2. forduló - Mérkőzések

Csapatok
[ESP] Abanca Ademar Leon Csapat »
[BEL] Achilles Bocholt Csapat »
[AUT] Alpla HC Hard Csapat »
[HUN] Csurgó KK Csapat »
[ISL] FH Hafnarfjordur Csapat »
[LUX] Handball Esch Csapat »
[ISR] Hapoel Ashdod Csapat »
[MKD] HC Butel Skopje Csapat »
[ROU] HC Dobrogea Süd Constanta Csapat »
[MKD] HC Pelister Csapat »
[SWE] HK Malmö Csapat »
[POL] KS Azoty-Pulawy SA Csapat »
[ISR] Maccabi Rishon Lezion Csapat »
[POL] NMC Górnik Zabrze Csapat »
[NOR] OIF Arendal Elite Csapat »
[GRE] Olympiacos SFP Csapat »
[FRA] PAUC Handball Csapat »
[SUI] Pfadi Winterthur Csapat »
[SLO] RD Riko Ribnica Csapat »
[CRO] RK Dubrava Csapat »
[SLO] RK Gorenje Velenje Csapat »
[SRB] RK Metaloplastika Sabac Csapat »
[CRO] RK Porecs Csapat »
[ROU] SCM Politechnica Timisoara Csapat »
[DEN] Skjern Handbold Csapat »
[POR] SL Benfica Csapat »
[BLR] SZKA Minszk Csapat »
[CZE] Talent Robstav MAT Plzen Csapat »
[ISL] UMF Selfoss Csapat »
[SRB] Vojvodina Csapat »
[SUI] Wacker Thun Csapat »
[UKR] ZTR Zaporozsje Csapat »

2019.10.13. 19:00 - 2. mérkőzés.

RK Gorenje Velenje - RK Metaloplastika Sabac
32-29 (15-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.13. 19:00 - 2. mérkőzés.

ZTR Zaporozsje - HC Butel Skopje
29-24 (13-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.13. 17:00 - 2. mérkőzés.

SZKA Minszk - RD Riko Ribnica
28-23 (13-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 19:00 - 2. mérkőzés.

Olympiacos SFP - SCM Politechnica Timisoara
29-26 (13-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 19:00 - 2. mérkőzés.

RK Porecs - PAUC Handball
20-26 (10-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 19:00 - 2. mérkőzés.

Abanca Ademar Leon - Vojvodina
30-23 (12-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 19:00 - 2. mérkőzés.

HC Pelister - Pfadi Winterthur
21-33 (12-19)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 18:30 - 2. mérkőzés.

Handball Esch - KS Azoty-Pulawy SA
25-26 (15-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 18:00 - 2. mérkőzés.

Maccabi Rishon Lezion - NMC Górnik Zabrze
22-21 (12-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 18:00 - 2. mérkőzés.

UMF Selfoss - HK Malmö
29-31 (16-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 17:00 - 2. mérkőzés.

Csurgó KK - HC Dobrogea Süd Constanta
19-21 (9-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 17:00 - 2. mérkőzés.

OIF Arendal Elite - FH Hafnarfjordur
28-27 (17-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 17:00 - 2. mérkőzés.

Wacker Thun - Achilles Bocholt
19-25 (10-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 15:30 - 2. mérkőzés.

Skjern Handbold - Alpla HC Hard
33-35 (14-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.06. 19:00 - 1. mérkőzés.

RK Metaloplastika Sabac - RK Gorenje Velenje
24-32 (11-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.06. 19:00 - 1. mérkőzés.

FH Hafnarfjordur - OIF Arendal Elite
25-30 (11-18)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.06. 18:00 - 1. mérkőzés.

SCM Politechnica Timisoara - Olympiacos SFP
31-29 (14-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.06. 17:00 - 1. mérkőzés.

Pfadi Winterthur - HC Pelister
39-16 (22-5)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.06. 16:30 - 2. mérkőzés.

RK Dubrava - SL Benfica
16-34 (8-20)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.05. 20:15 - 1. mérkőzés.

Achilles Bocholt - Wacker Thun
34-33 (18-17)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.05. 20:00 - 1. mérkőzés.

RD Riko Ribnica - SZKA Minszk
33-33 (15-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.05. 19:00 - 1. mérkőzés.

PAUC Handball - RK Porecs
38-26 (18-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.05. 19:00 - 1. mérkőzés.

Alpla HC Hard - Skjern Handbold
25-26 (10-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.05. 18:30 - 1. mérkőzés.

HC Butel Skopje - ZTR Zaporozsje
18-14 (8-7)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.05. 18:00 - 1. mérkőzés.

Vojvodina - Abanca Ademar Leon
20-28 (7-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.05. 18:00 - 1. mérkőzés.

SL Benfica - RK Dubrava
29-28 (15-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.05. 18:00 - 1. mérkőzés.

KS Azoty-Pulawy SA - Handball Esch
31-28 (16-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.05. 18:00 - 1. mérkőzés.

NMC Górnik Zabrze - Maccabi Rishon Lezion
29-26 (12-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.05. 17:00 - 1. mérkőzés.

HC Dobrogea Süd Constanta - Csurgó KK
22-24 (9-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.05. 16:00 - 1. mérkőzés.

HK Malmö - UMF Selfoss
33-27 (17-17)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.04. 15:30 - 2. mérkőzés.

Hapoel Ashdod - Talent Robstav MAT Plzen
21-26 (12-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.03. 18:00 - 1. mérkőzés.

Talent Robstav MAT Plzen - Hapoel Ashdod
32-23 (17-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk