EURÓPA LIGA, Női, Csoportmérkőzések, D-csoport, 3. forduló.

2021.01.23. 14:00 óra, Braila, Danube Sports Hall, 20 néző.

Vezette: Stefan IVANOVICS, Marko VUJISICS (Montenegró).

EHF-képviselő: Horatiu Cristian BELU (Románia).

HC Dunarea Braila: SERBAN Elena (kapus), NENEZICS Ljubica (kapus) - KANAVAL Marija 8, DACHE Elena 5, UDRISTOIU Aneta 5/3, DMITROVICS Marina 2, LIMA DE ARAUJO Tamires 2, SZAZDOVSZKA Jovana 2, CZECZI VATU Alina 1, PISICA Georgiana, EPUREANU Stefania, ZAMFIRESCU Madalina, MILICS Bojana, BALOG-SAFTA Nicoleta, BALACEANU Joana, BUCUR Ibolya. Vezetőedző: HRUPEC Neven.

Siófok KC: SZIKORA Melinda (kapus), CSAPÓ Kincső (kapus) - HORACEK Tamara 6, NIOMBLA Gnonsiane 5, SUCH Nelli 4, JEZICS Katarina 4, TOMORI Zsuzsanna 3, HÁRSFALVI Júlia 3, TÓTH Gabriella 2, LAPOS Laura, PAPP Nikoletta, MAZÁK-NÉMETH Csilla, JUHÁSZ Fanni, BÖHME Simone. Vezetőedző: ZOVKO Zdravko.

Hétméteres: 3/3 (UDRISTOIU Aneta 3/3), illetve 0/0 ( - ).

Sárga lapok: 0, illetve 0.

Kiállítás: 2 (MILICS Bojana 2', SZAZDOVSZKA Jovana 2'), illetve 3 (HORACEK Tamara 4', NIOMBLA Gnonsiane 2').

Részeredmények: 5. percben 2-3, 10. percben 3-5, 15. percben 6-5, 20. percben 9-6, 25. percben 10-8, 30. percben 14-11, 35. percben 16-16, 40. percben 18-17, 45. percben 20-18, 50. percben 22-22, 55. percben 23-24, 60. percben 25-27.

Lövés hatékonyság: 58 % (43 lövés - 25 gól), illetve 57 % (47 lövés - 27 gól).

Kapus teljesítmény: 37 % - 43 lövés - 16 védés (SERBAN Elena 39 % - 41 lövés - 16 védés - 25 kapott gól; NENEZICS Ljubica 0 % - 2 lövés - 0 védés - 2 kapott gól), illetve 31 % - 36 lövés - 11 védés (SZIKORA Melinda). Az EHF jegyzőkönyve nem pontos: az első félidő utolsó harmadában a Siófok kapujában CSAPÓ Kincső is pályára lépett.

1. Siófok KC 3 2 1 0 90-77 13 5
2. HC Dunarea Braila 3 1 1 1 79-79 0 3
3. Kubany 2 0 2 0 53-53 0 2
4. Fleury Loiret Handball 2 0 0 2 51-64 -13 0