2. forduló - Mérkőzések

Csapatok
[GRE] AC PAOK Csapat »
[ROU] ASC Corona 2010 Brasov Csapat »
[GER] Buxtehuder SV Csapat »
[NOR] Byasen Handball Elite Csapat »
[CZE] DHC Slavia Praha Csapat »
[HUN] DVSC SCHAEFFLER Csapat »
[FRA] ESBF Besancon Csapat »
[NOR] Fredrikstad Ballklubb Csapat »
[UKR] Galicsanka Lviv Csapat »
[SWE] H 65 Höörs HK Csapat »
[BLR] HC Gomel Csapat »
[DEN] Herning-Ikast Handbold Csapat »
[RUS] HK Asztrahanyocska Csapat »
[NED] HV Quintus Csapat »
[AUT] Hypo Niederösterreich Csapat »
[SVK] IUVENTA Michalovce Csapat »
[DEN] Köbenhavn Haandbold Csapat »
[RUS] Kubany Csapat »
[POL] Metraco Zaglebie Lubin Csapat »
[FRA] Nantes Atlantique Handball Csapat »
[DEN] Odense Håndbold Csapat »
[FRA] OGC Nice Cote d'Azur Handball Csapat »
[ROU] SC Magura Cisnadie Csapat »
[ROU] SCM Craiova Csapat »
[SWE] Skuru IK Csapat »
[NOR] Storhamar Handball Elite Csapat »
[ESP] Super Amara Bera Bera Csapat »
[NOR] Tertnes Bergen Csapat »
[GER] Thüringer HC Csapat »
[GER] TSV Bayer 04 - Werkselfen Csapat »
[GER] TusSies Metzingen Csapat »
[HUN] Váci NKSE Csapat »
[SRB] ZORK Jagodina Csapat »
[RUS] Zvezda Zvenyigorod Csapat »

2019.10.21. 20:00 - 2. mérkőzés.

Skuru IK - Zvezda Zvenyigorod
22-24 (14-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.20. 18:00 - 2. mérkőzés.

Nantes Atlantique Handball - HV Quintus
36-18 (24-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.20. 18:00 - 2. mérkőzés.

Storhamar Handball Elite - Metraco Zaglebie Lubin
27-20 (12-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.20. 18:00 - 2. mérkőzés.

Byasen Handball Elite - Thüringer HC
24-29 (14-17)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.20. 18:00 - 2. mérkőzés.

SCM Craiova - Tertnes Bergen
20-33 (9-22)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.20. 17:00 - 2. mérkőzés.

OGC Nice Cote d'Azur Handball - IUVENTA Michalovce
25-23 (12-9)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.20. 17:00 - 2. mérkőzés.

Fredrikstad Ballklubb - ESBF Besancon
29-31 (12-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.20. 16:00 - 2. mérkőzés.

TSV Bayer 04 - Werkselfen - DVSC SCHAEFFLER
31-34 (16-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.20. 14:00 - 2. mérkőzés.

Köbenhavn Haandbold - TusSies Metzingen
34-23 (19-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.19. 20:30 - 1. mérkőzés.

HV Quintus - Nantes Atlantique Handball
21-30 (7-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.19. 19:00 - 2. mérkőzés.

ZORK Jagodina - AC PAOK
26-19 (13-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.19. 19:00 - 2. mérkőzés.

HC Gomel - Herning-Ikast Handbold
25-21 (14-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.19. 18:00 - 2. mérkőzés.

Hypo Niederösterreich - Váci NKSE
23-30 (12-16)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.19. 18:00 - 1. mérkőzés.

Tertnes Bergen - SCM Craiova
24-26 (12-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.19. 18:00 - 2. mérkőzés.

HK Asztrahanyocska - Buxtehuder SV
23-15 (9-3)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.19. 18:00 - 2. mérkőzés.

Galicsanka Lviv - SC Magura Cisnadie
19-14 (8-8)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.19. 17:00 - 2. mérkőzés.

Super Amara Bera Bera - ASC Corona 2010 Brasov
33-32 (14-18)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.19. 15:00 - 2. mérkőzés.

Kubany - H 65 Höörs HK
33-27 (16-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.18. 18:00 - 1. mérkőzés.

Herning-Ikast Handbold - HC Gomel
33-21 (15-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.13. 18:30 - 1. mérkőzés.

Metraco Zaglebie Lubin - Storhamar Handball Elite
22-38 (11-22)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.13. 18:00 - 1. mérkőzés.

AC PAOK - ZORK Jagodina
25-23 (12-12)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.13. 17:00 - 1. mérkőzés.

Zvezda Zvenyigorod - Skuru IK
29-22 (13-13)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.13. 17:00 - 1. mérkőzés.

ESBF Besancon - Fredrikstad Ballklubb
29-27 (16-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.13. 15:00 - 1. mérkőzés.

Buxtehuder SV - HK Asztrahanyocska
25-30 (13-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.13. 14:00 - 1. mérkőzés.

Thüringer HC - Byasen Handball Elite
29-25 (14-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 19:30 - 1. mérkőzés.

TusSies Metzingen - Köbenhavn Haandbold
30-22 (14-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 19:00 - 1. mérkőzés.

DVSC SCHAEFFLER - TSV Bayer 04 - Werkselfen
35-27 (16-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 18:00 - 1. mérkőzés.

ASC Corona 2010 Brasov - Super Amara Bera Bera
35-30 (16-15)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 18:00 - 1. mérkőzés.

SC Magura Cisnadie - Galicsanka Lviv
31-23 (19-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 17:30 - 1. mérkőzés.

IUVENTA Michalovce - OGC Nice Cote d'Azur Handball
21-23 (11-10)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 17:00 - 2. mérkőzés.

Odense Håndbold - DHC Slavia Praha
38-14 (21-6)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 16:00 - 1. mérkőzés.

H 65 Höörs HK - Kubany
28-26 (16-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.12. 15:00 - 1. mérkőzés.

Váci NKSE - Hypo Niederösterreich
26-22 (15-11)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

2019.10.11. 18:30 - 1. mérkőzés.

DHC Slavia Praha - Odense Håndbold
25-34 (15-14)

A mérkőzés jegyzőkönyve >>

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk