EHF-KUPA, Férfi, 3. forduló, Mérkőzések, 2. mérkőzés.

2018.11.25. 18:45 óra, Velenje, Rdeca Dvorana, 1200 néző.

Vezette: Said BOUNOUARA, Khalid Sami (Franciaország).

EHF-képviselő: Jovan POPADICS (Szerbia).

RK Gorenje Velenje: LOGAR Luka (kapus), VUJOVICS Miljan (kapus), TALETOVICS Emir (kapus) - KAVCSICS Aleksz 5/2, VERDINEK Matics 4, SPELICS Nikola 3, MIKLAVCSICS David 3, TAJNIK Domen 3/3, HASZELJICS Ibrahim 2, SZTOJNICS Darko 2, KAVCSICS Miha 2, MAZEJ Tadej, MATANOVICS Vlado, LEVC Vid, BANFRO Filip, KETE Andraz. Vezetőedző: JOVICSICS Zoran.

Fraikin BM Granollers: GUARDIA TOMAS Marc (kapus), OLIVEIRA DE ALMEIDA Cesar (kapus) - FIGUERAS TREJO Adrian 9/3, GARCIA ROBLEDO Antonio 6, GASSAMA CISSOKHO Mamadou 5, SAEZ LOZANO Victor 4, RAKOCSIJA Vukasin 3, TARRAFETA SERRANO Ian 3, MAESTRO DOS SANTOS Oswaldo 2, MARQUEZ COLOMA Alejandro 1, LANCINA Borja, GARCÍA DIEGUEZ Marc, FERRER VECILLA Alvaro, MARTINEZ BAGES Adria, POPOVICS Ivan, FRANCO MIRO Sergi. Vezetőedző: RAMA GARCIA Antonio.

Hétméteres: 7/5 (KAVCSICS Aleksz 2/2, VERDINEK Matics 1/0, TAJNIK Domen 3/3, KAVCSICS Miha 1/0), illetve 3/3 (FIGUERAS TREJO Adrian 3/3).

Sárga lapok: 2 (SPELICS Nikola, VERDINEK Matics), illetve 3 (GARCÍA DIEGUEZ Marc, GARCIA ROBLEDO Antonio, MAESTRO DOS SANTOS Oswaldo).

Kiállítás: 3 (TAJNIK Domen 2', LEVC Vid 2', KAVCSICS Aleksz 2'), illetve 4 (GARCÍA DIEGUEZ Marc 4', FERRER VECILLA Alvaro 2', GARCIA ROBLEDO Antonio 2').

Részeredmények: 5. percben 1-2, 10. percben 4-4, 15. percben 8-5, 20. percben 9-8, 25. percben 9-12, 30. percben 12-16, 35. percben 13-17, 40. percben 16-21, 45. percben 18-23, 50. percben 21-25, 55. percben 22-30, 60. percben 24-33.

A Fraikin BM Granollers csapata egy vereséggel (24-25), egy győzelemmel 33-24), 57-49-es gólkülönbséggel a csoportkörbe jutott.