3. forduló

  2. fordulóból továbbjutott csapatok (16)    
ROU HC Dobrogea Sud Constanta POR Futebol Clube do Porto
SLO RK Gorenje Velenje SUI Kadetten Schaffhausen
ISL UMF Selfoss NOR Drammen HK
DEN Aalborg Handbold GRE Olympiacos SFP
SUI BSV Bern POR SL Benfica
BEL Achilles Bocholt NED OCI-LIONS
CZE HCB Karvina SRB Vojvodina
FRA PAUC Handball ISR Maccabi Srugo Rishon Lezion
    
 3. fordulóba sorolt csapatok (16)  
SWE HK Malmö GER SC Magdeburg
ESP Fraikin BM Granollers ESP BM Logroño La Rioja
POL KS Azoty-Pulawy SA GER THW Kiel
GER Füchse Berlin CRO RK Nexe
MKD HC Eurofarm Rabotnik Bitola GER TSV Hannover-Burgdorf
ESP Liberbank Cuenca HUN Grundfos Tatabánya KC
HUN Balatonfüredi KSE DEN GOG
DEN TTH Holstebro FRA Saint-Raphael Var Handball

 

   3. forduló – 1. mérkőzések / Round 3 – Matches 1  
2018.11.17 16:00 HK Malmö – HC Dobrogea Sud Constanta 00-00 (00-00)
2018.11.18 15:00
SC Magdeburg – Futebol Clube do Porto  
2018.11.18 19:00
Fraikin BM Granollers – RK Gorenje Velenje  
2018.11.17 20:00
BM Logroño La Rioja – Kadetten Schaffhausen  
2018.11.17 18:00
KS Azoty-Pulawy SA – UMF Selfoss  
2018.11.18 15:00
THW Kiel – Drammen HK  
2018.11.17 13:30
Aalborg Handbold – Füchse Berlin  
2018.11.18 17:30
Olympiacos SFP – RK Nexe  
2018.11.17 17:30
HC Eurofarm Rabotnik Bitola – BSV Bern  
2018.11.17 19:00
TSV Hannover-Burgdorf – SL Benfica  
2018.11.18 14:45
Achilles Bocholt – Liberbank Cuenca  
2018.11.18 14:30
Grundfos Tatabánya KC – OCI-LIONS  
2018.11.18 10:30
HCB Karvina – Balatonfüredi KSE  
2018.11.17 18:00
Vojvodina – GOG  
2018.11.18 16:30
PAUC Handball – TTH Holstebro  
2018.11.17 17:30 Maccabi SR Lezion – Saint-Raphael Var Handball  
    
   3. forduló – 2. mérkőzések / Round 3 – Matches 2  
2018.11.25 18:00 HC Dobrogea Sud Constanta – HK Malmö 00-00 (00-00)
2018.11.25 18:00
Futebol Clube do Porto – SC Magdeburg  
2018.11.25 18:45
RK Gorenje Velenje – Fraikin BM Granollers  
2018.11.24 19:30
Kadetten Schaffhausen – BM Logroño La Rioja  
2018.11.24 18:00
UMF Selfoss – KS Azoty-Pulawy SA  
2018.11.25 16:00
Drammen HK – THW Kiel  
2018.11.25 15:00
Füchse Berlin – Aalborg Handbold  
2018.11.24 19:00
RK Nexe – Olympiacos SFP  
2018.11.25 13:00
BSV Bern – HC Eurofarm Rabotnik Bitola  
2018.11.24 17:00
SL Benfica – TSV Hannover-Burgdorf  
2018.11.24 18:30
Liberbank Cuenca – Achilles Bocholt  
2018.11.25 14:30
OCI-LIONS – Grundfos Tatabánya KC  
2018.11.25 16:00
Balatonfüredi KSE  – HCB Karvina  
2018.11.24 20:00
GOG – Vojvodina  
2018.11.24 16:00
TTH Holstebro – PAUC Handball  
2018.11.25 17:00
Saint-Raphael Var Handball – Maccabi SR Lezion  

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk