Selejtezők

  1. csoport (Németország, Lengyelország, Izrael, Koszovó)
2018.10.24 18:00 Lengyelország – Koszovó 37-13 (15-5)
2018.10.24 19:00 Németország – Izrael 37-21 (19-9)
2018.10.28 19:30 Koszovó – Németország 14-30 (5-15)
2018.10.28 19:45 Izrael – Lengyelország  25-24 (12-12)
2019.04.10  18:00 Lengyelország – Németország  18-26 (10-13)
2019.04.10  19.15 Koszovó – Izrael 27-24 (12-8)
2019.04.13  14:00 Németország – Lengyelország  29-24 (16-16)
2019.04.14 19:00 Izrael – Koszovó 30-24 (11-9)
2019.06.12  19:30 Izrael – Németország 25-40 (14-19)
2019.06.12  20:00 Koszovó – Lengyelország 23-23 (14-13)
2019.06.16  18:00 Németország – Koszovó 28-17 (16-5)
2019.06.16  18:00 Lengyelország – Izrael 26-23 (10-11)
    
  2. csoport (Horvátország, Szerbia, Svájc,  Belgium) 
2018.10.24 18:00 Szerbia – Belgium 27-27 (15-14)
2018.10.25 20:15 Horvátország – Svájc  31-28 (15-16)
2018.10.28 13:15 Svájc – Szerbia  29-24 (12-11)
2018.10.28 15:45 Belgium – Horvátország 25-30 (12-18)
2019.04.11 18:00 Szerbia – Horvátország  25-25 (13-13)
2019.04.10 20:10 Belgium – Svájc 25-28 (10-16)
2019.04.14 20:30 Horvátország – Szerbia 27-23 (17-11)
2019.04.14 14:00 Svájc – Belgium  36-22 (16-11)
2019.06.12 18:15 Svájc – Horvátország 28-33 (13-17)
2019.06.12  20:00 Belgium – Szerbia 26-37 (10-20)
2019.06.16  18:00 Szerbia – Svájc 32-31 (19-17)
2019.06.16  18:00 Horvátország – Belgium 28-19 (15-9)
    
  3. csoport (Macedónia, Izland, Törökország, Görögország)
2018.10.24 19:45 Izland – Görögország 35-21 (17-13)
2018.10.25 20:15 Fyr Macedónia – Törökország  31-27 (17-13)
2018.10.28 16:00 Törökország – Izland  22-33 (13-16)
2018.10.28 18:30 Görögország – Fyr Macedónia  28-26 (12-13)
2019.04.10  18:00 Görögország – Törökország  22-26 (11-11)
2019.04.10 19:45 Izland – Fyr Macedónia  33-34 (17-17)
2019.04.14 20:00 Fyr Macedónia – Izland 24-24 (10-11)
2019.04.14  17:00 Törökország – Görögország  26-23 (12-9)
2019.06.12  19:00 Törökország – Fyr Macedónia 25-26 (13-11)
2019.06.12  18:30 Görögország – Izland 28-28 (12-15)
2019.06.16  16:00 Fyr Macedónia – Görögország 27-23 (13-11)
2019.06.16  18:00 Izland – Törökország 32-22 (12-9)
    
  4. csoport (Szlovénia, Hollandia, Lettország, Észtország)
2018.10.24 20:15 Szlovénia – Lettország 27-21 (14-7)
2018.10.25 19:30 Hollandia – Észtország  35-25 (17-10)
2018.10.28 15:10 Lettország – Hollandia  29-25 (17-11)
2018.10.28 19:30 Észtország – Szlovénia  20-31 (11-16)
2019.04.11 19:30 Észtország – Lettország 18-24 (11-10)
2019.04.11 19:30 Hollandia – Szlovénia 26-27 (12-11)
2019.04.14 17:00 Szlovénia – Hollandia 30-23 (16-11)
2019.04.14 15:10 Lettország – Észtország  30-24 (17-12)
2019.06.12  19:40 Lettország – Szlovénia 25-24 (14-10)
2019.06.13  19:30 Észtország – Hollandia 27-33 (13-16)
2019.06.16  18:00 Szlovénia – Észtország 32-28 (19-11)
2019.06.16  18:00 Hollandia – Lettország 25-21 (13-11)
    
  5. csoport (Fehéroroszország, Csehország, Bosznia-Hercegovina, Finnország)
2018.10.24 18:00 Csehország – Finnország 31-27 (15-12)
2018.10.25 18:00 Fehéroroszország – Bosznia-Hercegovina  29-30 (16-12)
2018.10.27 16:00 Finnország – Fehéroroszország 20-27 (8-15)
2018.10.27 20:00 Bosznia-Hercegovina – Csehország  20-25 (10-12)
2019.04.11 18:30 Finnország – Bosznia-Hercegovina 26-30 (13-15)
2019.04.10 18:10 Csehország – Fehéroroszország  30-31 (12-14)
2019.04.14 17:00 Fehéroroszország – Csehország 24-26 (12-13)
2019.04.14 17:00 Bosznia-Hercegovina – Finnország 31-19 (16-10)
2019.06.12  20:00 Bosznia-Hercegovina – Fehéroroszország 25-31 (12-17)
2019.06.12  18:30 Finnország – Csehország 24-26 (12-17)
2019.06.16  18:00 Fehéroroszország – Finnország 40-15 (20-8)
2019.06.16  19:00 Csehország – Bosznia-Hercegovina 23-24 (10-11)
    
  6. csoport (Franciaország, Portugália, Litvánia, Románia)
2018.10.24 20:00 Portugália – Románia 21-13 (10-7)
2018.10.25 20:30 Franciaország – Litvánia 42-27 (21-10)
2018.10.28 16:30 Litvánia – Portugália  23-24 (10-12)
2018.10.28 18:00 Románia – Franciaország  21-31 (9-12)
2019.04.11 20:00 Portugália – Franciaország 33-27 (17-13)
2019.04.11 18:00 Románia – Litvánia 28-23 (16-13)
2019.04.14 17:30 Franciaország – Portugália 33-24 (16-15)
2019.04.14 16:30 Litvánia – Románia  24-23 (12-11)
2019.06.13  18:00 Litvánia – Franciaország 17-37 (9-19)
2019.06.13  18:00 Románia – Portugália 19-24 (12-11)
2019.06.16  17:00 Franciaország – Románia 34-25 (19-14)
2019.06.16  18:00 Portugália – Litvánia  28-28 (16-13)
    
  7. csoport (Magyarország, Oroszország, Szlovákia, Olaszország)
2018.10.24 18:30 Magyarország – Szlovákia  30-22 (16-9)
2018.10.24 19:30 Oroszország – Olaszország  34-20 (18-7)
2018.10.27 18:00 Szlovákia – Oroszország    21-22 (12-10)
2018.10.27 18:45 Olaszország – Magyarország    22-30 (10-15)
2019.04.11 19:30 Oroszország – Magyarország     19-25 (10-15) 
2019.04.10  18:45 Olaszország – Szlovákia  26-23 (12-9)
2019.04.14  16:00 Magyarország – Oroszország 23-23 (11-15)
2019.04.14 17:00 Szlovákia – Olaszország 23-26 (11-12)
2019.06.12  18:00 Szlovákia – Magyarország 20-21 (8-9)
2019.06.13  20:30 Olaszország – Oroszország 23-30 (10-14)
2019.06.16  18:00 Magyarország – Olaszország  32-29 (16-14)
2019.06.16  19:00 Oroszország – Szlovákia 30-20 (17-8)
    
  8. csoport (Dánia, Montenegró, Ukrajna,  Feröer-szigetek)
2018.10.24 17:30 Montenegró – Feröer-szigetek 24-24 (10-15)
2018.10.24 21:00 Dánia – Ukrajna 30-24 (12-12)
2018.10.27 16:10 Feröer-szigetek – Dánia 17-35 (8-17)
2018.10.28 18:30 Ukrajna – Montenegró  29-24 (15-12)
2019.04.10  21:00 Montenegró – Dánia  32-31 (16-17)
2019.04.10  19:00 Ukrajna – Feröer-szigetek  30-19 (17-12)
2019.04.13  20.15 Dánia – Montenegró 37-26 (14-11)
2019.04.13 17:45 Feröer-szigetek – Ukrajna 26-27 (14-15)
2019.06.12  19:00 Ukrajna – Dánia 30-33 (15-14)
2019.06.13  19:30 Feröer-szigetek – Montenegró 21-24 (9-11)
2019.06.16  18:00 Dánia – Feröer-szigetek 31-24 (17-13)
2019.06.16  18:00 Montenegró – Ukrajna 27-21 (15-7)

 

A csoportok állása >>>

 

A selejtező csoportokból továbbjutott csapatok:
Németország, Lengyelország (1. csoport), Horvátország, Svájc, Szerbia (2. csoport), Észak-Macedónia, Izland (3. csoport), Szlovénia, Lettország, Hollandia (4. csoport), Csehország, Fehéroroszország, Bosznia-Hercegovina (5. csoport),
Franciaország, Portugália (6. csoport), Magyarország, Oroszország (7. csoport),
  Dánia, Montenegró, Ukrajna (8. csoport).

A 2020. évi Európa-bajnokság további résztvevői:
Ausztria, Norvégia, Svédország (rendező országok), Spanyolország (címvédő).

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk