1. forduló

 1. fordulóba sorolt csapatok (30) 
POL KS Azoty-Pulawy SA MKD HC Metalurg 
GER MT Melsungen POR SL Benfica
DEN TTH Holstebro ESP Bidasoa Irun
CRO RK Dubrava SLO RK Trimo Trebnje
SUI Pfadi Winterthur SWE HK Malmö
ROU AHC Potaissa Turda BLR SZKA Minszk
MKD  HC Butel Skopje NOR ØIF Arendal
RUS HC Victor POR Club de Futebol Os Belenenses
DEN Bjerringbro-Silkeborg CRO RK Spacva Vinkovci
ISL Valur AUT Fivers
LUX Handball Esch  FRA PAUC Handball
DEN Skjern Handbold CRO HRK Gorica 
HUN HE-DO B. Braun Gyöngyös SUI HC Kriens-Luzern
SWE IFK Kristianstad ROU HC Dobrogea Süd Constanta
NOR Haslum Handballklubb RUS  HC CSZKA

 

  1. forduló – 1. mérkőzés ⁄ Round 1 – Matches 1  
2020.08.29 18:00 AHC Potaissa Turda – HRK Gorica  24-26 (12-11)
2020.08.29 19:00 HC Dobrogea Süd Constanta – HC Victor 26-18 (11-8)
2020.08.29 16:00 SZKA Minszk – HC CSZKA 25-25 (13-13)
2020.08.28 19:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös – HC Butel Skopje 34-21 (17-7)
2020.08.29 19:00 HC Metalurg – RK Spacva Vinkovci  35-28 (17-12)
2020.08.29 15:00 TTH Holstebro – Valur 10-0 (0-0)
2020.08.20 00:00 IFK Kristianstad – ØIF Arendal 10-0 (0-0)
2020.08.30 18:30 Bjerringbro-Silkeborg – MT Melsungen 31-27 (16-16)
2020.08.29 15:00 Skjern Handbold – HK Malmö 27-26 (12-12)
2020.08.20 00:00 KS Azoty-Pulawy SA – Haslum Handballklubb 10-0 (0-0)
2020.08.29 16:00 SL Benfica – Fivers  28-26 (15-12)
2020.08.18 00:00
 Handball Esch – Pfadi Winterthur Törölve
2020.08.29 18:00 PAUC Handball – Bidasoa Irun Törölve
2020.08.29 19:00 CF Os Belenenses – RK Trimo Trebnje  23-28 (12-12)
2020.08.29 18:00 HC Kriens-Luzern – RK Dubrava  29-27 (17-16)
  1. forduló – 2. mérkőzés ⁄ Round 1 – Matches 2  
2020.09.05 17:00 HRK Gorica – AHC Potaissa Turda 27-32 (11-18)
2020.09.06 16:00 HC Victor – HC Dobrogea Süd Constanta
27-28 (11-13)
2020.09.06 18:00 HC CSZKA – SZKA Minszk 31-25 (14-11)
2020.08.29 18:00 HC Butel Skopje – HE-DO B. Braun Gyöngyös 25-24 (12-14)
2020.09.05 19:30 RK Spacva Vinkovci – HC Metalurg 29-25 (14-14)
2020.08.20 00:00
Valur – TTH Holstebro 0-10 (0-0)
2020.08.20 00:00
ØIF Arendal – IFK Kristianstad 0-10 (0-0)
2020.09.06 16:00 MT Melsungen – Bjerringbro-Silkeborg 24-26 (12-16)
2020.09.05 15:00 HK Malmö – Skjern Handbold 25-26 (13-14)
2020.08.20 00:00 Haslum Handballklubb – KS Azoty-Pulawy SA 0-10 (0-0) 
2020.09.05 20:20 Fivers – SL Benfica 38-34 (18-13)
2020.09.06 12:30   Pfadi Winterthur – Handball Esch
33-30 (16-13)
2020.09.06 21:00 Bidasoa Irun – PAUC Handball 30-25 (14-13)
2020.09.05 19:00 RK Trimo Trebnje – CF Os Belenenses 28-26 (14-11)
2020.09.05 19:30  RK Dubrava – HC Kriens-Luzern 19-28 (8-12)

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk