1. forduló - Mérkőzések

Csapatok
[ROU] AHC Potaissa Turda Csapat »
[ESP] Bidasoa Irun Csapat »
[DEN] Bjerringbro-Silkeborg Csapat »
[POR] CF Os Belenenses Csapat »
[AUT] Fivers Csapat »
[LUX] Handball Esch Csapat »
[NOR] Haslum Handballklubb Csapat »
[MKD] HC Butel Skopje Csapat »
[RUS] HC CSZKA Csapat »
[ROU] HC Dobrogea Süd Constanta Csapat »
[SUI] HC Kriens-Luzern Csapat »
[MKD] HC Metalurg Csapat »
[RUS] HC Victor Csapat »
[HUN] HEDO-B. Braun Gyöngyös Csapat »
[SWE] HK Malmö Csapat »
[CRO] HRK Gorica Csapat »
[SWE] IFK Kristianstad Csapat »
[POL] KS Azoty-Pulawy SA Csapat »
[GER] MT Melsungen Csapat »
[NOR] OIF Arendal Elite Csapat »
[FRA] PAUC Handball Csapat »
[SUI] Pfadi Winterthur Csapat »
[CRO] RK Dubrava Csapat »
[CRO] RK Spacva Vinkovci Csapat »
[SLO] RK Trimo Trebnje Csapat »
[DEN] Skjern Handbold Csapat »
[POR] SL Benfica Csapat »
[BLR] SZKA Minszk Csapat »
[DEN] TTH Holstebro Csapat »
[ISL] Valur FC Csapat »

2020.09.06. 21:00 - 2. mérkőzés.

Bidasoa Irun - PAUC Handball
30-25 (14-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.09.06. 18:00 - 2. mérkőzés.

HC CSZKA - SZKA Minszk
31-25 (14-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.09.06. 16:00 - 2. mérkőzés.

HC Victor - HC Dobrogea Süd Constanta
27-28 (11-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.09.06. 16:00 - 2. mérkőzés.

MT Melsungen - Bjerringbro-Silkeborg
24-26 (12-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.09.06. 12:30 - 2. mérkőzés.

Pfadi Winterthur - Handball Esch
33-30 (16-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.09.05. 20:20 - 2. mérkőzés.

Fivers - SL Benfica
38-34 (18-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.09.05. 19:30 - 2. mérkőzés.

RK Spacva Vinkovci - HC Metalurg
29-25 (14-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.09.05. 19:30 - 2. mérkőzés.

RK Dubrava - HC Kriens-Luzern
19-28 (8-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.09.05. 19:00 - 2. mérkőzés.

RK Trimo Trebnje - CF Os Belenenses
28-26 (14-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.09.05. 17:00 - 2. mérkőzés.

HRK Gorica - AHC Potaissa Turda
27-32 (11-18)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.09.05. 15:00 - 2. mérkőzés.

HK Malmö - Skjern Handbold
25-26 (13-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.08.30. 18:30 - 1. mérkőzés.

Bjerringbro-Silkeborg - MT Melsungen
31-27 (16-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.08.29. 19:00 - 1. mérkőzés.

HC Metalurg - RK Spacva Vinkovci
35-28 (17-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.08.29. 19:00 - 1. mérkőzés.

CF Os Belenenses - RK Trimo Trebnje
23-28 (12-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.08.29. 18:00 - 2. mérkőzés.

HC Butel Skopje - HEDO-B. Braun Gyöngyös
25-24 (12-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.08.29. 18:00 - 1. mérkőzés.

AHC Potaissa Turda - HRK Gorica
24-26 (12-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.08.29. 18:00 - 1. mérkőzés.

HC Kriens-Luzern - RK Dubrava
29-27 (17-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.08.29. 16:30 - 1. mérkőzés.

HC Dobrogea Süd Constanta - HC Victor
26-18 (11-8)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.08.29. 16:00 - 1. mérkőzés.

SL Benfica - Fivers
28-26 (15-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.08.29. 16:00 - 1. mérkőzés.

SZKA Minszk - HC CSZKA
25-25 (13-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.08.29. 15:00 - 1. mérkőzés.

Skjern Handbold - HK Malmö
27-26 (12-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2020.08.28. 19:00 - 1. mérkőzés.

HEDO-B. Braun Gyöngyös - HC Butel Skopje
34-21 (17-7)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk