Csoportmérkőzések

A-csoport / Group A B-csoport / Group B
Buducsnoszt  Rosztov Don
Metz Handball  Köbenhavn Haandbold
Odense HC IK Sävehof
Larvik HK Brest Bretagne Handball
  
C-csoport / Group C D-csoport / Group D
Győri Audi ETO KC CSM Bucuresti 
Thüringer HC Vipers Kristiansand
RK Krim Mercator FTC-Rail Cargo Hungaria
HC Podravka Vegeta SG BBM Bietigheim

 

  A-csoport / Group A
2018.10.06 19:00 Buducsnoszt – Odense HC 31-28 (17-12)
2018.10.07 15:00 Metz Handball – Larvik HK 31-20 (16-8)
2018.10.13 18:15 Larvik HK – Buducsnoszt 23-22 (12-12)
2018.10.14 15:10 Odense HC – Metz Handball 19-19 (10-10)
2018.10.19 18:45
Larvik HK – Odense HC 25-33 (13-16)
2018.10.21 17:00 Metz Handball – Buducsnoszt 25-25 (8-11)
2018.11.04 19:00
Buducsnoszt – Metz Handball   23-19 (9-10)
2018.11.04 13:30 Odense HC –  Larvik HK 27-23 (13-14)
2018.11.10 15:15
 Larvik HK – Metz Handball 21-31 (9-15)
2018.11.11 11:10 Odense HC – Buducsnoszt 22-26 (14-13)
2018.11.17 19:00 Buducsnoszt – Larvik HK  
2018.11.18 15:00 Metz Handball – Odense HC  
    
  B-csoport / Group B
2018.10.06 13:45  Köbenhavn Haandbold – Brest Bretagne Handball 32-28 (16-18)
2018.10.06 12:30 Rosztov Don – IK Sävehof 30-21 (15-11)
2018.10.13 15:30
IK Sävehof – Köbenhavn Haandbold 22-36 (8-20)
2018.10.13 15:30  Brest Bretagne Handball – Rosztov Don 29-29 (15-16)
2018.10.21 15:00
IK Sävehof – Brest Bretagne Handball 27-39 (16-19)
2018.10.20 13:45 Köbenhavn Haandbold – Rosztov Don 21-27 (13-13)
2018.11.04 15:00 Brest Bretagne Handball – IK Sävehof  34-26 (19-14)
2018.11.03 16:00 Rosztov Don – Köbenhavn Haandbold 30-25 (15-10)
2018.11.11 16:30
IK Sävehof  – Rosztov Don 26-32 (15-14)
2018.11.10 15:00 Brest Bretagne Handball – Köbenhavn Haandbold 28-28 (14-13)
2018.11.17 16:00 Rosztov Don  – Brest Bretagne Handball  
2018.11.18 13:45 Köbenhavn Haandbold – IK Sävehof  
    
  C-csoport / Group C
2018.10.06 19:30 Győri Audi ETO KC – RK Krim Mercator 39-23 (18-9)
2018.10.07 14:00 Thüringer HC HC Podravka Vegeta
26-28 (11-12)
2018.10.14 18:45
HC Podravka Vegeta – Győri Audi ETO KC 27-33 (15-17)
2018.10.13 19:00 RK Krim Mercator – Thüringer HC  27-20 (10-12)
2018.10.20 18:00
HC Podravka Vegeta – RK Krim Mercator 27-27 (15-13)
2018.10.21 14:00 Thüringer HC – Győri Audi ETO KC 22-38 (11-15)
2018.11.05 19:00
Győri Audi ETO KC – Thüringer HC  31-28 (19-15)
2018.11.03 19:00 RK Krim Mercator HC Podravka Vegeta
27-20 (14-10)
2018.11.11 18:00
HC Podravka Vegeta – Thüringer HC  23-31 (10-14)
2018.11.10 15:00 RK Krim Mercator – Győri Audi ETO KC 23-32 (10-16)
2018.11.17 19:00 Thüringer HC –  RK Krim Mercator  
2018.11.17 19:30 Győri Audi ETO KC – HC Podravka Vegeta
 
    
  D-csoport / Group D
2018.10.05 18:30
CSM Bucuresti – FTC-Rail Cargo Hungaria 36-31 (18-13)
2018.10.06 18:15 Vipers KristiansandSG BBM Bietigheim
27-27 (14-15)
2018.10.14 17:00
SG BBM Bietigheim – CSM Bucuresti 30-28 (16-12)
2018.10.14 14:30 FTC-Rail Cargo Hungaria – Vipers Kristiansand 27-26 (17-14)
2018.10.21 17:00
SG BBM Bietigheim– FTC-Rail Cargo Hungaria 25-28 (14-13)
2018.10.20 18:15 Vipers Kristiansand – CSM Bucuresti  27-29 (14-14)
2018.11.04 18:30
CSM Bucuresti  – Vipers Kristiansand 26-31 (11-16)
2018.11.04 14:30  FTC-Rail Cargo Hungaria SG BBM Bietigheim
33-30 (17-13)
2018.11.11 17:00
SG BBM Bietigheim – Vipers Kristiansand 26-34 (12-16)
2018.11.11 14:30 FTC-Rail Cargo Hungaria – CSM Bucuresti 28-34 (10-17)
2018.11.17 17:15
CSM Bucuresti –  SG BBM Bietigheim
 
2018.11.17 15:30 Vipers Kristiansand –  FTC-Rail Cargo Hungaria  

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk