2. forduló - Mérkőzések

Csapatok
[AUT] Alpla HC Hard Csapat »
[DEN] Aalborg Handbold Csapat »
[BEL] Achilles Bocholt Csapat »
[ISR] Maccabi Srugo Rishon Lezion Csapat »
[SRB] Vojvodina Csapat »
[UKR] ZTR Zaporozsje Csapat »
[SLO] RK Gorenje Velenje Csapat »
[SUI] Kadetten Schaffhausen Csapat »
[CZE] Talent Robstav MAT Plzen Csapat »
[POR] Futebol Clube do Porto Csapat »
[NED] OCI-LIONS Csapat »
[SUI] Pfadi Winterthur Csapat »
[ISL] FH Hafnarfjordur Csapat »
[SLO] RD Riko Ribnica Csapat »
[BLR] SZKA Minszk Csapat »
[SUI] BSV Bern Csapat »
[ISL] UMF Selfoss Csapat »
[KOS] KH Besa Famgas Csapat »
[ROU] CSA Steaua Bucuresti Csapat »
[LUX] Handball Kaerjeng Csapat »
[GRE] Olympiacos SFP Csapat »
[RUS] HC Szpartak Moszkva Csapat »
[NED] Green Park Handbal Aalsmeer Csapat »
[CZE] HCB Karvina Csapat »
[POL] KPR Gwardia Opole Csapat »
[ROU] HC Dobrogea Süd Constanta Csapat »
[NOR] Drammen HK Csapat »
[POR] SL Benfica Csapat »
[ISL] IBV Vestmannaeyjar Csapat »
[FRA] PAUC Handball Csapat »
[HUN] Sport36-Komló Csapat »
[MKD] HC Prolet 62 Csapat »

2018.10.14. 19:00 - 2. mérkőzés.

KPR Gwardia Opole - RK Gorenje Velenje
23-21 (12-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.14. 18:30 - 2. mérkőzés.

Kadetten Schaffhausen - ZTR Zaporozsje
38-33 (19-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.14. 17:00 - 2. mérkőzés.

Olympiacos SFP - Sport36-Komló
27-22 (14-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.14. 17:00 - 2. mérkőzés.

Pfadi Winterthur - Aalborg Handbold
24-29 (14-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.14. 17:00 - 2. mérkőzés.

BSV Bern - HC Szpartak Moszkva
24-18 (10-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.14. 15:00 - 2. mérkőzés.

FH Hafnarfjordur - SL Benfica
31-34 (15-18)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.14. 15:00 - 2. mérkőzés.

PAUC Handball - IBV Vestmannaeyjar
36-25 (20-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.14. 10:30 - 2. mérkőzés.

HC Prolet 62 - HCB Karvina
25-32 (9-20)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.13. 20:15 - 2. mérkőzés.

Achilles Bocholt - Handball Kaerjeng
41-35 (20-19)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.13. 19:15 - 2. mérkőzés.

Green Park Handbal Aalsmeer - Vojvodina
23-26 (11-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.13. 19:00 - 2. mérkőzés.

KH Besa Famgas - Drammen HK
27-20 (14-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.13. 19:00 - 2. mérkőzés.

Alpla HC Hard - OCI-LIONS
29-29 (16-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.13. 18:45 - 2. mérkőzés.

SZKA Minszk - Futebol Clube do Porto
25-24 (14-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.13. 18:00 - 1. mérkőzés.

HCB Karvina - HC Prolet 62
26-22 (11-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.13. 18:00 - 2. mérkőzés.

UMF Selfoss - RD Riko Ribnica
32-26 (15-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.13. 15:00 - 1. mérkőzés.

SL Benfica - FH Hafnarfjordur
37-32 (19-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.12. 16:05 - 2. mérkőzés.

Maccabi Srugo Rishon Lezion - CSA Steaua Bucuresti
27-23 (13-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.07. 19:00 - 2. mérkőzés.

Talent Robstav MAT Plzen - HC Dobrogea Süd Constanta
23-29 (13-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.07. 18:00 - 1. mérkőzés.

Handball Kaerjeng - Achilles Bocholt
29-33 (17-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.07. 18:00 - 1. mérkőzés.

Drammen HK - KH Besa Famgas
37-26 (18-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.07. 17:00 - 1. mérkőzés.

RK Gorenje Velenje - KPR Gwardia Opole
26-22 (12-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.07. 17:00 - 1. mérkőzés.

IBV Vestmannaeyjar - PAUC Handball
24-23 (10-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.07. 13:00 - 1. mérkőzés.

CSA Steaua Bucuresti - Maccabi Srugo Rishon Lezion
25-23 (13-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.06. 21:00 - 1. mérkőzés.

Futebol Clube do Porto - SZKA Minszk
34-29 (18-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.06. 19:30 - 1. mérkőzés.

OCI-LIONS - Alpla HC Hard
23-23 (12-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.06. 19:00 - 1. mérkőzés.

RD Riko Ribnica - UMF Selfoss
30-27 (17-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.06. 19:00 - 1. mérkőzés.

HC Dobrogea Süd Constanta - Talent Robstav MAT Plzen
28-21 (15-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.06. 18:00 - 1. mérkőzés.

Vojvodina - Green Park Handbal Aalsmeer
29-21 (18-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.06. 17:00 - 1. mérkőzés.

ZTR Zaporozsje - Kadetten Schaffhausen
27-30 (13-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.06. 16:00 - 1. mérkőzés.

Aalborg Handbold - Pfadi Winterthur
31-29 (16-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.05. 20:00 - 1. mérkőzés.

HC Szpartak Moszkva - BSV Bern
28-23 (16-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2018.10.05. 19:30 - 1. mérkőzés.

Sport36-Komló - Olympiacos SFP
34-29 (16-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk