EHF-KUPA, Férfi, 2. forduló, Mérkőzések, 2. mérkőzés.

2018.10.14. 17:00 óra, Rentisz Melina Merkouri, 600 néző.

Vezette: André Philipp BUACHE, Marco MEYER (Svájc).

EHF-képviselő: Sotiris CONSTANTINOU (Ciprus).

Olympiakosz SFP: PAPADOPOULOSZ-VELLISZ Argirisz (kapus), TSZILIMPARISZ Konstantinosz (kapus), ARSICS Igor (kapus) - TZIRASZ Dimitriosz 10/4, TSZILISZ Angelosz 6, TONIAZZO LEMOS Patrick 3, SANIKISZ Grogoriosz 3, ARAPAKOPOULOSZ Andreasz 2, JIMENEZ REINA Luis 1, KANDILASZ Petrosz 1, BUBALO Petar 1, KRITIKOSZ Nikolaosz, KARAMPURNIOTISZ Panagiotisz, ASZVESZTASZ Sztilianosz, LIAPISZ Nikolaosz, DELIKRISZTOSZ Theodorosz. Vezetőedző: ZARAVINASZ Georgiasz.

Sport36-Komló: GRANICS Ante (kapus), SELYMES Attila (kapus) - JERKOVICS Srecko 7, MARKOVICS Igor 6/3, OBRADOVICS Branislav 3, GRÜNFELDER Péter 2, GEBHARDT Ádám 1, SUNAJKO Filip 1, SZKOKÁN Szabolcs 1, BALÁZS Sándor 1, KATZIRZ Dávid, MANOJLOVITY Stefan, MATICS Ivan, KOVÁCS Márk, MARCSEK Gábor, PÁL Ádám. Vezetőedző: KILVINGER Bálint.

Hétméteres: 4/4 (TZIRASZ Dimitriosz 4/4), illetve 5/3 (MARKOVICS Igor 5/3).

Sárga lapok: 4 (Vezetőedző: ZARAVINASZ Georgiasz, TZIRASZ Dimitriosz, KANDILASZ Petrosz, BUBALO Petar), illetve 3 (KOVÁCS Márk, MARKOVICS Igor, JERKOVICS Srecko).

Kiállítás: 3 (KARAMPURNIOTISZ Panagiotisz 2', LIAPISZ Nikolaosz 2', ARAPAKOPOULOSZ Andreasz 2'), illetve 6 (MARKOVICS Igor 2', BALÁZS Sándor 4', SZKOKÁN Szabolcs 2', GRÜNFELDER Péter 2', OBRADOVICS Branislav 2').

Végleges kiállítás: 1 (TONIAZZO LEMOS Patrick), illetve 1 (KATZIRZ Dávid).

Részeredmények: 5. percben 3-2, 10. percben 8-4, 15. percben 11-6, 20. percben 11-10, 25. percben 12-11, 30. percben 14-12, 35. percben 17-15, 40. percben 19-16, 45. percben 23-16, 50. percben 24-17, 55. percben 25-19, 60. percben 27-22.

Az Olympiacos SFP csapata egy vereséggel (29-34), egy győzelemmel (27-22), 56-56-os gólkülönbséggel, idegenben lőtt több góllal a 3. fordulóba jutott.