Csoportmérkőzések

A-csoport / Group A B-csoport / Group B
Buducsnoszt  Rosztov Don
Metz Handball  Köbenhavn Haandbold
Odense HC IK Sävehof
Larvik HK Brest Bretagne Handball
  
C-csoport / Group C D-csoport / Group D
Győri Audi ETO KC CSM Bucuresti 
Thüringer HC Vipers Kristiansand
RK Krim Mercator FTC-Rail Cargo Hungaria
HC Podravka Vegeta SG BBM Bietigheim

 

  A-csoport / Group A
2018.10.06 19:00 Buducsnoszt – Odense HC 31-28 (17-12)
2018.10.07 15:00 Metz Handball – Larvik HK 31-20 (16-8)
2018.10.13 18:15 Larvik HK – Buducsnoszt 23-22 (12-12)
2018.10.14 15:10 Odense HC – Metz Handball 19-19 (10-10)
2018.10.19 18:45
Larvik HK – Odense HC 25-33 (13-16)
2018.10.21 17:00 Metz Handball – Buducsnoszt 25-25 (8-11)
2018.11.04 19:00
Buducsnoszt – Metz Handball   23-19 (9-10)
2018.11.04 13:30 Odense HC –  Larvik HK 27-23 (13-14)
2018.11.10 15:15
 Larvik HK – Metz Handball 21-31 (9-15)
2018.11.11 11:10 Odense HC – Buducsnoszt 22-26 (14-13)
2018.11.17 19:00 Buducsnoszt – Larvik HK 26-25 (13-16)
2018.11.18 15:00 Metz Handball – Odense HC 41-26 (21-12)
    
  B-csoport / Group B
2018.10.06 13:45  Köbenhavn Haandbold – Brest Bretagne Handball 32-28 (16-18)
2018.10.06 12:30 Rosztov Don – IK Sävehof 30-21 (15-11)
2018.10.13 15:30
IK Sävehof – Köbenhavn Haandbold 22-36 (8-20)
2018.10.13 15:30  Brest Bretagne Handball – Rosztov Don 29-29 (15-16)
2018.10.21 15:00
IK Sävehof – Brest Bretagne Handball 27-39 (16-19)
2018.10.20 13:45 Köbenhavn Haandbold – Rosztov Don 21-27 (13-13)
2018.11.04 15:00 Brest Bretagne Handball – IK Sävehof  34-26 (19-14)
2018.11.03 16:00 Rosztov Don – Köbenhavn Haandbold 30-25 (15-10)
2018.11.11 16:30
IK Sävehof  – Rosztov Don 26-32 (15-14)
2018.11.10 15:00 Brest Bretagne Handball – Köbenhavn Haandbold 28-28 (14-13)
2018.11.17 16:00 Rosztov Don  – Brest Bretagne Handball 30-24 (18-12)
2018.11.18 13:45 Köbenhavn Haandbold – IK Sävehof 33-22 (19-6)
    
  C-csoport / Group C
2018.10.06 19:30 Győri Audi ETO KC – RK Krim Mercator 39-23 (18-9)
2018.10.07 14:00 Thüringer HC HC Podravka Vegeta
26-28 (11-12)
2018.10.14 18:45
HC Podravka Vegeta – Győri Audi ETO KC 27-33 (15-17)
2018.10.13 19:00 RK Krim Mercator – Thüringer HC  27-20 (10-12)
2018.10.20 18:00
HC Podravka Vegeta – RK Krim Mercator 27-27 (15-13)
2018.10.21 14:00 Thüringer HC – Győri Audi ETO KC 22-38 (11-15)
2018.11.05 19:00
Győri Audi ETO KC – Thüringer HC  31-28 (19-15)
2018.11.03 19:00 RK Krim Mercator HC Podravka Vegeta
27-20 (14-10)
2018.11.11 18:00
HC Podravka Vegeta – Thüringer HC  23-31 (10-14)
2018.11.10 15:00 RK Krim Mercator – Győri Audi ETO KC 23-32 (10-16)
2018.11.17 19:00 Thüringer HC –  RK Krim Mercator 26-26 (14-16)
2018.11.17 19:30 Győri Audi ETO KCHC Podravka Vegeta
37-17 (17-9)
    
  D-csoport / Group D
2018.10.05 18:30
CSM Bucuresti – FTC-Rail Cargo Hungaria 36-31 (18-13)
2018.10.06 18:15 Vipers KristiansandSG BBM Bietigheim
27-27 (14-15)
2018.10.14 17:00
SG BBM Bietigheim – CSM Bucuresti 30-28 (16-12)
2018.10.14 14:30 FTC-Rail Cargo Hungaria – Vipers Kristiansand 27-26 (17-14)
2018.10.21 17:00
SG BBM Bietigheim– FTC-Rail Cargo Hungaria 25-28 (14-13)
2018.10.20 18:15 Vipers Kristiansand – CSM Bucuresti  27-29 (14-14)
2018.11.04 18:30
CSM Bucuresti  – Vipers Kristiansand 26-31 (11-16)
2018.11.04 14:30  FTC-Rail Cargo Hungaria SG BBM Bietigheim
33-30 (17-13)
2018.11.11 17:00
SG BBM Bietigheim – Vipers Kristiansand 26-34 (12-16)
2018.11.11 14:30 FTC-Rail Cargo Hungaria – CSM Bucuresti 28-34 (10-17)
2018.11.17 17:15
CSM Bucuresti–  SG BBM Bietigheim
32-24 (14-13)
2018.11.17 15:30 Vipers Kristiansand –  FTC-Rail Cargo Hungaria 35-27 (18-14)


A-csoport végeredménye:

1. Metz Handball 6 4 1 1 166-133 33 9
2. ZsRK Buducsnoszt 6 4 0 2 152-142 10 8
3. Odense HC 6 2 1 3 155-165 -10 5
4. Larvik HK 6 1 0 5 137-170 -33 2

B-csoport végeredménye:

1. HK Rosztov Don 6 5 1 0 178-146 32 11
2. Köbenhavn Haandbold 6 3 1 2 175-157 18 7
3. Brest Bretagne Handball 6 2 2 2 182-172 10 6
4. IK Sävehof 6 0 0 6 144-204 -60 0

C-csoport végeredménye:

1. Győri Audi ETO KC 6 6 0 0 210-140 70 12
2. RK Krim Mercator 6 2 2 2 153-164 -11 6
3. Thüringer HC 6 1 1 4 153-173 -20 3
4. HC Podravka Vegeta 6 1 1 4 142-181 -39 3

D-csoport végeredménye:

1. CSM Bucuresti 6 4 0 2 185-171 14 8
2. Vipers Kristiansand 6 3 1 2 180-162 18 7
3. FTC-Rail Cargo Hungaria 6 3 0 3 174-186 -12 6
4. SG BBM Bietigheim 6 1 1 4 162-182 -20 3

 

 

 

 

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk