Kézilabda kupa

 

Csoportmérkőzések

Csoportkörbe sorolt csapatok (4)
DEN Herning-Ikast Håndbold HUN Siófok KC
ROU CS Minaur Baia Mare RUS Handball Club Lada
 3. fordulóból csoportkörbe jutott csapatok (12)
HUN Váci NKSE RUS HC Zvezda
FRA Paris 92 POL MKS Perla Lublin
TUR Kastamonu Belediyesi  GSK FRA Nantes Atlantique HB
RUS Asztrahanyocska NOR Storhamar Håndball Elite
ROU HC Dunarea Braila GER Thüringer HC
RUS Kubany FRA Fleury Loiret Handball

 

A-csoport / Group A
2021.01.09 13:30 1. Herning-Ikast Håndbold – HC Zvezda 34-25 (15-13)
2021.01.10 14:00 1. Váci NKSE – Paris 92 33-34 (15-16)
2021.01.16 14:00 2. HC Zvezda – Váci NKSE 29-33 (12-17)
2021.01.16 18:00 2. Paris 92 – Herning-Ikast Håndbold 26-23 (24-12)
2021.01.23 16:00 3. Váci NKSE – Herning-Ikast Håndbold 26-38 (13-21)
2021.02.10 00:00 3. Paris 92 – HC Zvezda 0-10 (0-0)
2021.02.06 13:00 4. Herning-Ikast Håndbold – Váci NKSE 39-29 (19-13)
2021.02.10 00:00 4. HC Zvezda – Paris 92   10-0 (0-0)
2021.02.14 12:00 5. HC Zvezda – Herning-Ikast Håndbold 31-39 (13-18)
2021.02.14 16:00 5. Paris 92 – Váci NKSE 10-0 (0-0)
2021.02.20 18:00 6. Váci NKSE – HC Zvezda 29-30 (15-17)
2021.02.21 14:00 6. Herning-Ikast Håndbold – Paris 92 25-23 (13-12)
B-csoport / Group B
2021.01.09 16:00 1. Kastamonu Belediyesi – MKS Perla Lublin 20-20 (10-9)
2021.01.09 16:00 1. Handball Club Lada – Nantes Atlantique HB 32-29 (14-14)
2021.01.16 16:00 2. Nantes Atlantique – Kastamonu Belediyesi 
35-26 (18-10)
2021.01.17 16:00 2. MKS Perla Lublin – Handball Club Lada 28-23 (16-10)
2021.01.23 16:00 3. MKS Perla Lublin – Nantes Atlantique HB 26-31 (12-15)
2021.01.24 14:00 3. Kastamonu Belediyesi – Handball Club Lada 29-25 (13-14)
2021.02.07 16:00 4. Nantes Atlantique HB – MKS Perla Lublin 25-21 (11-12)
2021.02.07 14:00 4. Handball Club Lada – Kastamonu Belediyesi 
27-29 (13-14)
2021.02.10 00:00 5. Nantes Atlantique HB – Handball Club Lada 0-10 (0-0)
2021.02.15 18:00 5. MKS Perla Lublin – Kastamonu Belediyesi
35-26 (18-9)
2021.02.21 14:00 6. Handball Club Lada – MKS Perla Lublin 30-24 (17-13)
2021.02.21 16:00 6. Kastamonu Belediyesi – Nantes Atlantique
26-29 (15-12)
C-csoport / Group C
2021.01.09 14:00 1. Minaur Baia Mare – Storhamar Håndball Elite 33-29 (14-13)
2021.01.10 14:00 1. Thüringer HC – Asztrahanyocska 22-29 (10-12)
2021.01.16 14:00 2. Storhamar Håndball Elite – Asztrahanyocska 33-28 (18-14)
2021.02.10 16:50 2. Thüringer HC – Minaur Baia Mare 0-10 (0-0)
2021.02.07 12:00 3. Thüringer HC – Storhamar Håndball Elite 41-36 (18-15)
2021.01.24 15:00 3. Asztrahanyocska – Minaur Baia Mare 33-27 (14-8)
2021.02.06 14:00 4. Storhamar Håndball Elite – Thüringer HC 32-30 (14-14)
2021.02.06 14:00 4. Minaur Baia Mare – Asztrahanyocska 30-27 (13-15)
2021.02.13 14:00 5. Storhamar Håndball Elite – Minaur Baia Mare 27-40 (11-19)
2021.02.10 00:00 5. Asztrahanyocska – Thüringer HC 10-0 (0-0)
2021.02.20 15:00 6. Asztrahanyocska – Storhamar Håndball Elite 10-0 (0-0)
2021.02.21 16:00 6. Minaur Baia Mare – Thüringer HC 10-0 (0-0)
D-csoport / Group D
2021.01.09 18:00 1. Siófok KC – Kubany 28-28 (15-18)
2021.01.10 14:00 1. HC Dunarea Braila – Fleury Loiret Handball 29-27 (15-13)
2021.01.17 12:00 2. Kubany – HC Dunarea Braila 25-25 (13-15)
2021.01.17 18:00 2. Fleury Loiret Handball – Siófok KC 24-35 (10-20)
2021.01.23 14:00 3. HC Dunarea Braila – Siófok KC 25-27 (14-11)
2021.02.10 00:00 3. Fleury Loiret Handball – Kubany 0-10 (0-0)
2021.02.10 00:00 4. Kubany – Fleury Loiret Handball 10-0 (0-0)
2021.02.07 14:00 4. Siófok KC – HC Dunarea Braila 31-24 (17-14)
2021.02.12 17:30 5. Kubany – Siófok KC 25-31 (10-14)
2021.02.14 14:00 5. Fleury Loiret Handball – HC Dunarea Braila 25-31 (12-17)
2021.02.20 14:00 6. HC Dunarea Braila – Kubany 36-32 (17-13)
2021.02.20 16:00 6. Siófok KC – Fleury Loiret Handball 29-28 (13-13)

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk