Csoportmérkőzések

 Bajnokok Ligájából kiesett csapatok (4)
SWE IK Sävehof (1) NOR Larvik HK (1)
CRO HC Podravka Vegeta (1) GER SG BBM Bietigheim (1)
    
 Harmadik fordulóból csoportkörbe jutott csapatok (12)
ROU SCM Craiova (2) HUN Siófok KC (2)
FRA ES Besancon Feminin (2) DEN Team Esbjerg (2)
GER TusSies Metzingen (3) NOR Storhamar Handball Elite (3)
ESP Super Amara Bera Bera (3) DEN Viborg HK (3)
RUS Kubany (4) ROU SC Magura Cisnadie (4)
DEN Nykøbing Falster HB (4) DEN Herning-Ikast Handbold (4)
 A csapatok melletti számok a kalap besorolást jelölik.

 

 A-csoport / Group A  B-csoport / Group B
GER SG BBM Bietigheim SWE IK Sävehof
DEN Team Esbjerg HUN Siófok KC Hungary
NOR Storhamar Handball Elite GER TusSies Metzingen
ROU SC Magura Cisnadie DEN Herning-Ikast Handbold
    
 C-csoport / Group C  D-csoport / Group D
NOR Larvik HK CRO HC Podravka Vegeta
FRA ES Besancon Feminin ROU SCM Craiova
DEN Viborg HK ESP Super Amara Bera Bera
RUS Kubany DEN Nykøbing Falster HB

 

  A-csoport / Group A 
2019.01.05 19:00 SG BBM Bietigheim – Storhamar Handball Elite 28-25 (15-12)
2019.01.06 12:30
Team Esbjerg – SC Magura Cisnadie 41-18 (21-8)
2019.01.13 17:30
SC Magura Cisnadie – SG BBM Bietigheim 20-34 (13-16)
2019.01.13 15:00
Storhamar Handball Elite – Team Esbjerg 28-28 (14-15)
2019.01.19 13:00
Team Esbjerg – SG BBM Bietigheim 28-27 (15-11)
2019.01.19 12:30
SC Magura Cisnadie – Storhamar Handball Elite  18-26 (7-10)
2019.01.27 16:00
SG BBM Bietigheim – Team Esbjerg 27-32 (13-16)
2019.01.26 18:00 Storhamar Handball Elite – SC Magura Cisnadie  28-23 (11-8)
2019.02.03 15:00
Storhamar Handball Elite – SG BBM Bietigheim 29-28 (12-16)
2019.02.03 11:30
SC Magura Cisnadie – Team Esbjerg 19-32 (10-15)
2019.02.10 17:00
SG BBM Bietigheim SC Magura Cisnadie
29-17 (18-9)
2019.02.09 13:00
Team Esbjerg – Storhamar Handball Elite 25-20 (11-10)
    
  B-csoport / Group B 
2019.01.05 18:00 Siófok KC Hungary – Herning-Ikast Handbold 25-21 (14-11)
2019.01.06 19:00
IK Sävehof – TusSies Metzingen 27-29 (13-16)
2019.01.13 16:30
Herning-Ikast Handbold – IK Sävehof 29-22 (15-9)
2019.01.12  20:00 TusSies Metzingen – Siófok KC Hungary 26-33 (13-17)
2019.01.19 18:00
Siófok KC Hungary – IK Sävehof 34-21 (19-11)
2019.01.20 16:00
Herning-Ikast Handbold – TusSies Metzingen 31-28 (14-15)
2019.01.26 15:30
IK Sävehof – Siófok KC Hungary 24-30 (13-14)
2019.01.26  20:00 TusSies Metzingen – Herning-Ikast Handbold 25-28 (10-16)
2019.02.02  20:00 TusSies Metzingen – IK Sävehof 29-22 (18-10)
2019.02.03 14:00
Herning-Ikast Handbold – Siófok KC Hungary 22-34 (8-20)
2019.02.10  15:00 IK Sävehof – Herning-Ikast Handbold 23-33 (12-17)
2019.02.10 15:00
Siófok KC Hungary – TusSies Metzingen 32-25 (13-11)
    
  C-csoport / Group C 
2019.01.04 18:30 Larvik HK – Viborg HK 28-31 (13-21)
2019.01.05  20:00 ES Besancon Feminin – Kubany 23-26 (14-14)
2019.01.13 16:00
Kubany – Larvik HK 32-26 (14-16)
2019.01.12  16:00 Viborg HK – ES Besancon Feminin 35-26 (15-10)
2019.01.20 20:00
ES Besancon Feminin – Larvik HK 32-25 (14-11)
2019.01.19 16:00
Kubany – Viborg HK 27-31 (14-14)
2019.01.26 18:30
Larvik HK – ES Besancon Feminin 29-26 (15-12)
2019.01.27 13:00
Viborg HK – Kubany 26-25 (15-13)
2019.02.02  16:00 Viborg HK – Larvik HK 26-23 (11-17)
2019.02.03 16:00
Kubany – ES Besancon Feminin 28-29 (15-15)
2019.02.09  16:00 Larvik HK – Kubany 23-23 (11-12)
2019.02.10 18:00
ES Besancon Feminin – Viborg HK 26-29 (14-14)
    
  D-csoport / Group D 
2019.01.06 18:00 HC Podravka Vegeta – Super Amara Bera Bera 32-29 (15-14)
2019.01.05 19:15
SCM Craiova – Nykøbing Falster HB 18-12 (9-6)
2019.01.13 18:00
Nykøbing Falster HB – HC Podravka Vegeta 24-28 (10-13)
2019.01.12 18:00
Super Amara Bera Bera – SCM Craiova 32-21 (18-10)
2019.01.18 19:30
SCM Craiova – HC Podravka Vegeta 23-26 (10-10)
2019.01.19 15:00
Nykøbing Falster HB – Super Amara Bera Bera 31-26 (13-15)
2019.01.26 14:30
HC Podravka Vegeta – SCM Craiova 23-18 (13-9)
2019.01.26  17:00 Super Amara Bera Bera – Nykøbing Falster HB 28-36 (17-20)
2019.02.03 12:00
Super Amara Bera Bera – HC Podravka Vegeta 32-26 (13-12)
2019.02.03 18:00
Nykøbing Falster HB – SCM Craiova  20-20 (8-9)
2019.02.09 17:30 HC Podravka Vegeta – Nykøbing Falster HB 25-28 (11-14)
2019.02.10 13:00
SCM Craiova – Super Amara Bera Bera 26-23 (13-11)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk