Kézilabda kupa

 

Női

K&H Női Kézilabda Liga

TABELLA – GÓLLÖVŐLISTA

 

1. FORDULÓ
2020.09.05 MTK Budapest Alba Fehérvár KC 35-28
2020.09.05 FTC-Rail Cargo Hungaria Váci NKSE 32-19
2020.09.04 DVSC SCHAEFFLER  Motherson Mosonmagyaróvár 30-31
2020.09.04 Győri Audi ETO KC Kisvárda Master Good SE 33-20
2020.09.04 Boglári Akadémia-SZISE Békéscsabai ENKSE 33-22
2020.09.05 Siófok KC ÉRD 30-22
2020.09.04 Dunaújvárosi KKA Szombathelyi KKA 24-23
2. FORDULÓ
2020.09.09 Szombathelyi KKA Siófok KC 26-36
2020.09.09 ÉRD Boglári Akadémia-SZISE 35-28
2020.09.08 Győri Audi ETO KC Békéscsabai ENKSE   10-0
2020.09.09 Kisvárda Master Good SE DVSC SCHAEFFLER  21-18
2020.09.09 Motherson Mosonmagyaróvár FTC-Rail Cargo Hungaria 19-29
2020.09.09 Váci NKSE MTK Budapest 31-22
2020.09.09 Alba Fehérvár KC Dunaújvárosi KKA 23-21
3. FORDULÓ
2020.09.12 MTK Budapest Motherson Mosonmagyaróvár 32-33
2021.01.02 FTC-Rail Cargo Hungaria Kisvárda Master Good SE 34-22
2020.09.12 DVSC SCHAEFFLER  Békéscsabai ENKSE  32-24
2020.09.01 Győri Audi ETO KC ÉRD  35-17
2020.09.12 Boglári Akadémia-SZISE Szombathelyi KKA  29-31
2020.09.12 Siófok KC Dunaújvárosi KKA  39-25
2020.09.13 Alba Fehérvár KC Váci NKSE  27-30
4. FORDULÓ
2020.09.15 Siófok KC Alba Fehérvár KC 42-20
2020.09.16 Dunaújvárosi KKA Boglári Akadémia-SZISE 30-28
2020.09.16 Győri Audi ETO KC Szombathelyi KKA 22-43
2020.09.16 ÉRD DVSC SCHAEFFLER  24-31
2020.09.16 Békéscsabai ENKSE
FTC-Rail Cargo Hungaria 37-18
2021.01.16 Kisvárda Master Good SE MTK Budapest 32-33
2020.09.16 Motherson Mosonmagyaróvár Váci NKSE 28-27
5. FORDULÓ
2021.01.09
MTK Budapest Békéscsabai ENKSE 35-28
2021.01.06 FTC-Rail Cargo Hungaria ÉRD 35-18
2020.09.19 DVSC SCHAEFFLER  Szombathelyi KKA 32-24
 2021.01.06 Győri Audi ETO KC Dunaújvárosi KKA 36-25
2020.09.18 Boglári Akadémia-SZISE Siófok KC 21-34
2020.09-19 Váci NKSE Kisvárda Master Good SE 28-26
2020.09.20 Alba Fehérvár KC Motherson Mosonmagyaróvár 27-31
6. FORDULÓ
2020.09.24 Boglári Akadémia-SZISE Alba Fehérvár KC 34-24
2020.09.23 Siófok KC Győri Audi ETO KC 21-30
2020.09.23 Dunaújvárosi KKA DVSC SCHAEFFLER  23-24
2021.01.13 Szombathelyi KKA FTC-Rail Cargo Hungaria 41-17
2020.09.23 ÉRD MTK Budapest 28-33
2021.01.13 Békéscsabai ENKSE Váci NKSE 27-39
2020.09.23 Kisvárda Master Good SE Motherson Mosonmagyaróvár 21-22
7. FORDULÓ
2020.09.26 MTK Budapest Szombathelyi KKA 32-29
2021.03.21 FTC-Rail Cargo Hungaria Dunaújvárosi KKA 30-21
2020.09.27 DVSC SCHAEFFLER  Siófok KC 30-25
2021.01.20 Győri Audi ETO KC Boglári Akadémia-SZISE 43-27
2020.10.27 Motherson Mosonmagyaróvár Békéscsabai ENKSE 30-26
2020.09.26 Váci NKSE ÉRD 33-20
 2021.01.22 Alba Fehérvár KC Kisvárda Master Good SE 25-27
8. FORDULÓ
 2021.01.03 Győri Audi ETO KC Alba Fehérvár KC 44-21
 2021.01.09 Boglári Akadémia-SZISE DVSC SCHAEFFLER  25-35
2021.02.27
Siófok KC FTC-Rail Cargo Hungaria 20-38
2021.01.27
Dunaújvárosi KKA MTK Budapest 31-28
2021.01.27
Szombathelyi KKA Váci NKSE 30-33
2021.01.27  ÉRD Motherson Mosonmagyaróvár 26-35
2020.10.09 Békéscsabai ENKSE Kisvárda Master Good SE 24-32
9. FORDULÓ
 2020.10.14 MTK Budapest Siófok KC 33-31
2021.09.29
FTC-Rail Cargo Hungaria Boglári Akadémia-SZISE 39-25
2021.06.02
DVSC SCHAEFFLER  Győri Audi ETO KC 20-32
2021.01.30
Kisvárda Master Good SE ÉRD 21-22
2021.01.31
Motherson Mosonmagyaróvár Szombathelyi KKA 37-26
2021.01.30
Váci NKSE Dunaújvárosi KKA 34-29
2021.01.27
Alba Fehérvár KC Békéscsabai ENKSE 35-28
10. FORDULÓ
2021.02.05
DVSC SCHAEFFLER  Alba Fehérvár KC 27-31
2021.02.03 Győri Audi ETO KC FTC-Rail Cargo Hungaria 33-27
2021.02.05 Boglári Akadémia-SZISE MTK Budapest 29-34
2020.10.17
Siófok KC Váci NKSE 28-22
2021.02.06
Dunaújvárosi KKA Motherson Mosonmagyaróvár 29-34
 2021.02.06 
Szombathelyi KKA Kisvárda Master Good SE 21-26
2021.03.24
ÉRD Békéscsabai ENKSE 33-30
11. FORDULÓ
2021.02.10
MTK Budapest Győri Audi ETO KC 23-40
2021.04.28
FTC-Rail Cargo Hungaria DVSC SCHAEFFLER  31-29
2021.03.09
Békéscsabai ENKSE Szombathelyi KKA 23-20
2021.02.13
Kisvárda Master Good SE Dunaújvárosi KKA 28-26
2021.02.03
Motherson Mosonmagyaróvár Siófok KC 30-25
2021.02.10
Váci NKSE Boglári Akadémia-SZISE 33-28
2021.02.12
Alba Fehérvár KC ÉRD 22-27
12. FORDULÓ
 2021.03.31 FTC-Rail Cargo Hungaria Alba Fehérvár KC 39-22
 2021.02.14 DVSC SCHAEFFLER  MTK Budapest 29-29
2020.10.14
Győri Audi ETO KC Váci NKSE 43-19
2021.02.14
Boglári Akadémia-SZISE Motherson Mosonmagyaróvár 22-33
2021.01.06
Siófok KC Kisvárda Master Good SE 27-19
 2021.02.20 Dunaújvárosi KKA Békéscsabai ENKSE 41-28
2021.02.20
Szombathelyi KKA ÉRD 27-29
13. FORDULÓ
2021.02.24 MTK Budapest FTC-Rail Cargo Hungaria 25-34
2020.10.28
ÉRD Dunaújvárosi KKA 33-28
2020.11.21
Békéscsabai ENKSE Siófok KC 20-31
2021.02.24 Kisvárda Master Good SE Boglári Akadémia-SZISE 29-27
2021.02.24
Motherson Mosonmagyaróvár Győri Audi ETO KC 20-33
2021.02.24
Váci NKSE DVSC SCHAEFFLER  32-28
2021.01.08 Alba Fehérvár KC Szombathelyi KKA 35-22
14. FORDULÓ
2021.02.28
Alba Fehérvár KC MTK Budapest 29-30
2020.11.04
Váci NKSE FTC-Rail Cargo Hungaria 25-29
2021.02.28
Motherson Mosonmagyaróvár DVSC SCHAEFFLER  24-28
1021.02.28
Kisvárda Master Good SE Győri Audi ETO KC 12-38
2021.02.27
Békéscsabai ENKSE Boglári Akadémia-SZISE 24-24
2021.02.24
ÉRD Siófok KC 32-37
2020.11.04 Szombathelyi KKA Dunaújvárosi KKA 28-26
15. FORDULÓ
2021.03.03
Siófok KC Szombathelyi KKA 43-31
2021.05.12 Boglári Akadémia-SZISE ÉRD 28-26
2021.03.02 Békéscsabai ENKSE Győri Audi ETO KC 20-41
2021.03.05
DVSC SCHAEFFLER  Kisvárda Master Good SE 25-21
2021.03.03 FTC-Rail Cargo Hungaria Motherson Mosonmagyaróvár 34-31
2021.03.06
MTK Budapest Váci NKSE 35-32
2021.03.03
Dunaújvárosi KKA Alba Fehérvár KC 27-24
16. FORDULÓ
2021.05.19
Motherson Mosonmagyaróvár MTK Budapest 28-24
2020.11.11 Kisvárda Master Good SE FTC-Rail Cargo Hungaria 26-38
2021.03.27
Békéscsabai ENKSE DVSC SCHAEFFLER  23-30
2021.03.21
ÉRD Győri Audi ETO KC 26-38
2021.03.27
Szombathelyi KKA Boglári Akadémia-SZISE 24-22
2021.03.10
Dunaújvárosi KKA Siófok KC 27-19
2021.03.28
Váci NKSE Alba Fehérvár KC 34-27
17. FORDULÓ
2021.01.30
Alba Fehérvár KC Siófok KC 30-45
2021.04.02
Boglári Akadémia-SZISE Dunaújvárosi KKA 28-26
2021.03.30
Győri Audi ETO KC Szombathelyi KKA 40-20
2021.05.02 DVSC SCHAEFFLER  ÉRD 43-35
2021.04.03
Békéscsabai ENKSE
FTC-Rail Cargo Hungaria 23-41
2021.04.03
MTK Budapest Kisvárda Master Good SE 37-35
 2021.04.03 Váci NKSE Motherson Mosonmagyaróvár 30-27
18. FORDULÓ
 2021.04.07 Békéscsabai ENKSE MTK Budapest 31-32
2021.05.19
ÉRD FTC-Rail Cargo Hungaria 19-42
2021.04.07
Szombathelyi KKA DVSC SCHAEFFLER  20-32
2021.03.24
Dunaújvárosi KKA Győri Audi ETO KC 18-40
2021.01.13 Siófok KC Boglári Akadémia-SZISE 33-21
 2021.04.07 Kisvárda Master Good SE Váci NKSE 30-31
2021.04.07
Motherson Mosonmagyaróvár Alba Fehérvár KC 25-28
19. FORDULÓ
2021.05.16
Alba Fehérvár KC Boglári Akadémia-SZISE 31-34
2021.04.24 Győri Audi ETO KC Siófok KC 44-24
2021.04.25 DVSC SCHAEFFLER  Dunaújvárosi KKA 35-26
 2021.04.24   Szombathelyi KKA FTC-Rail Cargo Hungaria 22-42
 2021.04.24  MTK Budapest ÉRD 33-33
 2021.04.24  Váci NKSE Békéscsabai ENKSE 41-28
 2021.04.25 Motherson Mosonmagyaróvár Kisvárda Master Good SE 27-19
20. FORDULÓ
2020.12.30 Szombathelyi KKA MTK Budapest 32-35
 2020.12.30  Dunaújvárosi KKA FTC-Rail Cargo Hungaria 22-35
 2020.12.30 Siófok KC DVSC SCHAEFFLER  35-33
2021.02.19
Boglári Akadémia-SZISE Győri Audi ETO KC 19:38
 2020.12.30 Békéscsabai ENKSE Motherson Mosonmagyaróvár 23-30
 2020.12.30 ÉRD Váci NKSE 30-34
 2020.12.30 Kisvárda Master Good SE Alba Fehérvár KC 21-22
21. FORDULÓ
2021.04.30 Alba Fehérvár KC Győri Audi ETO KC 25-40
2021.01.23 DVSC SCHAEFFLER  Boglári Akadémia-SZISE 37-29
2021.05.01 FTC-Rail Cargo Hungaria Siófok KC 27-23
2021.05.01 MTK Budapest Dunaújvárosi KKA 34-23
2021.05.01 Váci NKSE Szombathelyi KKA 27-26
2021.04.29 Motherson Mosonmagyaróvár ÉRD 28-24
2021.04.30 Kisvárda Master Good SE Békéscsabai ENKSE 31-20
22. FORDULÓ
2021.05-12 Siófok KC MTK Budapest 34-30
2021.05.08 Boglári Akadémia-SZISE FTC-Rail Cargo Hungaria 21-32
2021.05.08 Győri Audi ETO KC DVSC SCHAEFFLER  41-23
2021.05.07 ÉRD Kisvárda Master Good SE 30-30
2021.05.08 Szombathelyi KKA Motherson Mosonmagyaróvár 24-29
2021.05.08 Dunaújvárosi KKA Váci NKSE 30-27
2021.05.07 Békéscsabai ENKSE Alba Fehérvár KC 30-30
23. FORDULÓ
2021.05.12 Alba Fehérvár KC DVSC SCHAEFFLER  20-33
2021.05.05 FTC-Rail Cargo Hungaria Győri Audi ETO KC 31-22
2021.04.11 MTK Budapest Boglári Akadémia-SZISE 27-22
2021.05.15 Váci NKSE Siófok KC 32-32
2021.05.14 Motherson Mosonmagyaróvár Dunaújvárosi KKA 28-25
2021.05.12 Kisvárda Master Good SE Szombathelyi KKA 24-24
2021.05.16 Békéscsabai ENKSE ÉRD  30-26
24. FORDULÓ
2021.05.22 Győri Audi ETO KC MTK Budapest 33-21
2021.05.22 DVSC SCHAEFFLER  FTC-Rail Cargo Hungaria 27-29
2021.05.22 Szombathelyi KKA Békéscsabai ENKSE 26-24
2021.05.21 Dunaújvárosi KKA Kisvárda Master Good SE 29-23
2021.05.22 Siófok KC Motherson Mosonmagyaróvár 26-22
2021.05.23 Boglári Akadémia-SZISE Váci NKSE 29-25
2021.05.22 ÉRD Alba Fehérvár KC 25-29
25. FORDULÓ
2021.05.25 Alba Fehérvár KC FTC-Rail Cargo Hungaria 20-31
2021.05.26 MTK Budapest DVSC SCHAEFFLER  32-35
2021.05.20 Váci NKSE Győri Audi ETO KC 21-36
2021.05.26 Motherson Mosonmagyaróvár Boglári Akadémia-SZISE 38-35
2021.05.26 Kisvárda Master Good SE Siófok KC 21-29
2021.05.26 Békéscsabai ENKSE Dunaújvárosi KKA 32-31
2021.05.26 ÉRD Szombathelyi KKA 28-32
26. FORDULÓ
2021.05.28 FTC-Rail Cargo Hungaria MTK Budapest 35-21
2021.05.30 Dunaújvárosi KKA ÉRD 36-33
2021.05.29 Siófok KC Békéscsabai ENKSE 34-37
2021.05.30 Boglári Akadémia-SZISE Kisvárda Master Good SE 25-32
2021.06.04 Győri Audi ETO KC Motherson Mosonmagyaróvár 26-20
2021.05.30 DVSC SCHAEFFLER  Váci NKSE 28-30
2021.05.30 Szombathelyi KKA Alba Fehérvár KC 26-21

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk