3. forduló

  2. fordulóból továbbjutott csapatok (16)    
ROU HC Dobrogea Sud Constanta POR Futebol Clube do Porto
SLO RK Gorenje Velenje SUI Kadetten Schaffhausen
ISL UMF Selfoss NOR Drammen HK
DEN Aalborg Handbold GRE Olympiacos SFP
SUI BSV Bern POR SL Benfica
BEL Achilles Bocholt NED OCI-LIONS
CZE HCB Karvina SRB Vojvodina
FRA PAUC Handball ISR Maccabi Srugo Rishon Lezion
    
 3. fordulóba sorolt csapatok (16)  
SWE HK Malmö GER SC Magdeburg
ESP Fraikin BM Granollers ESP BM Logroño La Rioja
POL KS Azoty-Pulawy SA GER THW Kiel
GER Füchse Berlin CRO RK Nexe
MKD HC Eurofarm Rabotnik Bitola GER TSV Hannover-Burgdorf
ESP Liberbank Cuenca HUN Grundfos Tatabánya KC
HUN Balatonfüredi KSE DEN GOG
DEN TTH Holstebro FRA Saint-Raphael Var Handball

 

   3. forduló – 1. mérkőzések / Round 3 – Matches 1  
2018.11.17 16:00 HK Malmö – HC Dobrogea Sud Constanta 22-23 (14-9)
2018.11.18 15:00
SC Magdeburg – Futebol Clube do Porto 26-23 (14-11)
2018.11.18 19:00
Fraikin BM Granollers – RK Gorenje Velenje 24-25 (11-11)
2018.11.17 20:00
BM Logroño La Rioja – Kadetten Schaffhausen 26-22 (13-13)
2018.11.17 18:00
KS Azoty-Pulawy SA – UMF Selfoss 33-26 (16-14)
2018.11.18 15:00
THW Kiel – Drammen HK 34-23 (16-14)
2018.11.17 13:30
Aalborg Handbold – Füchse Berlin 31-29 (13-13)
2018.11.18 17:30
Olympiacos SFP – RK Nexe 22-25 (14-13)
2018.11.17 17:30
HC Eurofarm Rabotnik Bitola – BSV Bern 29-19 (15-7)
2018.11.17 19:00
TSV Hannover-Burgdorf – SL Benfica 41-36 (26-18)
2018.11.18 14:45
Achilles Bocholt – Liberbank Cuenca 29-34 (11-18)
2018.11.18 14:30
Grundfos Tatabánya KC – OCI-LIONS 31-18 (14-9)
2018.11.18 10:30
HCB Karvina – Balatonfüredi KSE 33-34 (16-20)
2018.11.17 18:00
Vojvodina – GOG 27-32 (12-13)
2018.11.18 16:30
PAUC Handball – TTH Holstebro 25-25 (13-12)
2018.11.17 17:30 Maccabi SR Lezion – Saint-Raphael Var Handball 29-36 (14-17)
    
   3. forduló – 2. mérkőzések / Round 3 – Matches 2  
2018.11.25 18:00 HC Dobrogea Sud Constanta – HK Malmö 34-28 (17-12)
2018.11.25 18:00
Futebol Clube do Porto – SC Magdeburg 34-27 (18-12)
2018.11.25 18:45
RK Gorenje Velenje – Fraikin BM Granollers 24-33 (12-16)
2018.11.24 19:30
Kadetten Schaffhausen – BM Logroño La Rioja 28-24 (17-10)
2018.11.24 18:00
UMF Selfoss – KS Azoty-Pulawy SA 28-27 (13-13)
2018.11.25 16:00
Drammen HK – THW Kiel 18-36 (9-17)
2018.11.25 15:00
Füchse Berlin – Aalborg Handbold  28-33 (11-13)
2018.11.24 19:00
RK Nexe – Olympiacos SFP 30-25 (14-13)
2018.11.25 13:00
BSV Bern – HC Eurofarm Rabotnik Bitola 28-30 (15-13)
2018.11.24 17:00
SL Benfica – TSV Hannover-Burgdorf 33-33 (16-16)
2018.11.24 18:30
Liberbank Cuenca – Achilles Bocholt  37-25 (20-13)
2018.11.25 14:30
OCI-LIONS – Grundfos Tatabánya KC 27-27 (12-12)
2018.11.25 16:00
Balatonfüredi KSE  – HCB Karvina 32-29 (17-16)
2018.11.24 20:00
GOG – Vojvodina 38-25 (19-12)
2018.11.24 16:00
TTH Holstebro – PAUC Handball 28-25 (15-13)
2018.11.25 17:00
Saint-Raphael Var Handball – Maccabi SR Lezion  27-30 (15-15)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk