Csoportmérkőzések

 Bajnokok Ligájából kiesett csapatok (4)
CZE DHK Banik Most CRO HC Podravka Vegeta
POL MKS Perla Lublin GER SG BBM Bietigheim
    
 Harmadik fordulóból továbbjutott csapatok (12)
TUR Kastamonu Belediyesi GSK GER Thüringer HC
HUN Siófok KC Hungary HUN DVSC Schaeffler
ROU SC Magura Cisnadie DEB Köbenhavn Haandbold
ROU  CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud* HUN ÉRD HC
DEN Odense Håndbold DEN Herning-Ikast Handbold
NOR Storhamar Handball Elite RUS Handball Club Lada
* A továbbjutott ASC Corona 2010 Brasov csapatát az EHF doppingvétség miatt kizárta,
helyette a 3. fordulóban a párharc vesztesét, a CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud csapatát sorolta be.

 

 A-csoport  B-csoport
CZE DHK Banik Most CRO HC Podravka Vegeta
TUR Kastamonu Belediyesi GSK HUN Siófok KC Hungary
GER Thüringer HC ROU SC Magura Cisnadie
HUN DVSC Schaeffler DEN Köbenhavn Haandbold
     
 C-csoport  D-csoport
POL MKS Perla Lublin GER SG BBM Bietigheim
HUN ÉRD HC DEN Herning-Ikast Handbold
ROU  CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud RUS Handball Club Lada
DEN Odense Håndbold NOR Storhamar Handball Elite

 

  A-csoport / Group A 
2020.01.04 13:00 Kastamonu Belediyesi GSK − DVSC Schaeffler 30-31 (17-15)
2020.01.05 19:00 DHK Banik Most − Thüringer HC 27-35 (13-18)
2020.01.11 14:00 DVSC Schaeffler − DHK Banik Most 36-29 (14-14)
2020.01.12 14:00 Thüringer HC − Kastamonu Belediyesi GSK 27-24 (16-12)
2020.01.18 13:00 Kastamonu Belediyesi GSK − DHK Banik Most 33-27 (15-13)
2020.01.18 15:00 DVSC Schaeffler − Thüringer HC 19-26 (7-12)
2020.01.26 14:00 Thüringer HC − DVSC Schaeffler 26-23 (15-13)
2020.01.26 18:00 DHK Banik Most − Kastamonu Belediyesi GSK 28-31 (14-13)
2020.02.02 14:00 Thüringer HC − DHK Banik Most 40-24 (18-8)
2020.02.01 15:00 DVSC Schaeffler − Kastamonu Belediyesi GSK 32-34 (20-20)
2020.02.08 15:00 Kastamonu Belediyesi GSK − Thüringer HC 24-30 (11-14)
2020.02.09 19:00 DHK Banik Most − DVSC Schaeffler 28-29 (12-14)
    
  B-csoport / Group B 
2020.01.05 15:30 HC Podravka Vegeta − Magura Cisnadie 38-26 (18-12)
2020.01.05 17:00 Siófok KC Hungary − Köbenhavn Haandbold 36-23 (17-13)
2020.01.11 14:00 Köbenhavn Haandbold − HC Podravka Vegeta 26-28 (15-13)
2020.01.12 15:00 Magura Cisnadie − Siófok KC Hungary 23-31 (9-17)
2020.01.18 17:00 Siófok KC Hungary − HC Podravka Vegeta 30-30 (18-14)
2020.01.19 13:00 Köbenhavn Haandbold − Magura Cisnadie 33-22 (14-8)
2020.01.26 14:00 Magura Cisnadie − Köbenhavn Haandbold 28-33 (20-17)
2020.01.26 15:30 HC Podravka Vegeta − Siófok KC Hungary 33-33 (16-15)
2020.02.02 11:30 Magura Cisnadie − HC Podravka Vegeta 29-31 (15-17)
2020.02.02 14:00 Köbenhavn Haandbold − Siófok KC Hungary 27-28 (15-15)
2020.02.09 15:00 Siófok KC Hungary − Magura Cisnadie 34-22 (15-12)
2020.02.09 17:00 HC Podravka Vegeta − Köbenhavn Haandbold 29-32 (13-18)
    
  C-csoport / Group C 
2020.01.04 18:00 ÉRD HC − Odense HB 27-28 (12-12)
2020.01.05 17:00 MKS Lublin − CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 22-22 (10-12)
2020.01.11 13:00 Odense HB − MKS Lublin 35-18 (18-13)
2020.01.11 18:00  CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud − ÉRD HC 25-25 (15-11)
2020.01.18 19:00 ÉRD HC − MKS Lublin 29-24 (18-12)
2020.01.19 15:00 Odense HB −  CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 25-19 (9-9)
2020.01.26 17:00 MKS Lublin − ÉRD HC 23-29 (12-14)
2020.01.26 18:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud − Odense HB 25-23 (13-12)
2020.02.01 15:00 Odense HB − ÉRD HC 31-24 (16-9)
2020.02.02 18:00 CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud − MKS Lublin 26-20 (17-9)
2020.02.09 17:00 MKS Lublin − Odense HB 20-33 (13-14)
2020.02.09 17:00 ÉRD HC − CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud 24-24 (12-12)
    
  D-csoport / Group D 
2020.01.05 15:00 Herning-Ikast Handbold − Storhamar HB Elite 34-27 (17-13)
2020.01.05 19:00 SG Bietigheim − Handball Club Lada 31-29 (17-15)
2020.01.11 16:00 Storhamar HB Elite − SG Bietigheim 33-32 (18-17)
2020.01.11 17:00 Handball Club Lada − Herning-Ikast Handbold 20-25 (11-14)
2020.01.18 19:30 SG Bietigheim − Herning-Ikast Handbold 26-26 (14-11)
2020.01.19 17:00 Storhamar HB Elite − Handball Club Lada 28-33 (15-19)
2020.01.25 14:00 Herning-Ikast Handbold − SG Bietigheim 33-25 (19-13)
2020.01.25 14:00 Handball Club Lada −Storhamar HB Elite 27-31 (15-14)
2020.02.01 17:00 Handball Club Lada − SG Bietigheim 30-25 (12-14)
2020.02.02 17:00 Storhamar HB Elite − Herning-Ikast Handbold 26-24 (14-41)
2020.02.09 15:00 Herning-Ikast Handbold − Handball Club Lada 28-38 (12-18)
2020.02.09 17:00 SG Bietigheim − Storhamar HB Elite 28-27 (16-11)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk