3. forduló

 2. fordulóból továbbjutott csapatok (17)
SRB ZORK Jagodina FRA Nantes Atlantique HB
DEN Odense Handball RUS Kubany
ROU ASC Corona 2010 Brasov FRA OGC Nice Cote D'Azur HB
DEN Herning-Ikast Handbold RUS Asztrahanyocska
NOR Storhamar HB Elite RUS Zvezda Zvenyigorod
HUN  Váci NKSE GER Thüringer HC
ROU Magura Cisnadie HUN DVSC SCHAEFFLER
FRA ESBF Besancon NOR Tertnes Bergen
DEN Köbenhavn Haandbold    
    
 Bajnokok Ligája selejtezőből kiesett csapatok (2)
TUR Kastamonu Belediyesi GSK ESP Rocasa Gran Canaria
    
 3. fordulóba sorolt csapatok (5)  
HUN Siófok KC Hungary DEN Nykøbing Falster HB
ROU CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud HUN ÉRD HC
RUS Handball Club Lada    

 

  3. forduló – 1. mérkőzés ⁄ Round 3 – Matches 1 
2019.10.10 15:00 Odense Handball − ESBF Besancon 25-23 (10-14)
2019.10.10 17:30 Tertnes Bergen − Storhamar HB Elite 31-26 (15-14)
2019.10.10 13:00 Rocasa Gran Canaria − Magura Cisnadie 28-24 (11-10)
2019.10.10 15:00 Asztrahanyocska − Thüringer HC 28-25 (14-13)
2019.10.10 15:00 ÉRD HC − Kubany 39-32 (21-17)
2019.10.09 15:00 Kastamonu Belediyesi GSK − Váci NKSE 33-26 (16-11)
2019.10.09 15:30 DVSC SCHAEFFLER − ZORK Jagodina 37-26 (17-13)
2019.10.09 17:00 CS Gloria 2018 − ASC Corona 2010 Brasov 25-27 (15-13)
2019.10.10 18:00 Nantes Atlantique HB − Siófok KC Hungary 24-32 (12-16)
2019.10.10 17:00 Zvezda Zvenyigorod − Handball Club Lada 24-36 (14-16)
2019.10.10 15:00 Nykøbing Falster HB − Herning-Ikast Handbold 23-23 (13-13)
2019.10.09 14:00 Köbenhavn Haandbold − OGC Nice Cote D'Azur
32-23 (14-11)
    
  3. forduló – 2. mérkőzés ⁄ Round 3 – Matches 2 
2019.11.16 20:00 ESBF Besancon − Odense Handball 29-32 (13-16)
2019.11.17 17:00 Storhamar HB Elite − Tertnes Bergen 39-13 (14-7)
2019.11.17 18:00 Magura Cisnadie − Rocasa Gran Canaria 22-18 (11-7)
2019.11.16 19:00 Thüringer HC − Asztrahanyocska 30-25 (16-12)
2019.11.15 18:30 Kubany − ÉRD HC 30-25 (19-13)
2019.11.16 16:00 Váci NKSE − Kastamonu Belediyesi GSK 30-25 (15-9)
2019.11.16 19:00 ZORK Jagodina − DVSC SCHAEFFLER 26-36 (12-20)
2019.11.17 17:00 ASC Corona 2010 Brasov − CS Gloria 2018
22-24 (11-13)
2019.11.16 18:00 Siófok KC Hungary − Nantes Atlantique HB 29-34 (15-13)
2019.11.16 17:00 Handball Club Lada − Zvezda Zvenyigorod 34-28 (15-15)
2019.11.17 15:00 Herning-Ikast Handbold − Nykøbing Falster HB 31-26 (15-12)
2019.11.17 17:00 OGC Nice Cote D'Azur − Köbenhavn Haandbold 23-30 (13-14)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk