00 - Férfi Bajnokok Ligája C-csoport mérkőzései 2019-2020

  1. forduló / 1st round 
2019.09.11 19:00 Riihimäen  Cocks – IK Sävehof 25-30 (13-18)
2019.09.14 18:00 TATRAN Presov – Bidasoa Irun 23-25 (13-13)
2019.09.15 17:00 HC Eurofarm Rabotnik –Sporting CP 29-30 (16-15)
    
  2. forduló / 2nd round 
2019.09.18 19:00 IK Sävehof – HC Eurofarm Rabotnik 25-24 (10-15)
2019.09.21 16:00 Bidasoa Irun – Riihimäen  Cocks 34-19 (17-11)
2019.09.21 19:30 Sporting CP – TATRAN Presov 32-24 (17-14)
    
  3. forduló / 3rd round 
2019.09.25 19:00 Riihimäen  Cocks – TATRAN Presov 29-27 (15-12)
2019.09.26 19:00 IK Sävehof – Sporting CP 29-24 (13-10)
2019.09.29 12:10 Bidasoa Irun – HC Eurofarm Rabotnik 26-25 (11-14)
    
  4. forduló / 4th round 
2019.10.12 18:00 TATRAN Presov – IK Sävehof 23-28 (10-16)
2019.10.12 18:30 Sporting CP – Bidasoa Irun 30-30 (16-17)
2019.10.13 17:00 HC Eurofarm Rabotnik – Riihimäen  Cocks 31-30 (17-13)
    
  5. forduló / 5th round 
2019.10.20 12:10 Bidasoa Irun – IK Sävehof 39-23 (18-12)
2019.10.20 17:00 HC Eurofarm Rabotnik – TATRAN Presov 23-24 (14-13)
2019.10.20 18:00 Riihimäen  Cocks – Sporting CP 25-23 (12-11)
    
  6. forduló / 6th round 
2019.11.02 16:00 IK Sävehof – Bidasoa Irun 24-33 (9-20)
2019.11.02 16:30 Sporting CP – Riihimäen  Cocks 38-29 (23-15)
2019.11.02 18:00 TATRAN Presov – HC Eurofarm Rabotnik 31-29 (15-14)
    
  7. forduló / 7th round 
2019.11.09 16:00 Bidasoa Irun – TATRAN Presov 27-27 (12-15)
2019.11.09 16:00 IK Sävehof – Riihimäen  Cocks 28-22 (12-8)
2019.11.09 18:30 Sporting CP – HC Eurofarm Rabotnik 36-26 (17-11)
    
  8. forduló / 8th round 
2019.11.13 18:00 TATRAN Presov – Sporting CP 00-00 (00-00)
2019.11.17 17:00 HC Eurofarm Rabotnik – IK Sävehof  
2019.11.17 18:00 Riihimäen  Cocks – Bidasoa Irun  
    
  9. forduló / 9th round 
2019.11.20 19:00 Riihimäen  Cocks – HC Eurofarm Rabotnik 00-00 (00-00)
2019.11.23 16:00 Bidasoa Irun – Sporting CP  
2019.11.23 16:00 IK Sävehof – TATRAN Presov  
    
  10. forduló / 10th round 
2019.11.30 17:00 Sporting CP – IK Sävehof 00-00 (00-00)
2019.11.30 17:30 HC Eurofarm Rabotnik – Bidasoa Irun  
2019.11.30 18:00 TATRAN Presov – Riihimäen  Cocks  

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk