2. forduló

 1. fordulóból továbbjutott csapatok (16)
BLR HC Gomel NOR Byasen Handball Elite
NED HV Quintus ESP Super Amara Bera Bera
POL Metraco Zaglebie Lubin SWE H 65 Höörs HK
GER TSV Bayer 04 - Werkselfen RUS Asztrahanyocska
UKR HC Galicsanka Lvov ROU SCM Craiova
SVK IUVENTA Michalovce CZE DHC Slavia Praha
SWE Skuru IK GRE AC PAOK
FRA ESBF Besancon AUT Hypo Niederösterreich
    
 Bajnokok Ligája selejtezőből kiesett csapat (1)
SRB ZORK Jagodina    
    
 2. fordulóba sorolt csapatok (17)  
GER Thüringer HC FRA OGC Nice Cote D'Azur HB
DEN Odense Handball NOR Storhamar HB Elite
HUN  Váci NKSE ROU Magura Cisnadie
GER TusSies Metzingen RUS Kubany
NOR Tertnes Bergen DEN Herning-Ikast Handbold
ROU ASC Corona 2010 Brasov HUN DVSC SCHAEFFLER
RUS Zvezda Zvenyigorod GER Buxtehuder SV
NOR Fredrikstad Ballklubb FRA Nantes Atlantique HB
DEN Köbenhavn Haandbold    

 

  2. forduló – 1. mérkőzés ⁄ Round 2 – Matches 1 
2019.10.13 18:00 AC PAOK − ZORK Jagodina 25-23 (12-12)
2019.10.19 20:30 HV Quintus − Nantes Atlantique HB 21-30 (7-15)
2019.10.11 18:30 DHC Slavia Praha − Odense Handball 25-34 (15-14)
2019.10.12 16:00 H 65 Höörs HK − Kubany 28-26 (16-14)
2019.10.12 18:00 Corona 2010 Brasov − Super Amara Bera Bera 35-30 (16-15)
2019.10.12 17:30 IUVENTA Michalovce − OGC Nice Cote D'Azur
21-23 (11-10)
2019.10.13 17:00 ESBF Besancon − Fredrikstad Ballklubb 29-27 (16-10)
2019.10.18 19:00 Herning-Ikast Handbold − HC Gomel 33-21 (15-11)
2019.10.13 18:30 Metraco Zaglebie Lubin − Storhamar HB Elite 22-38 (11-22)
2019.10.13 15:00 Buxtehuder SV − Asztrahanyocska 25-30 (13-11)
2019.10.13 17:00 Zvezda Zvenyigorod − Skuru IK 29-22 (13-13)
2019.10.12 18:00 Váci NKSE − Hypo Niederösterreich 26-22 (15-11)
2019.10.13 14:00 Thüringer HC − Byasen Handball Elite 29-25 (14-11)
2019.10.12 19:00 DVSC SCHAEFFLER − TSV Bayer 04 - Werkselfen 35-27 (16-15)
2019.10.12 18:00 Magura Cisnadie − HC Galicsanka Lvov 31-23 (19-10)
2019.10.19 18:00 Tertnes Bergen − SCM Craiova 24-26 (12-13)
2019.10.12 19:30 TusSies Metzingen − Köbenhavn Haandbold 30-22 (14-11)
    
  2. forduló – 2. mérkőzés ⁄ Round 2 – Matches 2 
2019.10.19 19:00 ZORK Jagodina − AC PAOK 26-19 (13-11)
2019.10.20 18:00 Nantes Atlantique HB − HV Quintus 36-18 (24-13)
2019.10.12 17:00 Odense Handball − DHC Slavia Praha  38-14 (21-6)
2019.10.19 16:00 Kubany − H 65 Höörs HK 33-27 (16-11)
2019.10.19 17:00 Super Amara Bera Bera − Corona 2010 Brasov 33-32 (14-18)
2019.10.20 17:00 OGC Nice Cote D'Azur − IUVENTA Michalovce 25-23 (12-9)
2019.10.20 17:00 Fredrikstad Ballklubb − ESBF Besancon 29-31 (12-14)
2019.10.19 19:00 HC Gomel − Herning-Ikast Handbold 25-21 (14-13)
2019.10.20 18:00 Storhamar HB Elite − Metraco Zaglebie Lubin 27-20 (12-11)
2019.10.19 18:00 Asztrahanyocska − Buxtehuder SV 23-15 (9-3)
2019.10.20 16:00 Skuru IK − Zvezda Zvenyigorod 22-24 (14-11)
2019.10.19 18:00 Hypo Niederösterreich − Váci NKSE 23-30 (12-16)
2019.10.20 18:00 Byasen Handball Elite − Thüringer HC 24-29 (14-17)
2019.10.20 16:00 TSV Bayer 04 - Werkselfen − DVSC SCHAEFFLER 31-34 (16-15)
2019.10.19 18:00 HC Galicsanka Lvov − Magura Cisnadie 19-14 (8-8)
2019.10.20 18:00 SCM Craiova − Tertnes Bergen 20-33 (9-22)
2019.10.20 14:00 Köbenhavn Haandbold − TusSies Metzingen 34-32 (19-11)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk