2. forduló

 Bajnokok Ligája selejtezőjéből kiesett csapatok (2)
ITA Jomi Salerno TUR Muratpasa Belediyesi SK
    
 1. fordulóból továbbjutott csapatok (14)  
HUN GVM Europe-Vác SVK IUVENTA Michalovce
CZE DHC Slavia Praha BLR BNTU-BelAZ Minsk Reg.
RUS Zvezda Zvenyigorod SWE H 65 Höörs HK
FRA Paris 92 (Issy Paris Hand) SUI SPONO Eagles
GER TusSies Metzingen TUR Kastamonu Belediyesi GSK
DEN Viborg HK POL Metraco Zaglebie Lubin
NOR Fredrikstad Ballklubb ESP Mecalia Atletico Guardes
    
 2. fordulóba sorolt csapatok (16)  
HUN Siófok KTC KFT
DEN Nykøbing Falster Håndbold
ROU SC Magura RUS Kubany
FRA Nantes Atlantique Handball HUN Dunaújvárosi KKA
RUS Asztrahanyocska ROU SCM Ramnicu Valcea
GER Buxtehuder SV DEN Herning-Ikast Handbold
FRA ES Besancon Feminin AUT Hypo Niederösterreich
NOR Storhamar Handball Elite NOR Byasen Handball Elite
ROU HC Zalau GER Borussia Dortmund

 

  2. forduló – 1. mérkőzések / Round 2 – Matches 1 
2018.10.13 15:30 GVM Europe-Vác  – Siófok KTC KFT 22-35 (12-18)
2018.10.14 17:30
IUVENTA Michalovce – Nykøbing  Håndbold  26-29 (12-14)
2018.10.12 18:00
DHC Slavia Praha – SC Magura 25-28 (12-16)
2018.10.20 16:00
Kubany – BNTU-BelAZ Minsk Reg.  29-22 (15-12)
2018.10.14 19:00
 Jomi Salerno – Zvezda Zvenyigorod  22-32 (13-18)
2018.10.13 16:00 H 65 Höörs HK – Muratpasa Belediyesi SK 31-25 (13-13)
2018.10.14 14:00 Nantes Atlantique Handball – Paris 92 31-26 (14-13)
2018.10.13 17:00
 SPONO Eagles – Dunaújvárosi KKA  21-35 (11-16)
2018.10.14 16:00 Asztrahanyocska – TusSies Metzingen  27-28 (14-13)
2018.10.14 18:00   SCM Ramnicu Valcea – Kastamonu Belediyesi
35-26 (19-13)
2018.10.13 16:00 Viborg HK – Buxtehuder SV  27-24 (10-14)
2018.10.13 16:00 Herning-Ikast Hand – Metraco Zaglebie Lubin 31-19 (15-9)
2018.10.14 18:00 ES Besancon Feminin – Fredrikstad Ballklubb 31-23 (17-9)
2018.10.13 19:30
Hypo Niederösterreich – Mecalia Atl. Guardes  22-20 (13-11)
2018.10.13 16:00 Storhamar Handball – Byasen Handball 29-20 (13-12)
2018.10.13 17:00 HC Zalau – Borussia Dortmund 25-25 (13-12)
    
  2. forduló – 2. mérkőzések / Round 2 – Matches 2 
2018.10.20 18:00 Siófok KTC KFT – GVM Europe-Vác 32-26 (15-15)
2018.10.21 18:00
Nykøbing Håndbold – IUVENTA Michalovce 29-22 (16-11)
2018.10.14 11:00
SC Magura – DHC Slavia Praha 29-20 (18-11)
2018.10.21 16:00
BNTU-BelAZ Minsk Reg. – Kubany 20-25 (12-18)
2018.10.20 17:00
Zvezda Zvenyigorod – Jomi Salerno 35-25 (15-9)
2018.10.21 17:00 Muratpasa Belediyesi SK – H 65 Höörs HK  26-31 (15-15)
2018.10.20 16:00 Paris 92 – Nantes Atlantique Handball 23-18 (12-9)
2018.10.20 16:00
Dunaújvárosi KKA – SPONO Eagles 43-14 (21-7)
2018.10.20 20:00
TusSies Metzingen – Asztrahanyocska 38-26 (17-11)
2018.10.20 16:00 Kastamonu Belediyesi – SCM Ramnicu Valcea 21-20 (12-11)
2018.10.20 16:00
Buxtehuder SV – Viborg HK 25-32 (11-16)
2018.10.19 19:00
Metraco Zaglebie Lubin – Herning-Ikast Hand  26-21 (13-9)
2018.10.21 18:00
Fredrikstad Ballklubb – ES Besancon Feminin  26-22 (13-14)
2018.10.21 19:00
Mecalia Atl. Guardes – Hypo Niederösterreich  28-22 (15-10)
2018.10.21 17:00 Byasen Handball – Storhamar Handball
14-22 (8-12)
2018.10.21 17:00 Borussia Dortmund – HC Zalau 24-20 (13-10)

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk