Középdöntők

1. csoport állása:

1. HK Rosztov Don 4 3 1 0 116-99 17 7
2. ZsRK Buducsnoszt 4 3 0 1 104-94 10 6
3. Metz Handball 4 2 1 1 104-92 12 5
4. Köbenhavn Haandbold 4 1 1 2 106-113  -7 3
5. Brest Bretagne Handball 4 0 2 2 109-119 -10 2
6. Odense HC 4 0 1 3 95-117 -22 1


2. csoport állása:

1. Győri Audi ETO KC 4 4 0 0 140-96  44 8
2. CSM Bucuresti 4 3 0 1 125-117   8 6
3. Vipers Kristiansand 4 2 0 2 119-109  10 4
4. RK Krim Mercator 4 1 1 2 99-117  -18 3
5. FTC-Rail Cargo Hungaria 4 1 0 3 113-131  -18 2
6. Thüringer HC 4 0 1 3 96-122  -26 1

 

  1. csoport / Group 1 
2019.01.27 19:30 ZsRK Buducsnoszt – Köbenhavn Haandbold 29-27 (15-12)
2019.01.26 17:30
Metz Handball – HK Rosztov Don 29-25 (17-14)
2019.01.26 14:30
Odense HC – Brest Bretagne Handbal 28-24 (14-10)
2019.02.02 17:30
Brest Bretagne Handbal – Metz Handball 21-32 (9-16)
2019.02.02 16:00
HK Rosztov Don – ZsRK Buducsnoszt 24-22 (13-11)
2019.02.04 19:00
Köbenhavn Haandbold – Odense HC  24-24 (12-9)
2019.02.10 15:00
Metz Handball – Köbenhavn Haandbold 36-24 (19-13)
2019.02.10 19:00
ZsRK Buducsnoszt – Brest Bretagne Handbal 28-27 (15-12)
2019.02.10 15:10
Odense HC – HK Rosztov Don 26-30 (13-17)
2019.02.23 16:00
HK Rosztov Don – Metz Handball 18-26 (12-13)
2019.02.23 13:30
Köbenhavn Haandbold – ZsRK Buducsnoszt 31-20 (16-9)
2019.02.24 15:00
Brest Bretagne Handbal – Odense HC 24-29 (13-13)
2019.03.03 15:00
Metz Handball – Brest Bretagne Handbal 39-26 (17-13)
2019.03.03 19:00
ZsRK Buducsnoszt – HK Rosztov Don 20-23 (9-11)
2019.03.03 13:30
Odense HC – Köbenhavn Haandbold 25-23 (13-11)
2019.03.10 15:00
Köbenhavn Haandbold – Metz Handball 36-33 (15-17)
2019.03.10 17:00
Brest Bretagne Handbal – ZsRK Buducsnoszt 22-22 (13-13)
2019.03.09 16:00
HK Rosztov Don – Odense HC 25-19 (14-10)
    
  2. csoport / Group 2 
2019.01.26 19:30 Győri Audi ETO KC – CSM Bucuresti 36-27 (22-15)
2019.01.26 15:00
RK Krim Mercator – Vipers Kristiansand  24-25 (8-10)
2019.01.27 14:00
Thüringer HC – FTC-Rail Cargo Hungaria 32-35 (19-19)
2019.02.02 17:30
FTC-Rail Cargo Hungaria – Győri Audi ETO KC 32-32 (16-15)
2019.02.02  17:00 CSM Bucuresti – RK Krim Mercator 32-26 (16-11)
2019.02.02 18:15
Vipers Kristiansand – Thüringer HC 31-24 (16-12)
2019.02.09 19:30
Győri Audi ETO KC – Vipers Kristiansand 33-29 (19-14)
2019.02.09 15:00
RK Krim Mercator – FTC-Rail Cargo Hungaria 23-25 (10-10)
2019.02.10 14:00
Thüringer HC – CSM Bucuresti 30-38 (12-17)
2019.02.23  16:30 CSM Bucuresti – Győri Audi ETO KC 25-27 (10-14)
2019.02.23 18:15
Vipers Kristiansand – RK Krim Mercator 29-21 (14-14)
2019.02.23 19:30
FTC-Rail Cargo Hungaria – Thüringer HC 30-29 (17-12)
2019.03.02 19:30
Győri Audi ETO KC – FTC-Rail Cargo Hungaria 32-32 (15-13)
2019.03.02 15:00
RK Krim Mercator – CSM Bucuresti 23-22 (12-11)
2019.03.03 14:00
Thüringer HC – Vipers Kristiansand 21-29 (9-17)
2019.03.09 18:15
Vipers Kristiansand – Győri Audi ETO KC 26-33 (17-17)
2019.03.10 14:30
FTC-Rail Cargo Hungaria – RK Krim Mercator 31-27 (16-11)
2019.03.08 18:00 CSM Bucuresti – Thüringer HC 23-23 (14-8)

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk