2. forduló

1. fordulóból továbbjutott csapatok (15)
POL KS Azoty-Pulawy SA MKD HC Metalurg 
RUS  HC CSZKA ROU HC Dobrogea Süd Constanta
DEN TTH Holstebro ESP Bidasoa Irun
SWE IFK Kristianstad SLO RK Trimo Trebnje
SUI Pfadi Winterthur HUN HE-DO B. Braun Gyöngyös
ROU AHC Potaissa Turda SUI HC Kriens-Luzern
DEN Bjerringbro-Silkeborg AUT Fivers
DEN Skjern Handbold    
A 2. fordulóba sorolt csapatok (9)
GER Rhein-Neckar Löwen FRA Montpellier HB
FRA Fenix Toulouse HB GER Füchse Berlin
POR Sporting CP DEN GOG Håndbold
CRO RK Nexe ESP BM Benidorm
HUN Balatonfüredi KSE    

 

2. forduló – 1. mérkőzés ⁄ Round 2 – Matches 1 
2020.09.22 18:45 HC Dobrogea Süd Constanta – Sporting CP 27-27 (14-16)
2020.09.22 18:45
KS Azoty-Pulawy SA – IFK Kristianstad 24-25 (12-11)
2020.09.22 20:45
BM Benidorm – Fivers  34-31 (17-15)
2020.09.22 18:45  TTH Holstebro – Rhein-Neckar Löwen  22-28 (9-13)
2020.09.22 18:45  Bjerringbro-Silkeborg – HC CSZKA  26-23 (12-12)
2020.09.22 20:45
AHC Potaissa Turda – Fenix Toulouse HB  35-35 (15-17)
2020.09.22 20:45
Bidasoa Irun – RK Nexe 30-27 (14-14)
2020.09.22 20:45 HC Metalurg – HC Kriens-Luzern  26-24 (14-13)
2020.09.22 18:45
GOG  Håndbold – Pfadi Winterthur  33-24 (15-12)
2020.09.22 18:45 Skjern Handbold – Montpellier Handball  31-30 (14-11)
2020.09.22 18:45 HEDO-B.Braun Gyöngyös – Füchse Berlin 23-25 (9-12)
2020.09.22 20:45 RK Trimo Trebnje – Balatonfüredi KSE  Elmaradt
2. forduló – 2. mérkőzés ⁄ Round 2 – Matches 2 
2020.09.29 20:45 Sporting CP – HC Dobrogea Süd Constanta 22-21 (10-12)
2020.09.29 18:45 IFK Kristianstad – KS Azoty-Pulawy SA 24-22 (12-8)
2020.09.29 18:45
Fivers – BM Benidorm Elmaradt
2020.09.29 18:45 Rhein-Neckar Löwen – TTH Holstebro 26-27 (9-13)
2020.09.30 10:00
 HC CSZKA – Bjerringbro-Silkeborg 32-24 (13-14)
2020.09.29 20:45
Fenix Toulouse HB – AHC Potaissa Turda 31-27 (17-12)
2020.09.29 18:00
RK Nexe – Bidasoa Irun 29-24 (13-11)
2020.09.29 18:45
HC Kriens-Luzern – HC Metalurg  22-21 (12-11)
2020.09.29 18:45
Pfadi Winterthur – GOG Håndbold 35-31 (16-14)
2020.09.29 20:45
Montpellier HB – Skjern Handbold 33-29 (17-15)
2020.09.29 20:45
Füchse Berlin  – HE-DO B. Braun Gyöngyös 36-24 (17-12)
2020.09.29 18:45
RK Trimo Trebnje – Balatonfüredi KSE
23-22 (13-10)

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk