2. forduló

 1. fordulóból továbbjutott csapatok (11)  
NED OCI-LIONS KOS KH Besa Famgas
SUI BSV Bern CZE Talent Robstav MAT Plzen
POR Futebol Clube do Porto LUX Hanball Kaerjeng
SUI Kadetten Schaffhausen ISL UMF Selfoss
SLO RK Gorenje Velenje ROU CSA Steaua Bucurest
ISL FH Hafnarfjordur    
    
 2. fordulóba sorolt csapatok (21)  
SRB Vojvodina NED Green Park Tigers Aalsmeer
SLO RD Riko Ribnica BEL Achilles Bocholt
CZE HCB Karvina MKD HC Prolet 62
HUN Sport36 - Komló GRE Olympiacos SFP
POL KPR Gwardia Opole ROU HC Dobrogea Sud Constanta
DEN Aalborg Handbold SUI Pfadi Winterthur
NOR Drammen HK AUT Alpla HC Hard
ISR Maccabi Srugo Rishon Lezion RUS HC Szpartak Moszkva
POR SL Benfica BLR SZKA Minszk
UKR ZSTR Zaporozsje ISL IBV Vestmannaeyjar
FRA PAUC Handball
   

 

   2. forduló – 1. mérkőzések / Round 2 – Matches 1 
2018.10.06 18:00 Vojvodina – Green Park Tigers Aalsmeer 29-21 (18-10)
2018.10.06 19:00 RD Riko Ribnica – UMF Selfoss 30-27 (17-11)
2018.10.07 18:00 Handball Kaerjeng – Achilles Bocholt 29-33 (17-16)
2018.10.13 18:00 HCB Karvina – HC Prolet 62 26-22 (11-10)
2018.10.05 19:30 Sport36-Komló – Olympiacos SFP 34-29 (16-12)
2018.10.07 17:00 RK Gorenje Velenje – KPR Gwardia Opole 26-22 (12-9)
2018.10.06 16:00 Aalborg Handbold – Pfadi Winterthur 31-29 (16-12)
2018.10.06  19:00 Dobrogea Süd Constanta – Talent Robstav Plzen 28-21 (15-15)
2018.10.07 18:00 Drammen HK – KH Besa Famgas 37-26 (18-12)
2018.10.06 19:30 OCI-LIONS – Alpla HC Hard 23-23 (12-12)
2018.10.07 13:00 Steaua Bucuresti – Maccabi Srugo Rishon Lezion 25-23 (13-11)
2018.10.05 20:00 HC Spartak Moszkva – BSV Bern 28-23 (16-13)
2018.10.13 15:00 SL Benfica – FH Hafnarfjordur 37-32 (19-16)
2018.10.06 21:00 Futebol Clube do Porto – SZKA Minszk 34-29 (18-14)
2018.10.06 17:00 ZSTR Zaporozsje – Kadetten Schaffhausen 27-30 (13-16)
2018.10.07 18:30 IBV Vestmannaeyjar – PAUC 24-23 (10-12)
    
   2. forduló – 2. mérkőzések / Round 2 – Matches 2 
2018.10.13 19:15 Green Park Tigers Aalsmeer – Vojvodina 23-26 (11-13)
2018.10.13 18:00 UMF Selfoss – RD Riko Ribnica 32-26 (15-10)
2018.10.13 20:15 Achilles Bocholt – Handball Kaerjeng 41-35 (20-19)
2018.10.14 10:30 HC Prolet 62 – HCB Karvina   25-32 (9-20)
2018.10.14 17:00 Olympiacos SFP – Sport36-Komló 27-22 (14-12)
2018.10.14 19:00 KPR Gwardia Opole – RK Gorenje Velenje  23-21 (12-9)
2018.10.14 17:00 Pfadi Winterthur – Aalborg Handbold 24-29 (14-16)
2018.10.07  19:00 Talent Robstav Plzen – Dobrogea Süd Constanta 23-29 (13-14)
2018.10.13 19:00 KH Besa Famgas – Drammen HK 27-20 (14-10)
2018.10.13 19:00 Alpla HC Hard – OCI-LIONS 29-29 (16-15)
2018.10.12 16:00 Maccabi Srugo Rishon Lezion – Steaua Bucuresti 27-23 (13-10)
2018.10.14 17:00 BSV Bern – HC Spartak Moszkva 24-18 (10-9)
2018.10.14 15:00 FH Hafnarfjordur – SL Benfica  31-34 (15-18)
2018.10.13 18:45 SZKA Minszk – Futebol Clube do Porto  25-24 (14-14)
2018.10.14 18:30 Kadetten Schaffhausen – ZSTR Zaporozsje 38-33 (19-14)
2018.10.14 15:00 PAUC – IBV Vestmannaeyjar 36-25 (20-15)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk