1. forduló

 Csapatok / Clubs  
POL Metraco Zaglebie Lubin AZE HC Azersu
MKD WHC Metalurg FRA Issy Paris Hand
RUS Zvezda Zvenyigorod SUI LK Zug Handball
NED OTTO WF / VOC Amsterdam SVK IUVENTA Michalovce
DEN Viborg HK UKR HC Galicsanka Lvov
BLR BNTU-BelAZ Minsk Reg. LUX Handball Kaerjeng
BIH HZRK Grude GER TusSies Metzingen
SUI SPONO Eagles KOS KHF Shqiponja Gjakove
ESP Mecalia Atletico Guardes CYP Youth Union of Athienou
NED Morrenhof Jansen Dalfsen NOR Fredrikstad Ballklubb
SWE H 65 Höörs HK CRO HC Lokomotiva Zagreb
CZE DHC Slavia Praha AUT UHC Müllner Bau Stockerau
SUI LC Brühl Handball TUR Kastamonu Belediyesi GSK
HUN GVM Europe-Vác ISR Maccabi Arazim Ramat gan

 

   1. forduló – 1. mérkőzések / Round 1 – Matches 1 
2018.09.15 17:00 Metraco Zaglebie Lubin – HC Azersu  27-21 (14-6)
2018.09.08 16:30 WHC Metalurg – Issy Paris Hand  15-31 (4-17)
2018.09.08 17:00 Zvezda Zvenyigorod – LK Zug Handball  30-24 (14-14)
2018.09.08 17:30 VOC Amsterdam – IUVENTA Michalovce  24-37 (13-20)
2018.09.15 16:00 Viborg HK – HC Galicsanka Lvov  33-22 (18-8)
2018.09.15 18:00  BNTU-BelAZ Minszk – Handball Kaerjeng  33-17 (18-7)
2018.09.14 20:00 HZRK Grude – TusSies Metzingen  24-43 (10-24)
2018.09.15 19:00 SPONO Eagles – KHF Shqiponja Gjakove 35-14 (16-7)
2018.09.15 20:00 Atletico Guardes – Youth Union of Athienou  42-9 (19-4)
2018.09.15 18:00 M. Jansen Dalfsen – Fredrikstad Ballklubb  27-28 (15-14)
2018.09.08 16:00 H 65 Höörs HK – HC Lokomotiva Zagreb  22-18 (12-11)
2018.09.16 19:30 DHC Slavia Praha – Müllner Bau Stockerau*  32-23 (14-10)
2018.09.15 17:00 LC Brühl Handball – Kastamonu Belediyesi
19-31 (9-12)
2018.09.15 15:30 GVM Europe-Vác – Maccabi Arazim Ramat
 39-27 (20-13)
    
   1. forduló – 2. mérkőzések / Round 1 – Matches 2 
2018.09.16 16:00 HC Azersu – Metraco Zaglebie Lubin 26-30 (10-19)
2018.09.09 16:30 Issy Paris Hand – WHC Metalurg  33-11 (15-10)
2018.09.16 17:00 LK Zug Handball – Zvezda Zvenyigorod  23-28 (14-13)
2018.09.09 17:30 IUVENTA Michalovce – VOC Amsterdam  30-26 (17-10)
2018.09.16 14:00 HC Galicsanka Lvov – Viborg HK  22-33 (10-14)
2018.09.16 17:00 Handball Kaerjeng – BNTU-BelAZ Minszk
 16-29 (8-16)
2018.09.15 20.00 TusSies Metzingen – HZRK Grude 47-17 (26-7)
2018.09.16 14:00 KHF Shqiponja Gjakove – SPONO Eagles 14-36 (5-18)
2018.09.16 20:00 Youth Union of Athienou – Atletico Guardes 12-41 (9-17)
2018.09.16 18:00 Fredrikstad Ballklubb – Jansen Dalfsen  26-16 (15-9)
2018.09.15 18:00 HC Lokomotiva Zagreb – H 65 Höörs HK  19-23 (10-11)
2018.09.08 19:00 Müllner Bau Stockerau – DHC Slavia Praha*  30-24 (16-11)
2018.09.16 17:00 Kastamonu Belediyesi – LC Brühl Handball  27-27 (11-11)
2018.09.16 17:00 Maccabi Arazim Ramat – GVM Europe-Vác 27-45 (14-19)
* A két csapat felcserélte a pályaválasztói jogot

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk