Kézilabda kupa

 

Csoportmérkőzések

  A-csoport (Herning – Franciaország, Dánia, Montenegró, Szlovénia) 
2020.12.04 18:15 Franciaország – Montenegró
24-23 (11-12)
2020.12.04 20:30 Dánia – Szlovénia
30-23 (14-12)
2020.12.06 18:15 Szlovénia – Franciaország
17-27 (6-12)
2020.12.06 20:30 Montenegró – Dánia
19-28 (11-13)
2020.12.08 18:15 Montenegró – Szlovénia
26-25 (15-9)
2020.12.08 20:30 Franciaország – Dánia
23-20 (12-11)
    
  B-csoport (Herning – Oroszország, Svédország, Spanyolország, Csehország) 
2020.12.03 18:15 Oroszország – Spanyolország
31-22 (13-11)
2020.12.03 20:30 Svédország – Csehország
27-23 (13-13)
2020.12.05 18:15 Csehország – Oroszország 
22-24 (13-14)
2020.12.05 20:30 Spanyolország – Svédország
23-23 (13-10)
2020.12.07 18:15 Spanyolország – Csehország
27-24 (11-16)
2020.12.07 20:30 Oroszország – Svédország
30-26 (15-13)
    
  C-csoport (Kolding – Magyarország, Szerbia, Hollandia, Horvátország) 
2020.12.04 18:15 Magyarország – Horvátország
22-24 (12-12)
2020.12.05 20:30 Hollandia – Szerbia
25-29 (15-9)
2020.12.06 16:00 Szerbia – Magyarország 26-38 (11-20)
2020.12.06 18:15 Horvátország – Hollandia
27-25 (13-14)
2020.12.08 18:15 Szerbia – Horvátország 24-25 (14-14)
2020.12.08 20:30 Hollandia – Magyarország
28-24 (13-15)
  
  D-csoport (Kolding– Norvégia, Románia, Németország, Lengyelország) 
2020.12.03 18:00 Románia – Németország 19-22 (10-13)
2020.12.03 20:30 Norvégia – Lengyelország
35-22 (17-13)
2020.12.05 16:00 Lengyelország – Románia 24-28 (15-11)
2020.12.05 18:15 Németország – Norvégia 23-42 (14-22)
2020.12.07 18:15 Németország – Lengyelország
21-21 (9-8)
2020.12.07 20:30 Románia – Norvégia
20-28 (13-13)

 
A-csoport végeredménye:

1. Franciaország 3 3 0 0 74-60 14 6
2. Dánia 3 2 0 1 78-65 13 4
3. Montenegró 3 1 0 2 68-77 -9 2
4. Szlovénia 3 0 0 3 65-83 -18 0

B-csoport végeredménye:

1. Oroszország 3 3 0 0 85-70 15 6
2. Svédország 3 1 1 1 76-76 0 3
3. Spanyolország 3 1 1 1 72-78 -6 3
4. Csehország 3 0 0 3 69-78 -9 0

C-csoport végeredménye:

1. Horvátország 3 3 0 0 76-71 5 6
2. Magyarország 3 1 0 2 84-78 6 2
3. Hollandia 3 1 0 2 78-80 -2 2
4. Szerbia 3 1 0 2 79-88 -9 2

D-csoport végeredménye:

1. Norvégia 3 3 0 0 105-65 40 6
2. Németország 3 1 1 1 66-82 -16 3
3. Románia 3 1 0 2 67-74 -7 2
4. Lengyelország 3 0 1 2 67-84 -17 1

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk