3. forduló - Mérkőzések

Csapatok
[ESP] Abanca Ademar Leon Csapat »
[BEL] Achilles Bocholt Csapat »
[AUT] Alpla HC Hard Csapat »
[HUN] Balatonfüredi KSE Csapat »
[DEN] Bjerringbro-Silkeborg Csapat »
[ESP] CBM Logrono La Rioja Csapat »
[FRA] Chambery Savoie Mont Blanc HB Csapat »
[HUN] Csurgó KK Csapat »
[GER] Füchse Berlin Csapat »
[HUN] Grundfos Tatabánya KC Csapat »
[FRA] HBC Nantes Csapat »
[MKD] HC Metalurg Csapat »
[SWE] HK Malmö Csapat »
[POL] KPR Gwardia Opole Csapat »
[POL] KS Azoty-Pulawy SA Csapat »
[ESP] Liberbank Cuenca Csapat »
[GER] MT Melsungen Csapat »
[POL] NMC Górnik Zabrze Csapat »
[NOR] OIF Arendal Elite Csapat »
[GRE] Olympiacos SFP Csapat »
[FRA] PAUC Handball Csapat »
[SUI] Pfadi Winterthur Csapat »
[GER] Rhein-Neckar Löwen Csapat »
[SLO] RK Gorenje Velenje Csapat »
[CRO] RK Nexe Csapat »
[GER] SC Magdeburg Csapat »
[POR] SL Benfica Csapat »
[BLR] SZKA Minszk Csapat »
[CZE] Talent Robstav MAT Plzen Csapat »
[DEN] TTH Holstebro Csapat »
[FRA] USAM Nimes Gard Csapat »
[UKR] ZTR Zaporozsje Csapat »

2019.11.24. 18:00 - 2. mérkőzés.

Bjerringbro-Silkeborg - Pfadi Winterthur
34-30 (19-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.24. 18:00 - 2. mérkőzés.

HC Metalurg - RK Gorenje Velenje
23-23 (13-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.24. 18:00 - 2. mérkőzés.

Olympiacos SFP - MT Melsungen
19-20 (9-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.24. 17:00 - 2. mérkőzés.

OIF Arendal Elite - HBC Nantes
30-30 (16-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.24. 17:00 - 2. mérkőzés.

PAUC Handball - Chambery Savoie Mont Blanc HB
19-23 (13-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.24. 16:00 - 2. mérkőzés.

SC Magdeburg - NMC Górnik Zabrze
37-26 (22-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.24. 16:00 - 2. mérkőzés.

Füchse Berlin - HK Malmö
27-26 (13-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.23. 20:30 - 2. mérkőzés.

USAM Nimes Gard - Csurgó KK
29-20 (17-7)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.23. 20:15 - 2. mérkőzés.

Achilles Bocholt - CBM Logrono La Rioja
31-36 (16-17)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.23. 19:30 - 2. mérkőzés.

Abanca Ademar Leon - Balatonfüredi KSE
29-21 (14-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.23. 19:00 - 2. mérkőzés.

KS Azoty-Pulawy SA - KPR Gwardia Opole
29-28 (12-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.23. 18:00 - 2. mérkőzés.

ZTR Zaporozsje - Grundfos Tatabánya KC
27-26 (10-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.23. 18:00 - 2. mérkőzés.

SL Benfica - RK Nexe
28-24 (12-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.23. 17:00 - 2. mérkőzés.

Alpla HC Hard - Liberbank Cuenca
32-25 (15-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.23. 15:00 - 2. mérkőzés.

TTH Holstebro - Talent Robstav MAT Plzen
37-21 (18-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.20. 19:00 - 2. mérkőzés.

Rhein-Neckar Löwen - SZKA Minszk
29-17 (15-6)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.17. 19:00 - 1. mérkőzés.

KPR Gwardia Opole - KS Azoty-Pulawy SA
26-24 (12-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.17. 17:30 - 1. mérkőzés.

SZKA Minszk - Rhein-Neckar Löwen
28-32 (14-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.17. 17:30 - 1. mérkőzés.

Chambery Savoie Mont Blanc HB - PAUC Handball
20-25 (11-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.17. 17:00 - 1. mérkőzés.

HBC Nantes - OIF Arendal Elite
30-29 (12-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.17. 16:00 - 1. mérkőzés.

Pfadi Winterthur - Bjerringbro-Silkeborg
33-36 (15-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.17. 15:00 - 1. mérkőzés.

Grundfos Tatabánya KC - ZTR Zaporozsje
27-24 (13-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.17. 13:00 - 1. mérkőzés.

Balatonfüredi KSE - Abanca Ademar Leon
30-27 (15-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.17. 13:00 - 1. mérkőzés.

Talent Robstav MAT Plzen - TTH Holstebro
25-30 (12-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.17. 12:00 - 1. mérkőzés.

Liberbank Cuenca - Alpla HC Hard
34-18 (15-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.16. 20:00 - 1. mérkőzés.

RK Gorenje Velenje - HC Metalurg
24-19 (10-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.16. 19:00 - 1. mérkőzés.

CBM Logrono La Rioja - Achilles Bocholt
37-26 (20-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.16. 19:00 - 1. mérkőzés.

MT Melsungen - Olympiacos SFP
32-28 (19-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.16. 18:00 - 1. mérkőzés.

RK Nexe - SL Benfica
30-26 (18-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.16. 16:30 - 1. mérkőzés.

NMC Górnik Zabrze - SC Magdeburg
25-37 (15-17)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.16. 16:00 - 1. mérkőzés.

HK Malmö - Füchse Berlin
27-34 (11-19)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.11.16. 15:00 - 1. mérkőzés.

Csurgó KK - USAM Nimes Gard
28-25 (11-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk