BAJNOKOK LIGÁJA, Női, Csoportmérkőzések, B-csoport, 2. forduló.

2020.09.19. 16:00 óra, Ramnicu Valcea, Traian Sport Hall, 10 néző.

Vezette: Szvetoszlav JOVCSEV, Zvezdelin JONCSEV (Bulgária).

EHF-képviselő: Constantin DIN (Románia).

SCM Ramnicu Valcea: CIUCA Diana (kapus), BATINOVICS Marta (kapus), RUS Sara (kapus) - FERNANDEZ Alicia 6, ELGHAOUI Asma 5, TRIFUNOVICS Jelena 3, NIKOLICS Zseljka 2, MINEVSZKAJA Ewgenija 1, STAMIN Roberta, MARIN Juliana, GLIBKO Irina, FLORICA Elena, LOPEZ Marta, DASCALETE Elena, AARDAHL Maren. Vezetőedző: PERA Florentin.

Odense Håndbold: REINHARDT Althea (kapus), WESTER Tess (kapus) - COHRT KYNDBOEL Freja 8, ABBINGH Lois 5/1, DA SILVA QUINTINO Jessica 4, GROOT Nycke 4/1, IVERSEN Rikke 3, HAGESØ Helena 2, AAMBAKK Malene 2, HØJLUND Mie 1, DE LA COUR Anne 1, WALLÉN Angelica, IKEHARA Ayaka, HALD Sara, LARSEN Kamilla, JOHANSEN Katja. Vezetőedző: KIRKELY Ulrik.

Hétméteres: 2/0 (MINEVSZKAJA Ewgenija 1/0, GLIBKO Irina 1/0), illetve 2/2 (ABBINGH Lois 1/1, GROOT Nycke 1/1).

Sárga lapok: 2 (AARDAHL Maren, ELGHAOUI Asma), illetve 2 (IVERSEN Rikke, GROOT Nycke).

Kiállítás: 3 (AARDAHL Maren 2', TRIFUNOVICS Jelena 2', LOPEZ Marta 2'), illetve 5 (AAMBAKK Malene 2', LARSEN Kamilla 2', GROOT Nycke 2', HØJLUND Mie 4').

Részeredmények: 5. percben 1-3, 10. percben 2-3, 15. percben 4-7, 20. percben 6-9, 25. percben 10-11, 30. percben 10-13, 35. percben 10-15, 40. percben 12-18, 45. percben 14-21, 50. percben 17-23, 55. percben 18-27, 60. percben 21-23.

Lövés hatékonyság: 91 % (23 lövés - 21 gól), illetve 100 % (30 lövés - 30 gól). Furcsa adatok, a mérkőzés részletes leírása (Live-Ticker) mindkét oldalon több elrontott lövést jelez.

Kapus teljesítmény: Az EHF jegyzőkönyve nem közölt erre vonatkozó adatokat.

1. Odense Håndbold 2 2 0 0 62-48 14 4
2. Győri Audi ETO KC 2 1 1 0 70-55 15 3
3. Brest Bretagne Handball 1 1 0 0 28-21 7 2
4. HC Podravka Vegeta 2 1 0 1 57-69 -12 2
5. CSZKA 1 0 1 0 27-27 0 1
6. WHC Buducsnoszt BEMAX 1 0 0 1 26-29 -3 0
7. BV Borussia 09 Dortmund 1 0 0 1 27-32 -5 0