2. forduló

 1. fordulóból továbbjutott csapatok (16)
SUI Pfadi Winterthur GRE Olympiacos SFP
SWE HK Malmö ISR   Maccabi Rishon Lezion
CRO RK Porecs ISL FH Hafnarfjordur
SLO RD Riko Ribnica UKR ZTR Zaporozsje
ROU HC Dobrogea Süd Constanta AUT Alpla HC Hard
SRB RK Metaloplastika Sabac CZE Talent Robstav MAT Plzen
BEL Achilles Bocholt LUX Handball Esch
SRB Vojvodina CRO RK Dubrava
    
 2. fordulóba sorolt csapatok (16)
POL NMC Gornik Zabrze SLO RK Gorenje Velenje
SUI Wacker Thun ROU SMC Politehnica Timisoara
BLR SZKA Minszk ISR Hapoel Ashdod
ISL Selfoss NOR OIF Arendal Elite
MKD HC Butel Szkopje FRA PAUC Handball
ESP Abanca Ademar Leon DEN Skjern Handball
HUN Csurgói KK POL KS Azoty-Pulawy SA
POR SL Benfica MKD HC Pelister

 

  2. forduló – 1. mérkőzés ⁄ Round 2 – Matches 1 
2019.10.06 18:00 SMC Politehnica Timisoara − Olympiacos SFP 31-29 (14-15)
2019.10.05 19:00 PAUC Handball − RK Porecs 38-26 (18-13)
2019.10.03 18:00 Talent Robstav MAT Plzen − Hapoel Ashdod 32-23 (17-12)
2019.10.05 20:00 RD Riko Ribnica − SZKA Minszk 33-33 (15-13)
2019.10.05 16:00 HK Malmö − Selfoss 33-27 (17-17)
2019.10.05 19:00 Alpla HC Hard − Skjern Handball 25-26 (10-13)
2019.10.05 18:00 Vojvodina − Abanca Ademar Leon 20-28 (7-14)
2019.10.05 17:00 SL Benfica − RK Dubrava 29-28 (15-15)
2019.10.06 19:00 RK Metaloplastika Sabac − RK Gorenje Velenje 24-32 (11-16)
2019.10.05 18:30 HC Butel Szkopje − ZTR Zaporozsje 18-14 (8-7)
2019.10.05 18:00 KS Azoty Pulawy SA − Handball Esch 31-28 (16-14)
2019.10.05 17:00 HC Dobrogea Süd Constanta − Csurgói KK 22-24 (9-12)
2019.10.05 18:00 NMC Gornik Zabrze −   Maccabi Rishon Lezion 29-26 (12-12)
2019.10.05 20:15 Achilles Bocholt − Wacker Thun 34-33 (18-17)
2019.10.06 17:00 FH Hafnarfjordur − OIF Arendal Elite 25-30 (11-18)
2019.10.06 17:00 Pfadi Winterthur − HC Pelister 39-16 (22-5)
    
  2. forduló – 2. mérkőzés ⁄ Round 2 – Matches 2 
2019.10.12 19:00 Olympiacos SFP − SMC Politehnica Timisoara 00-00 (00-00)
2019.10.12 19:00 RK Porecs − PAUC Handball  
2019.10.04 16:00 Hapoel Ashdod − Talent Robstav MAT Plzen 21-26 (12-10)
2019.10.13 17:00 SZKA Minszk − RD Riko Ribnica  
2019.10.12 18:00 Selfoss − HK Malmö  
2019.10.12 15:30 Skjern Handball − Alpla HC Hard  
2019.10.12 19:00 Abanca Ademar Leon − Vojvodina  
2019.10.06 16:30 RK Dubrava − SL Benfica 16-34 (8-20)
2019.10.13 19:00 RK Gorenje Velenje − RK Metaloplastika Sabac  
2019.10.13 19:00 ZTR Zaporozsje − HC Butel Szkopje  
2019.10.12 18:30 Handball Esch − KS Azoty Pulawy SA  
2019.10.12 17:00 Csurgói KK − HC Dobrogea Süd Constanta  
2019.10.12 18:00 Maccabi Rishon Lezion − NMC Gornik Zabrze  
2019.10.12 17:00 Wacker Thun − Achilles Bocholt  
2019.10.12 17:00 OIF Arendal Elite − FH Hafnarfjordur  
2019.10.12 19:00 HC Pelister − Pfadi Winterthur  

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk