FŐOLDAL

 

<<< HÍRMONDÓ >>>

Suszter maradjon a kaptafánál!

Kisorsolták a női Európa Liga csoportbeosztását

A Tatabánya pótolja a Löwen elleni elmaradt mérkőzését

DVSC: Szilágyi Zoltán váltja Köstner Vilmost a szezon végén

Amanda Kurtovic kölcsönbe távozik Győrből

 

 

CLICK HERE CLICK HERE

Elmaradt magyar kupamérkőzések
 

 Magyar Kupacsapatok Kupája (MKK) >>>

A széles dobozban a mérkőzések párosítására kattintva a találkozó részletes jegyzőkönyve érhető el!

FRISSÍTVE: 2020.11.21. 23:40

K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA, 13. FORDULÓ

 

MOL-Pick Szeged – Telekom Veszprém
Orosházi FKSE-LINAMAR – Balatonfüredi KSE

SBS-Eger – HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
Ceglédi KKSE – Sport36-Komló
Veszprémi KKFT – FTC KN KFT
Csurgói KK – Dabasi KC VSE
Budakalász KZRT – Grundfos Tatabánya KC

0-0

0-0
25-26 (9-11)
25-27 (10-17)
33-24 (17-9)
0-0
0-0

FRISSÍTVE: 2020.11.19. 18:31

BAJNOKOK LIGÁJA, NŐI, A-CSOPORT, 3. FORDULÓ
2020. november 19., csütörtök, 17:00 óra, Bukarest

CSM Bucuresti

HK Rosztov-Don
22-27 (10-16)

FRISSÍTVE: 2020.11.19. 20:14

BAJNOKOK LIGÁJA, FÉRFI, B-CSOPORT, 7. FORDULÓ
2020. november 19., csütörtök, 18:45 óra, Kiel

THW Kiel

Barça
26-32 (15-16)

FRISSÍTVE: 2020.11.19. 20:27

BAJNOKOK LIGÁJA, FÉRFI, A-CSOPORT, 7. FORDULÓ
2020. november 19., csütörtök, 18:45, Szkopje

HC Vardar 1961

Lomza Vive Kielce
29-33 (13-16)

FRISSÍTVE: 2020.11.18. 20:19

BAJNOKOK LIGÁJA, FÉRFI, B-CSOPORT, 7. FORDULÓ
2020. november 18., szerda, 18:45 óra, Aalborg

Aalborg Handbold

Telekom Veszprém
27-33 (18-16)

FRISSÍTVE: 2020.11.18. 20:20

BAJNOKOK LIGÁJA, FÉRFI, A-CSOPORT, 7. FORDULÓ
2020. november 18., szerda, 18:45 óra, Porto

FC Porto Sofarma

Paris Saint-Germain
31-34 (16-12)

FRISSÍTVE: 2020.11.18. 21:34

BAJNOKOK LIGÁJA, FÉRFI, B-CSOPORT, 7. FORDULÓ
2020. november 18., szerda, 18:45 óra, Flensburg

Flensburg-Handewitt

HC Meskov Breszt
29-29 (13-11)

FRISSÍTVE: 2020.11.18. 22:26

BAJNOKOK LIGÁJA, FÉRFI, B-CSOPORT, 7. FORDULÓ
2020. november 18., szerda, 20:45 óra, Zágráb

HC PPD Zagreb

HC Motor Zaporozsje
23-24 (13-13)

FRISSÍTVE: 2020.11.17. 20:19

EURÓPA LIGA, FÉRFI, CSOPORTMÉRKŐZÉS, 3. FORDULÓ
2020. november 17., kedd, 18:45 óra, Győr

Grundfos Tatabánya

RK Trimo Trebnje
26-28 (12-14)

FRISSÍTVE: 2020.11.18. 23:52

K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA, 5. FORDULÓ

 

MOL-Pick Szeged – SBS-Eger 

Telekom Veszprém – Orosházi FKSE-LINAMAR
 Dabasi KC VSE – Grundfos Tatabánya KC
FTC KN KF – Balatonfüredi KSE
Sport36-Komló – HE-DO B.BRAUN Gyöngyös
 Csurgói KK – Ceglédi KKSE
Budakalász KZRT – Veszprémi KKFT

47-27 (23-14)

37-20 (17-12)
21-27 (10-14)
0-0
0-0
28-19 (12-8)
0-0

FRISSÍTVE: 2020.11.18. 20:36

K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA, 12. FORDULÓ

 

Telekom Veszprém – Budakalász KZRT

Dabasi KC VSE – MOL-Pick Szeged
FTC KN KFT – Csurgói KK 
 Spart36-Komló – Veszprémi KKFT
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös – Ceglédi KKSE 
Balatonfüredi KSE – SBS-Eger
Grundfos Tatabánya KC – Orosházi FKSE

35-24 (16-12)

0-0
28-26 (15-14)
30-28 (15-13)
30-24 (16-10)
0-0
0-0

FRISSÍTVE: 2020.11.17. 23:37

EURÓPA LIGA, FÉRFI, CSOPORTMÉRKŐZÉSEK, 3. FORDULÓ

 

A-csoport

Abanca Ademar Leon – HC Metalurg
Csehovszki Medvegyi – Orlen Wisla Plock
Fivers – Fenix Toulouse Handball
B-csoport
USAM Nimes Gard – IFK Kristianstad
TATRAN Presov – CS Dinamo Bucuresti
Sporting CP – Füchse Berlin

 

41-32 (20-13)
27-28 (11-13)
37-32 (17-15)

24-25 (12-13)
Elhalasztva
Elhalasztva

FRISSÍTVE: 2020.11.16. 19:30

BAJNOKOK LIGÁJA, NŐI, B-CSOPORT, 7. FORDULÓ
2020. november 16., hétfő, 18:00 óra, Koprivnica

Brest Bretagne HB

HC Podravka Vegeta
32-25 (15-12)

FRISSÍTVE: 2020.11.15. 15:33

BAJNOKOK LIGÁJA, NŐI, B-CSOPORT, 8. FORDULÓ
2020. november 15., vasárnap, 14:00 óra, Ludwigsburg

SG BBM Bietigheim

FTC-Rail Cargo Hung.
25-29 (6-15)

FRISSÍTVE: 2020.11.15. 17:32

BAJNOKOK LIGÁJA, NŐI, B-CSOPORT, 8. FORDULÓ
2020. november 15., vasárnap, 16:00 óra, Odense

Odense Håndbold

CSZKA
26-25 (12-11)

FRISSÍTVE: 2020.11.15. 15:38

BAJNOKOK LIGÁJA, NŐI, B-CSOPORT, 8. FORDULÓ
2020. november 15., vasárnap, 14:00 óra, Esbjerg

Team Esbjerg

HK Rosztov-Don
24-25 (12-13)

FRISSÍTVE: 2020.11.14. 19:35

BAJNOKOK LIGÁJA, NŐI, B-CSOPORT, 8. FORDULÓ
2020. november 14., szombat, 18:00 óra, Podgorica

ZsRK Buducsnoszt

SCM Ramnicu Valcea
29-28 (15-14)

FRISSÍTVE: 2020.11.14. 20:15

BAJNOKOK LIGÁJA, NŐI, B-CSOPORT, 8. FORDULÓ
2020. november 14., szombat, 16:00 óra, Koprivnica

HC Podravka Vegeta

Brest Bretagne HB
29-33 (14-16)

FRISSÍTVE: 2020.11.14. 17:32

BAJNOKOK LIGÁJA, NŐI, A-CSOPORT, 8. FORDULÓ
2020. november 14., szombat, 16:00 óra, Bukarest

CSM Bucuresti

RK Krim Mercator
22-22 (12-11)

<<<     1234567 ... >>>

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk