EHF-KUPA, Férfi, 2. forduló, Mérkőzések, 2. mérkőzés.

2018.10.12. 16:05 óra, Beit Maccabi Sport Centre, 600 néző.

Vezette: Milan HAJEK, Karel Macho (Csehország).

EHF-képviselő: Stepan PARTEMIAN (Görökország).

Maccabi Rishon Lezion: TEPPER Dan 1 (kapus), SHIKLOSHI Eldar (kapus) - SZTOJKOVICS Rasztko 6/1, KARACSICS Ivan 5, MASURI Bar 5, STELMAN Amit 3, MATICS Marko 3, FREIDMANN Daniel 1, ROSENTAL Yonatan 1, KOFMANN Vladislav 1, SIDI Jermijahu 1, SEGAL Rotem, TUTKENITZ Ram, GERA Omer, NEEMAN Yoav, NATSIA Snir. Vezetőedző: BEN ATTIA Doron.

CSA Steaua Bucuresti: STANESCU Tudor (kapus), MERLA Mihai (kapus) - MILOSEVICS Krsto 6, VUJICS Stefan 6/1, HUMET Gaminde 3, FLOREA Aurel 3/1, STAVROSITU Marius 2/2, GRBOVICS Nemanja 1, KEDZO Nikola 1, BECHERU Ion-Mihai 1, BIZAU Octavian, CONSTANTINA Sabin, ROSU Alin, JOHANNSON Martin, RAPCIUGA Razvan. Vezetőedző: OVIDIU MIHAI Mihaila.

Hétméteres: 2/1 (SZTOJKOVICS Rasztko 2/1), illetve 6/4 (VUJICS Stefan 1/1, FLOREA Aurel 3/1, STAVROSITU Marius 2/2).

Sárga lapok: 4 (Vezetőedző: BEN ATTIA Doron, MATICS Marko, KOFMANN Vladislav, SZTOJKOVICS Rasztko), illetve 3 (Vezetőedző: OVIDIU MIHAI Mihaila, JOHANNSON Martin, BECHERU Ion-Mihai).

Kiállítás: 5 (NATSIA Snir 2', SIDI Jermijahu 2', KOFMANN Vladislav 3x2'), illetve 9 (VUJICS Stefan 4', STAVROSITU Marius 2', BECHERU Ion-Mihai 3x2', KEDZO Nikola 2', BIZAU Octavian 2', GRBOVICS Nemanja 2').

Kizárás (3×2’): 1 (KOFMANN Vladislav), illetve 1 (BECHERU Ion-Mihai).

Részeredmények: 5. percben 3-3, 10. percben 5-4, 15. percben 9-5, 20. percben 10-6, 25. percben 12-8, 30. percben 13-10, 35. percben 16-11, 40. percben 17-14, 45. percben 19-14, 50. percben 23-15, 55. percben 24-18, 60. percben 27-23.

A Maccabi Srugo Rishon Lezion csapata egy vereséggel (23-25), egy győzelemmel (27-23), 50-48-es gólkülönbséggel a 3. fordulóba jutott.