3. forduló

 2. fordulóból továbbjutott csapatok (16)
SUI Pfadi Winterthur GRE Olympiacos SFP
SWE HK Malmö SLO RK Gorenje Velenje
POL NMC Gornik Zabrze BLR SZKA Minszk
NOR OIF Arendal Elite UKR ZTR Zaporozsje
FRA PAUC Handball AUT Alpla HC Hard
ESP Abanca Ademar Leon CZE Talent Robstav MAT Plzen
BEL Achilles Bocholt HUN Csurgói KK
POL KS Azoty Pulawy SA POR SL Benfica
    
 3. fordulóba sorolt csapatok (16)
GER SC Magdeburg GER Rhein-Neckar Löwen
GER MT Melsungen FRA Chambery Savoi Mont-Blanc
FRA HBC Nantes DEN Bjerringbro-Silkeborg
HUN Grundfos Tatabánya KC ESP Liberbank Cuenca
POL  KPR Gwardia Opole MKD HC Metalurg
FRA USAM Nimes Gard GER Füchse Berlin
DEN TTH Holstebro ESP BM Logrono La Rioja
CRO RK NEXE HUN Balatonfüredi KSE

 

  3. forduló – 1. mérkőzés ⁄ Round 3 – Matches 1 
2019.11.17 13:00 Balatonfüredi KSE − Abanca Ademar Leon 30-27 (15-13)
2019.11.17 17:00 SZKA Minszk − Rhein-Neckar Löwen 28-32 (14-13)
2019.11.16 16:00 NMC Gornik Zabrze − SC Magdeburg 25-37 (15-17)
2019.11.17 16:00 Pfadi Winterthur − Bjerringbro-Silkeborg 33-36 (15-16)
2019.11.17 17:30 Chambery Savoi Mont-Blanc − PAUC Handball 20-25 (11-15)
2019.11.17 12:00 Liberbank Cuenca − Alpla HC Hard  34-18 (15-9)
2019.11.17 15:00 Grundfos Tatabánya KC − ZTR Zaporozsje  27-24 (13-12)
2019.11.17 17:00 HBC Nantes − OIF Arendal Elite 30-29 (12-15)
2019.11.16 18:00 RK NEXE − SL Benfica  30-26 (18-12)
2019.11.16 20:00 RK Gorenje Velenje − HC Metalurg 24-19 (10-11)
2019.11.16 16:00 HK Malmö − Füchse Berlin 27-34 (11-19)
2019.11.16 19:00 MT Melsungen − Olympiacos SFP 32-28 (19-13)
2019.11.17 13:00 Talent Robstav MAT Plzen − TTH Holstebro  25-30 (12-16)
2019.11.16 19:00 BM Logrono La Rioja − Achilles Bocholt 37-26 (20-15)
2019.11.17 19:00 KPR Gwardia Opole − KS Azoty Pulawy SA 26-24 (12-12)
2019.11.16 15:00 Csurgói KK − USAM Nimes Gard 28-25 (11-13)
    
  3. forduló – 2. mérkőzés ⁄ Round 3 – Matches 2 
2019.11.23 19:30 Abanca Ademar Leon − Balatonfüredi KSE 29-21 (14-9)
2019.11.20 19:00 Rhein-Neckar Löwen − SZKA Minszk 29-17 (15-6)
2019.11.24 16:00 SC Magdeburg − NMC Gornik Zabrze 37-26 (22-15)
2019.11.24 18:00 Bjerringbro-Silkeborg − Pfadi Winterthur 34-30 (19-14)
2019.11.24 17:00
PAUC Handball − Chambery Savoi Mont-Blanc 19-23 (13-10)
2019.11.23 17:00 Alpla HC Hard − Liberbank Cuenca 32-25 (15-13)
2019.11.23 19:00 ZTR Zaporozsje − Grundfos Tatabánya KC 27-26 (10-12)
2019.11.24 17:00 OIF Arendal Elite − HBC Nantes  30-30 (16-16)
2019.11.23 18:00 SL Benfica − RK NEXE  28-24 (12-10)
2019.11.24 18:00 HC Metalurg − RK Gorenje Velenje 23-23 (13-10)
2019.11.24 16:00 Füchse Berlin − HK Malmö  27-26 (13-11)
2019.11.24 18:00 Olympiacos SFP − MT Melsungen 19-20 (9-11)
2019.11.23 15:00 TTH Holstebro − Talent Robstav MAT Plzen 37-21 (18-10)
2019.11.23 20:15 Achilles Bocholt − BM Logrono La Rioja 31-36 (16-17)
2019.11.23 19:00 KS Azoty Pulawy SA − KPR Gwardia Opole 29-28 (12-13)
2019.11.23 20:30 USAM Nimes Gard − Csurgói KK 29-20 (17-7)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk