Csoportmérkőzések

 Bajnokok Ligájából kiesett csapatok (4)
SWE IK Sävehof (1) NOR Larvik HK (1)
CRO HC Podravka Vegeta (1) GER SG BBM Bietigheim (1)
    
 Harmadik fordulóból csoportkörbe jutott csapatok (12)
ROU SCM Craiova (2) HUN Siófok KC (2)
FRA ES Besancon Feminin (2) DEN Team Esbjerg (2)
GER TusSies Metzingen (3) NOR Storhamar Handball Elite (3)
ESP Super Amara Bera Bera (3) DEN Viborg HK (3)
RUS Kubany (4) ROU SC Magura Cisnadie (4)
DEN Nykøbing Falster HB (4) DEN Herning-Ikast Handbold (4)
 A csapatok melletti számok a kalap besorolást jelölik.

 

 A-csoport / Group A  B-csoport / Group B
GER SG BBM Bietigheim SWE IK Sävehof
DEN Team Esbjerg HUN Siófok KC Hungary
NOR Storhamar Handball Elite GER TusSies Metzingen
ROU SC Magura Cisnadie DEN Herning-Ikast Handbold
    
 C-csoport / Group C  D-csoport / Group D
NOR Larvik HK CRO HC Podravka Vegeta
FRA ES Besancon Feminin ROU SCM Craiova
DEN Viborg HK ESP Super Amara Bera Bera
RUS Kubany DEN Nykøbing Falster HB

 

  A-csoport / Group A 
2019.01.05 19:00 SG BBM Bietigheim – Storhamar Handball Elite 28-25 (15-12)
2019.01.06 12:30
Team Esbjerg – SC Magura Cisnadie 41-18 (21-8)
2019.01.13 17:30
SC Magura Cisnadie – SG BBM Bietigheim 20-34 (13-16)
2019.01.13 15:00
Storhamar Handball Elite – Team Esbjerg 28-28 (14-15)
2019.01.19 13:00
Team Esbjerg – SG BBM Bietigheim 28-27 (15-11)
2019.01.19 12:30
SC Magura Cisnadie – Storhamar Handball Elite  18-26 (7-10)
2019.01.27 16:00
SG BBM Bietigheim – Team Esbjerg  
2019.01.26 18:00 Storhamar Handball Elite – SC Magura Cisnadie  
2019.02.03 15:00
Storhamar Handball Elite – SG BBM Bietigheim  
2019.02.03 11:30
SC Magura Cisnadie – Team Esbjerg  
2019.02.10 17:00
SG BBM Bietigheim – SG BBM Bietigheim  
2019.02.09 13:00
Team Esbjerg – Storhamar Handball Elite  
    
  B-csoport / Group B 
2019.01.05 18:00 Siófok KC Hungary – Herning-Ikast Handbold 25-21 (14-11)
2019.01.06 19:00
IK Sävehof – TusSies Metzingen 27-29 (13-16)
2019.01.13 16:30
Herning-Ikast Handbold – IK Sävehof 29-22 (15-9)
2019.01.12  20:00 TusSies Metzingen – Siófok KC Hungary 26-33 (13-17)
2019.01.19 18:00
Siófok KC Hungary – IK Sävehof 34-21 (19-11)
2019.01.20 16:00
Herning-Ikast Handbold – TusSies Metzingen  
2019.01.26 15:30
IK Sävehof – Siófok KC Hungary  
2019.01.26  20:00 TusSies Metzingen – Herning-Ikast Handbold  
2019.02.02  20:00 TusSies Metzingen – IK Sävehof  
2019.02.03 14:00
Herning-Ikast Handbold – Siófok KC Hungary  
2019.02.10  15:00 IK Sävehof – Herning-Ikast Handbold  
2019.02.10 15:00
Siófok KC Hungary – TusSies Metzingen  
    
  C-csoport / Group C 
2019.01.04 18:30 Larvik HK – Viborg HK 28-31 (13-21)
2019.01.05  20:00 ES Besancon Feminin – Kubany 23-26 (14-14)
2019.01.13 16:00
Kubany – Larvik HK 32-26 (14-16)
2019.01.12  16:00 Viborg HK – ES Besancon Feminin 35-26 (15-10)
2019.01.20 20:00
ES Besancon Feminin – Larvik HK  
2019.01.19 16:00
Kubany – Viborg HK 27-31 (14-14)
2019.01.26 18:30
Larvik HK – ES Besancon Feminin  
2019.01.27 16:00
Viborg HK – Kubany  
2019.02.02  16:00 Viborg HK – Larvik HK  
2019.02.03 16:00
Kubany – ES Besancon Feminin  
2019.02.09  16:00 Larvik HK – Kubany  
2019.02.10 18:00
ES Besancon Feminin – Viborg HK  
    
  D-csoport / Group D 
2019.01.06 18:00 HC Podravka Vegeta – Super Amara Bera Bera 32-29 (15-14)
2019.01.05 19:15
SCM Craiova – Nykøbing Falster HB 18-12 (9-6)
2019.01.13 18:00
Nykøbing Falster HB – HC Podravka Vegeta 24-28 (10-13)
2019.01.12 18:00
Super Amara Bera Bera – SCM Craiova 32-21 (18-10)
2019.01.18 19:30
SCM Craiova – HC Podravka Vegeta 23-26 (10-10)
2019.01.19 15:00
Nykøbing Falster HB – Super Amara Bera Bera 31-26 (13-15)
2019.01.26 14:30
HC Podravka Vegeta – SCM Craiova  
2019.01.26  17:00 Super Amara Bera Bera – Nykøbing Falster HB  
2019.02.03 12:00
Super Amara Bera Bera – HC Podravka Vegeta  
2019.02.03 18:00
Nykøbing Falster HB – SCM Craiova  
2019.02.09   HC Podravka Vegeta – Nykøbing Falster HB  
2019.02.10 13:00
SCM Craiova – Super Amara Bera Bera  

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk