 (12-16)
  6. forduló / 6th round 
2020.10.24 16:00 SCM Ramnicu Valcea – BV Borussia 09 Dortmund Elhalasztva
2020.10.24 18:00 Buducsnoszt – Győri Audi ETO KC Elhalasztva
2020.10.24 18:00 CSZKA – HC Podravka Vegeta Elhalasztva
2020.10.25 16:00 Odense Handbold – Brest Bretagne HB 24-31 (12-16)
  7. forduló / 7th round 
2020.11.07 16:00 Brest Bretagne HB – HC Podravka Vegeta 00-00 (00-00)
2020.11.08 16:00 BV Borussia 09 Dortmund – Győri Audi ETO KC  
2020.11.08 15:00 CSZKA – Odense Handbold  
2020.11.08 16:00 SCM Ramnicu Valcea – Buducsnoszt   
  8. forduló / 8th round 
2020.11.14 16:00 HC Podravka Vegeta – Brest Bretagne HB 00-00 (00-00)
2020.11.14 18:00 Buducsnoszt – SCM Ramnicu Valcea  
2020.11.15 16:00 Győri Audi ETO KC – BV Borussia 09 Dortmund  
2020.11.15 16:00 Odense Handbold – CSZKA  
  9. forduló / 9th round 
2020.11.21 18:00 Győri Audi ETO KC – Buducsnoszt 00-00 (00-00)
2020.11.22 16:00 BV Borussia 09 Dortmund – SCM Ramnicu Valcea  
2020.11.22 16:00 HC Podravka Vegeta – CSZKA  
2020.11.22 16:00 Brest Bretagne HB – Odense Handbold  
  10. forduló / 10th round 
2021.01.09   SCM Ramnicu Valcea – Győri Audi ETO KC 00-00 (00-00)
2021.01.09   Buducsnoszt – BV Borussia 09 Dortmund  
2021.01.09   CSZKA  – Brest Bretagne HB  
2021.01.09   Odense Handbold – HC Podravka Vegeta  
  11. forduló / 11th round 
2021.01.16   HC Podravka Vegeta – SCM Ramnicu Valcea 00-00 (00-00)
2021.01.16   Odense Handbold – Győri Audi ETO KC  
2021.01.16   Brest Bretagne HB – Buducsnoszt  
2021.01.16   CSZKA – BV Borussia 09 Dortmund  
  12. forduló / 12th round 
2021.01.23   SCM Ramnicu Valcea – CSZKA 00-00 (00-00)
2021.01.23   Győri Audi ETO KC – Brest Bretagne HB  
2021.01.23   Buducsnoszt – Odense Handbold  
2021.01.23   BV Borussia 09 Dortmund – HC Podravka Vegeta  
  13. forduló / 13th round 
2021.02.06   Odense Handbold – SCM Ramnicu Valcea 00-00 (00-00)
2021.02.06   HC Podravka Vegeta – Győri Audi ETO K  
2021.02.06   CSZKA – Buducsnoszt  
2021.02.06   Brest Bretagne HB – BV Borussia 09 Dortmund  
  14. forduló / 14th round 
2021.02.13   Győri Audi ETO KC – CSZKA 00-00 (00-00)
2021.02.13   SCM Ramnicu Valcea – Brest Bretagne HB  
2021.02.13   BV Borussia 09 Dortmund – Odense Handbold  
2021.02.13   Buducsnoszt – HC Podravka Vegeta  

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk