Női

 

K&H Női Kézilabda Liga

TABELLA – GÓLLÖVŐLISTA

 

 1. FORDULÓ   
2019.08.31 ÉRD FTC-Rail Cargo Hungaria 28-31
2019.08.31 Békéscsabai ENKSE Dunaújvárosi KKA 27-29
2019.08.31 Váci NKSE MTK Budapest 31-21
2019.08.30 Alba Fehérvár KC Motherson-Mosonmagyaróvár 29-27
2019.08.29 Szent István SE DVSC SCHAEFFLER 24-33
2019.09.01  Győri Audi ETO KC Siófok KTC KFT 27-24
2019.08.30 Kisvárda Master Good SE Szombathelyi KKA 25-23
     
 2. FORDULÓ   
2019.09.07 Siófok KTC KFT Szombathelyi KKA 40-21
2019.09.06 Győri Audi ETO KC Szent István SE 33-22
2019.09.04 DVSC SCHAEFFLER Alba Fehérvár KC 30-22
2019.09.06 Motherson-Mosonmagyaróvár Váci NKSE 28-29
2019.09.07 MTK Budapest Békéscsabai ENKSE 29-27
2019.09.07 Dunaújvárosi KKA ÉRD 25-26
2019.09.06 FTC-Rail Cargo Hungaria Kisvárda Master Good SE  30-22 
     
 3. FORDULÓ   
2019.09.14 ÉRD MTK Budapest 36-24
2019.09.14 Békéscsabai ENKSE Motherson-Mosonmagyaróvár 25-27
2019.09.14 Váci NKSE DVSC SCHAEFFLER 26-30
2019.09.13 Alba Fehérvár KC Győri Audi ETO KC 22-28
2019.09.14 Szent István SE Szombathelyi KKA 24-28
2019.09.11 Siófok KTC KFT Kisvárda Master Good SE 26-17
2019.09.13 FTC-Rail Cargo Hungaria Dunaújvárosi KKA  31-23
     
 4. FORDULÓ   
2019.09.21 Siófok KTC KFT FTC-Rail Cargo Hungaria 31-31
2019.09.21 Kisvárda Master Good SE Szent István SE 30-27
2019.09.21 Szombathelyi KKA Alba Fehérvár KC 29-29
2019.09.18 Győri Audi ETO KC Váci NKSE 33-24
2019.09.18 DVSC SCHAEFFLER Békéscsabai ENKSE  32-30
2019.09.20 Motherson-Mosonmagyaróvár ÉRD  22-29
2019.09.21 MTK Budapest Dunaújvárosi KKA  27-27
     
 5. FORDULÓ   
2019.10.09 ÉRD DVSC SCHAEFFLER 29-33
2019.10.09 Békéscsabai ENKSE Győri Audi ETO KC 19-30
2019.10.09 Váci NKSE Szombathelyi KKA 31-28
2019.10.09 Alba Fehérvár KC Kisvárda Master Good SE 32-25
2019.10.10 Szent István SE Siófok KTC KFT 19-39
2019.10.12 Dunaújvárosi KKA Motherson-Mosonmagyaróvár  27-20 
2019.09.03 FTC-Rail Cargo Hungaria MTK Budapest 36-22
     
 6. FORDULÓ   
2019.10.15 Szent István SE FTC-Rail Cargo Hungaria  
2019.10.19 Siófok KTC KFT Alba Fehérvár KC  
2019.10.04 Kisvárda Master Good SE Váci NKSE 24-24
2019.10.19 Szombathelyi KKA Békéscsabai ENKSE  
2019.10.16 Győri Audi ETO KC ÉRD  
2019.10.16 DVSC SCHAEFFLER Dunaújvárosi KKA  
2019.10.18 Motherson-Mosonmagyaróvár MTK Budapest  
     
 7. FORDULÓ   
2019.10.26 ÉRD Szombathelyi KKA  
2019.10.25 Kisvárda Master Good SE Békéscsabai ENKSE  
2019.10.26 Váci NKSE Siófok KTC KFT  
2019.10.25 Alba Fehérvár KC Szent István SE  
2019.10.26 MTK Budapest DVSC SCHAEFFLER  
2019.10.25 Dunaújvárosi KKA Győri Audi ETO KC  
2019.10.25 FTC-Rail Cargo Hungaria Motherson-Mosonmagyaróvár  
     
 8. FORDULÓ   
2020.01.04 Alba Fehérvár KC FTC-Rail Cargo Hungaria  
2019.10.31 Szent István SE Váci NKSE  
2019.11.03 Siófok KTC KFT Békéscsabai ENKSE  
2019.11.03 Kisvárda Master Good SE ÉRD  
2019.11.02 Szombathelyi KKA Dunaújvárosi KKA  
2019.10.02 Győri Audi ETO KC MTK Budapest 38-21
2019.11.02 DVSC SCHAEFFLER Motherson-Mosonmagyaróvár  
     
 9. FORDULÓ   
2019.10.05 ÉRD Siófok KTC KFT 27-21
2019.11.09 Békéscsabai ENKSE Szent István SE  
2019.11.06 Váci NKSE Alba Fehérvár KC  
2019.11.06 Motherson-Mosonmagyaróvár Győri Audi ETO KC  
2019.11.09 MTK Budapest Szombathelyi KKA  
2019.11.08 Dunaújvárosi KKA Kisvárda Master Good SE  
2019.09.10 FTC-Rail Cargo Hungaria DVSC SCHAEFFLER 30-30
     
 10. FORDULÓ   
2019.11.13 Váci NKSE FTC-Rail Cargo Hungaria  
2019.11.15 Alba Fehérvár KC Békéscsabai ENKSE  
2019.10.20 ÉRD Szent István SE  
2019.11.13 Siófok KTC KFT Dunaújvárosi KKA  
2019.11.15 Kisvárda Master Good SE MTK Budapest  
2019.11.16 Szombathelyi KKA Motherson-Mosonmagyaróvár  
2019.11.13 Győri Audi ETO KC DVSC SCHAEFFLER  
     
 11. FORDULÓ   
2019.12.29 ÉRD Alba Fehérvár KC  
2019.12.29 Békéscsabai ENKSE Váci NKSE  
2019.12.29 DVSC SCHAEFFLER Szombathelyi KKA  
2019.12.29 Motherson-Mosonmagyaróvár Kisvárda Master Good SE  
2019.12.29 MTK Budapest Siófok KTC KFT  
2019.12.29 Dunaújvárosi KKA Szent István SE  
2019.12.29 FTC-Rail Cargo Hungaria Győri Audi ETO KC  
     
 12. FORDULÓ   
2020.01.11 Békéscsabai ENKSE FTC-Rail Cargo Hungaria  
2020.01.11 Váci NKSE ÉRD  
2020.01.10 Alba Fehérvár KC Dunaújvárosi KKA  
2020.01.12 Szent István SE MTK Budapest  
2020.01.08 Siófok KTC KFT Motherson-Mosonmagyaróvár  
2020.01.10 Kisvárda Master Good SE DVSC SCHAEFFLER  
2020.01.12 Szombathelyi KKA Győri Audi ETO KC  
     
 13. FORDULÓ   
2020.01.18 ÉRD Békéscsabai ENKSE  
2020.01.18 Győri Audi ETO KC Kisvárda Master Good SE  
2020.01.17 DVSC SCHAEFFLER Siófok KTC KFT  
2020.01.17 Motherson-Mosonmagyaróvár Szent István SE  
2020.01.18 MTK Budapest Alba Fehérvár KC  
2020.01.17 Dunaújvárosi KKA Váci NKSE  
2020.01.18 FTC-Rail Cargo Hungaria Szombathelyi KKA  
     
 14. FORDULÓ   
2020.01.22 FTC-Rail Cargo Hungaria ÉRD  
2020.01.24 Dunaújvárosi KKA Békéscsabai ENKSE  
2020.01.25 MTK Budapest Váci NKSE  
2020.01.24 Motherson-Mosonmagyaróvár Alba Fehérvár KC  
2020.01.24 DVSC SCHAEFFLER Szent István SE  
2020.01.22 Siófok KTC KFT Győri Audi ETO KC  
2020.01.25 Szombathelyi KKA Kisvárda Master Good SE  
     
 15. FORDULÓ   
2019.10.13 Szombathelyi KKA Siófok KTC KFT 26-36
2020.02.04 Szent István SE Győri Audi ETO KC  
2020.02.07 Alba Fehérvár KC DVSC SCHAEFFLER  
2020.02.08 Váci NKSE Motherson-Mosonmagyaróvár  
2020.02.08 Békéscsabai ENKSE MTK Budapest  
2020.02.08 ÉRD Dunaújvárosi KKA  
2020.01.15 Kisvárda Master Good SE FTC-Rail Cargo Hungaria  
     
 16. FORDULÓ   
2020.02.15 MTK Budapest ÉRD  
2020.02.13 Motherson-Mosonmagyaróvár Békéscsabai ENKSE  
2020.02.14 DVSC SCHAEFFLER Váci NKSE  
2020.02.15 Győri Audi ETO KC Alba Fehérvár KC  
2020.02.15 Szombathelyi KKA Szent István SE  
2020.02.14 Kisvárda Master Good SE Siófok KTC KFT  
2020.02.14 Dunaújvárosi KKA FTC-Rail Cargo Hungaria  
     
 17. FORDULÓ   
2020.02.19 FTC-Rail Cargo Hungaria Siófok KTC KFT  
2020.02.22 Szent István SE Kisvárda Master Good SE  
2020.02.21 Alba Fehérvár KC Szombathelyi KKA  
2020.02.19 Váci NKSE Győri Audi ETO KC  
2020.02.22 Békéscsabai ENKSE DVSC SCHAEFFLER  
2020.02.22 ÉRD Motherson-Mosonmagyaróvár  
2020.02.21 Dunaújvárosi KKA MTK Budapest  
     
 18. FORDULÓ   
2020.03.06 DVSC SCHAEFFLER ÉRD  
2020.03.04 Győri Audi ETO KC Békéscsabai ENKSE  
2020.03.07 Szombathelyi KKA Váci NKSE  
2020.03.06 Kisvárda Master Good SE Alba Fehérvár KC  
2020.02.25 Siófok KTC KFT Szent István SE  
2020.03.06 Motherson-Mosonmagyaróvár Dunaújvárosi KKA  
2020.01.07 MTK Budapest FTC-Rail Cargo Hungaria  
     
 19. FORDULÓ   
2020.03.11 FTC-Rail Cargo Hungaria Szent István SE  
2020.03.13 Alba Fehérvár KC Siófok KTC KFT  
2020.03.14 Váci NKSE Kisvárda Master Good SE  
2020.03.14 Békéscsabai ENKSE Szombathelyi KKA  
2020.03.14 ÉRD Győri Audi ETO KC  
2020.03.13 Dunaújvárosi KKA DVSC SCHAEFFLER  
2020.03.14 MTK Budapest Motherson-Mosonmagyaróvár  
     
 20. FORDULÓ   
2020.04.04 Szombathelyi KKA ÉRD  
2020.04.04 Békéscsabai ENKSE Kisvárda Master Good SE  
2020.04.04 Siófok KTC KFT Váci NKSE  
2020.04.04 Szent István SE Alba Fehérvár KC  
2020.04.03 DVSC SCHAEFFLER MTK Budapest  
2020.01.05 Győri Audi ETO KC Dunaújvárosi KKA  
2020.04.03 Motherson-Mosonmagyaróvár FTC-Rail Cargo Hungaria  
     
21. FORDULÓ   
2020.04.15 FTC-Rail Cargo Hungaria Alba Fehérvár KC  
2020.04.11 Váci NKSE Szent István SE  
2020.04.11 Békéscsabai ENKSE Siófok KTC KFT  
2020.04.12 ÉRD Kisvárda Master Good SE  
2020.04.10 Dunaújvárosi KKA Szombathelyi KKA  
2020.01.02 MTK Budapest Győri Audi ETO KC  
2020.04.10 Motherson-Mosonmagyaróvár DVSC SCHAEFFLER  
     
 22. FORDULÓ   
2020.04.18 Siófok KTC KFT ÉRD  
2020.04.18 Szent István SE Békéscsabai ENKSE  
2020.04.19 Alba Fehérvár KC Váci NKSE  
2020.04.18 Győri Audi ETO KC Motherson-Mosonmagyaróvár  
2020.04.19 Szombathelyi KKA MTK Budapest  
2020.04.17 Kisvárda Master Good SE Dunaújvárosi KKA  
2020.04.18 DVSC SCHAEFFLER FTC-Rail Cargo Hungaria  
     
 23. FORDULÓ   
2020.04.25 FTC-Rail Cargo Hungaria Váci NKSE  
2020.04.25 Békéscsabai ENKSE Alba Fehérvár KC  
2020.04.26 Szent István SE ÉRD  
2020.04.24 Dunaújvárosi KKA Siófok KTC KFT  
2020.04.25 MTK Budapest Kisvárda Master Good SE  
2020.04.26 Motherson-Mosonmagyaróvár Szombathelyi KKA  
2020.04.26 DVSC SCHAEFFLER Győri Audi ETO KC  
     
 24. FORDULÓ   
2020.05.03 Alba Fehérvár KC ÉRD  
2020.05.02 Váci NKSE Békéscsabai ENKSE  
2020.05.02 Szombathelyi KKA DVSC SCHAEFFLER  
2020.05.02 Kisvárda Master Good SE Motherson-Mosonmagyaróvár  
2020.05.02 Siófok KTC KFT MTK Budapest  
2020.05.02 Szent István SE Dunaújvárosi KKA  
2020.05.02 Győri Audi ETO KC FTC-Rail Cargo Hungaria  
     
 25. FORDULÓ   
2020.05.20 FTC-Rail Cargo Hungaria Békéscsabai ENKSE  
2020.05.20 ÉRD Váci NKSE  
2020.05.20 Dunaújvárosi KKA Alba Fehérvár KC  
2020.05.16 MTK Budapest Szent István SE  
2020.05.20 Motherson-Mosonmagyaróvár Siófok KTC KFT  
2020.05.20 DVSC SCHAEFFLER Kisvárda Master Good SE  
2020.05.20 Győri Audi ETO KC Szombathelyi KKA  
     
 26. FORDULÓ   
2020.05.23 Békéscsabai ENKSE ÉRD  
2020.05.23 Kisvárda Master Good SE Győri Audi ETO KC  
2020.05.23 Siófok KTC KFT DVSC SCHAEFFLER  
2020.05.23 Szent István SE Motherson-Mosonmagyaróvár  
2020.05.23 Alba Fehérvár KC MTK Budapest  
2020.05.23 Váci NKSE Dunaújvárosi KKA  
2020.05.23 Szombathelyi KKA FTC-Rail Cargo Hungaria  

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk