Csoportmérkőzések

 Selejtező csoportból főtáblára jutott csapat (1)
CZE DHK Banik Most   
    
 Főtáblára sorolt csapatok (15)  
 A-csoport / Group A  B-csoport / Group B
FRA Metz Handball RUS Rosztov-Don
NOR Vipers Kristiansand DEN Team Esbjerg
CRO HC Podravka Vegeta POL MKS Perla Lublin
HUN FTC-Rail Cargo Hungaria ROU CSM Bucuresti
    
 C-csoport / Group C  D-csoport / Group D
ROU SCM Ramnicu Valcea HUN Győri Audi ETO KC
MNE Buducsnoszt SLO RK Krim Mercator
GER SG BBM Bietigheim SWE IK Sävehof
FRA Brest Bretagne Handball CZE DHK Banik Most (selejtező)

 

  A-csoport / Group A 
2019.10.05 19:15 Vipers Kristiansand − FTC-Rail Cargo Hungaria 31-22 (16-11)
2019.10.06 17:00 Metz Handball − HC Podravka Vegeta 40-26 (24-13)
2019.10.13 13:00 FTC-Rail Cargo Hungaria − Metz Handball  
2019.10.13 18:00 HC Podravka Vegeta − Vipers Kristiansand  
2019.10.19 15:00 FTC-Rail Cargo Hungaria − HC Podravka Vegeta  
2019.10.20 15:00 Vipers Kristiansand − Metz Handball  
2019.11.02 20:00 HC Podravka Vegeta − FTC-Rail Cargo Hungaria  
2019.11.03 20:45 Metz Handball − Vipers Kristiansand  
2019.11.08 18:00 HC Podravka Vegeta − Metz Handball  
2019.11.09 19:30 FTC-Rail Cargo Hungaria − Vipers Kristiansand  
2019.11.16 19:15 Vipers Kristiansand −HC Podravka Vegeta  
2019.11.16 19:30 Metz Handball − FTC-Rail Cargo Hungaria  
    
  B-csoport / Group B 
2019.10.05 16:00 Rosztov-Don − MKS Perla Lublin 31-21 (21-11)
2019.10.06 16:50 Team Esbjerg − CSM Bucuresti  22-24 (8-13)
2019.10.11 19:30 CSM Bucuresti − Rosztov-Don  23-23 (13-14)
2019.10.12 18:00 MKS Perla Lublin − Team Esbjerg  
2019.10.19 14:30 Team Esbjerg − Rosztov-Don  
2019.10.19 18:00 CSM Bucuresti − MKS Perla Lublin  
2019.11.02 16:00 Rosztov-Don − Team Esbjerg  
2019.11.03 18:00 MKS Perla Lublin − CSM Bucuresti  
2019.11.09 18:30 MKS Perla Lublin − Rosztov-Don  
2019.11.10 14:30 CSM Bucuresti − Team Esbjerg  
2019.11.16 16:00 Rosztov-Don − CSM Bucuresti  
2019.11.17 15:10 Team Esbjerg − MKS Perla Lublin  
    
  C-csoport / Group C 
2019.10.04 17:30 SCM Ramnicu Valcea − SG BBM Bietigheim 34-27 (20-18)
2019.10.05 19:00 Buducsnoszt − Brest Bretagne HB  32-35 (17-16)
2019.10.12 19:00 Brest Bretagne HB− SCM Ramnicu Valcea  
2019.10.13 17:00 SG BBM Bietigheim − Buducsnoszt  
2019.10.19 15:15
BBM Bietigheim − Brest Bretagne HB
 
2019.10.19 19:00 Buducsnoszt − SCM Ramnicu Valcea  
2019.11.02 15:00
Brest Bretagne HB− SG BBM Bietigheim SG  
2019.11.01 17:30 SCM Ramnicu Valcea − Buducsnoszt  
2019.11.10 15:00 Brest Bretagne HB − Buducsnoszt  
2019.11.10 18:00 SG BBM Bietigheim − SCM Ramnicu Valcea  
2019.11.16 18:00 SCM Ramnicu Valcea − Brest Bretagne HB  
2019.11.16 19:00 Buducsnoszt − SG BBM Bietigheim  
    
  D-csoport / Group D 
2019.10.06 17:00 Győri Audi ETO KC − IK Sävehof 35-23 (17-11)
2019.10.06 17:00 RK Krim Mercator − DHK Banik Most  29-31 (14-13)
2019.10.13 15:00 IK Sävehof − RK Krim Mercator  
2019.10.13 19:00 DHK Banik Most  − Győri Audi ETO KC  
2019.10.19 19:30 RK Krim Mercator − Győri Audi ETO KC  
2019.10.20 19:00 DHK Banik Most  − IK Sävehof  
2019.11.02 13:30
IK Sävehof − DHK Banik Most   
2019.11.02 17:00 Győri Audi ETO KC − RK Krim Mercator  
2019.11.09 13:30 IK Sävehof − Győri Audi ETO KC  
2019.11.10 19:00 DHK Banik Most  − RK Krim Mercator  
2019.11.17 17:00 Győri Audi ETO KC − DHK Banik Most   
2019.11.17 17:00 RK Krim Mercator − IK Sävehof  

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk