Középdöntők

  1. csoport / Group 1 
2020.01.25 14:15 Vipers Kristiansand – Team Esbjerg 31-35 (16-16)
2020.01.25 15:00 Metz Handball – Rosztov-Don 23-20 (11-11)
2020.01.25 16:00 FTC-Rail Cargo Hungaria – CSM Bucuresti 33-23 (19-10)
2020.02.02 18:00 CSM Bucuresti – Metz Handball 32-27 (16-14)
2020.02.01 14:00 Rosztov-Don – Vipers Kristiansand 33-26 (19-15)
2020.02.02 16:50 Team Esbjerg – FTC-Rail Cargo Hungaria 29-27 (13-13)
2020.02.09 15:00 Metz Handball – Team Esbjerg 31-31 (15-15)
2020.02.08 19:00 Vipers Kristiansand – CSM Bucuresti 23-25 (12-11)
2020.02.08 20:00 FTC-Rail Cargo Hungaria – Rosztov-Don 31-35 (14-19)
2020.02.21 17:30 CSM Bucuresti – FTC-Rail Cargo Hungaria  27-24 (16-13)
2020.02.22 14:00 Rosztov-Don – Metz Handball  24-29 (11-11)
2020.02.23 16:50 Team Esbjerg – Vipers Kristiansand  35-30 (15-16)
2020.02.29 19:00 Vipers Kristiansand – Rosztov-Don  29-32 (16-15)
2020.03.01 15:00 Metz Handball – CSM Bucuresti  28-26 (14-13)
2020.03.01 15:00 FTC-Rail Cargo Hungaria – Team Esbjerg  26-25 (13-15)
2020.03.07 14:00 Rosztov-Don – FTC-Rail Cargo Hungaria  29-26 (17-9)
2020.03.08 16:50 Team Esbjerg – Metz Handball  30-29 (14-19)
2020.03.07 19:00 CSM Bucuresti – Vipers Kristiansand 28-22 (12-11)
    
  2. csoport / Group 2 
2020.01.25 19:00 Buducsnoszt – IK Sävehof 30-25 (18-14)
2020.01.26 19:00 Győri Audi ETO KC – Brest Bretagne Handball   27-27 (15-17)
2020.01.25 15:00 SCM Ramnicu Valcea – RK Krim Mercator 31-16 (14-8)
2020.02.02 17:00 RK Krim Mercator – Brest Bretagne Handball   25-29 (12-16)
2020.02.01 17:00 Győri Audi ETO KC – Buducsnoszt   26-24 (15-12)
2020.02.02 17:00 IK Sävehof – SCM Ramnicu Valcea 17-23 (7-15)
2020.02.08 15:00 SCM Ramnicu Valcea – Győri Audi ETO KC 20-29 (6-10)
2020.02.08 19:00 Buducsnoszt – RK Krim Mercator   30-28 (17-12)
2020.02.09 19:00 Brest Bretagne Handball – IK Sävehof 31-22 (14-7)
2020.02.22 13:30 IK Sävehof – Buducsnoszt   24-33 (17-15)
2020.02.22 19:00 RK Krim Mercator – SCM Ramnicu Valcea   28-28 (13-12)
2020.02.23 19:00 Brest Bretagne Handball – Győri Audi ETO KC   28-29 (15-14)
2020.02.29 15:00 Brest Bretagne Handball – RK Krim Mercator   37-26 (19-14)
2020.02.29 15:00 SCM Ramnicu Valcea – IK Sävehof   28-20 (16-10)
2020.03.01 17:00 Buducsnoszt – Győri Audi ETO KC   27-28 (17-12)
2020.03.08 15:00 IK Sävehof – Brest Bretagne Handball  17-29 (5-17)
2020.03.07 16:00 Győri Audi ETO KC – SCM Ramnicu Valcea  35-29 (20-15)
2020.03.07 19:00 RK Krim Mercator – Buducsnoszt 29-23 (14-13)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk