3. forduló

 Bajnokok Ligája selejtezőjéből kiesett csapatok (4)
SRB ZORK Jagodina ROU SCM Craiova
POL MKS Perla Lublin ESP Super Amara Bera Bera
    
  2. fordulóból továbbjutott csapatok (16)  
DEN Viborg HK RUS Kubany
ESP Mecalia Atletico Guardes FRA Paris 92
HUN Siófok KC GER TusSies Metzingen
GER Borussia Dortmund FRA ES Besancon Feminin
DEN Herning-Ikast Handbold ROU SCM Ramnicu Valcea
NOR Storhamar Handball Elite HUN Dunaújváros KKA
DEN Nykøbing Falster HB SWE H 65 Höörs HK
RUS Zvezda Zvenyigorod ROU SC Magura Cisnadie
    
 3. fordulóba sorolt csapatok (4)    
DEN Team Esbjerg RUS Handball Club Lada
CZE DHK Baník Most HUN ÉRD HC

 

   3. forduló – 1. mérkőzések / Round 3 – Matches 1  
2018.11.10 16:00 Viborg HK – ZORK Jagodina 31-16 (15-9)
2018.11.11 16:00
Kubany – Mecalia Atletico Guardes 26-27 (14-16)
2018.11.10 13:00 Team Esbjerg – Paris 92 29-28 (13-12)
2018.11.10 16:00
Handball Club Lada – Siófok KC 30-26 (15-16)
2018.11.11 18:00
DHK Baník Most – TusSies Metzingen 19-28 (8-11)
2018.11.11 13:30
Borussia Dortmund – SCM Craiova 17-19 (9-9)
2018.11.10 18:00 MKS Perla Lublin – ES Besancon Feminin 22-22 (11-11)
2018.11.10 14:00
Herning-Ikast Handbold – SCM Ramnicu Valcea 22-16 (7-5)
2018.11.10 18:00 ÉRD HC – Storhamar Handball Elite 29-28 (12-14)
2018.11.10 17:00
Dunaújváros KKA – Super Amara Bera Bera 18-26 (11-12)
2018.11.11 16:00
Nykøbing Falster HB – H 65 Höörs HK 27-24 (14-15)
2018.11.10 17:00
Zvezda Zvenyigorod – SC Magura Cisnadie 29-24 (14-13)
    
   3. forduló – 2. mérkőzések / Round 3 – Matches 2  
2018.11.17 19:00 ZORK Jagodina – Viborg HK 11-26 (5-14)
2018.11.18 18:00
Mecalia Atletico Guardes – Kubany 31-33 (11-16)
2018.11.18 17:00
Paris 92 – Team Esbjerg 25-31 (13-16)
2018.11.18 18:45
Siófok KC – Handball Club Lada 37-26 (18-12)
2018.11.17 20:00
TusSies Metzingen – DHK Baník Most 35-24 (15-13)
2018.11.18 18:00
SCM Craiova – Borussia Dortmund 19-18 (10-9)
2018.11.17 20:00
ES Besancon Feminin – MKS Perla Lublin  31-28 (16-14)
2018.11.18 15:30
SCM Ramnicu Valcea – Herning-Ikast Handbold 19-21 (14-10)
2018.11.18 18:00
Storhamar Handball Elite – ÉRD HC 32-27 (15-12)
2018.11.18 12:00
Super Amara Bera Bera – Dunaújváros KKA 22-23 (11-10)
2018.11.18 16:00
H 65 Höörs HK – Nykøbing Falster HB 23-27 (10-16)
2018.11.18 18:00
SC Magura Cisnadie – Zvezda Zvenyigorod 26-18 (10-10)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk