Női (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. AARDAHL Maren SG BBM Bietigheim 5 6 0,83
2. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducsnoszt 5 6 0,83
3. KANOR Orlane Metz Handball 4 5 0,80
4. GJEKSTAD Ole Gustav Vipers Kristiansand 4 6 0,67
5. SZARACSEVICS Zlatko HC Podravka Vegeta 4 6 0,67
6. NOCANDY Meline Metz Handball 4 6 0,67
7. MIKULASKOVA Veronika DHK Banik Most 4 8 0,50
8. BOROVSKA Michaela DHK Banik Most 4 8 0,50
9. KALINYICSENKO Regina HK Rosztov Don 3 5 0,60
10. INGSTAD Vilde Team Esbjerg 3 5 0,60
11. PERA Florentin SCM Ramnicu Valcea 3 6 0,50
12. SNELDER Danick FTC-Rail Cargo Hungaria 3 6 0,50
13. CSISZÁR-SZEKERES Klára FTC-Rail Cargo Hungaria 3 6 0,50
14. TOMAC Marta Vipers Kristiansand 3 6 0,50
15. HÁFRA Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria 3 6 0,50
16. FOPPA Pauletta Brest Bretagne Handball 3 6 0,50
17. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 3 6 0,50
18. N'GOUAN Astride Metz Handball 3 6 0,50
19. JÖRGENSEN Line Team Esbjerg 3 6 0,50
20. OMOREGIE Elizabeth CSM Bucuresti 3 6 0,50
21. DANO Nina IK Sävehof 3 6 0,50
22. BREGAR Uros RK Krim Mercator 3 6 0,50
23. AYDIN Elif Kastamonu Belediyesi GSK 2 2 1,00
24. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 2 2 1,00
25. NISAVICS Andjela ZORK Jagodina 2 2 1,00
26. ZSIZSICS Nikoleta ZORK Jagodina 2 2 1,00
27. MALESTEIN Antje SG BBM Bietigheim 2 5 0,40
28. SENY Anna HK Rosztov Don 2 5 0,40
29. LOERPER Anna SG BBM Bietigheim 2 6 0,33
30. ELGHAOUI Asma SCM Ramnicu Valcea 2 6 0,33
31. LÖKE Heidi Vipers Kristiansand 2 6 0,33
32. ARNTZEN Emilie Vipers Kristiansand 2 6 0,33
33. ELEK Gábor FTC-Rail Cargo Hungaria 2 6 0,33
34. KOVACSICS Anikó FTC-Rail Cargo Hungaria 2 6 0,33
35. MAKEJEVA Kszenyija HK Rosztov Don 2 6 0,33
36. GEGA Marta MKS Perla Lublin 2 6 0,33
37. RADICSEVICS Jovanka ZsRK Buducsnoszt 2 6 0,33
38. COATANEA Pauline Brest Bretagne Handball 2 6 0,33
39. TSAKALOU Lamprini HC Podravka Vegeta 2 6 0,33
40. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 2 6 0,33
41. TURK Ana HC Podravka Vegeta 2 6 0,33
42. JACOBSEN Marit Team Esbjerg 2 6 0,33
43. TORSTENSSON Linnea CSM Bucuresti 2 6 0,33
44. CVIJICS Dragana CSM Bucuresti 2 6 0,33
45. KLIKOVAC Andrea CSM Bucuresti 2 6 0,33
46. VASILE Adrian CSM Bucuresti 2 6 0,33
47. BRATTSET Kari Győri Audi ETO KC 2 6 0,33
48. HANSEN Anne Mette Győri Audi ETO KC 2 6 0,33
49. FODOR Csenge Győri Audi ETO KC 2 6 0,33
50. NZE MINKO Estelle Győri Audi ETO KC 2 6 0,33
51. FORSBERG Johanna IK Sävehof 2 6 0,33
52. PETTERSON Linnea IK Sävehof 2 6 0,33
53. OVERBY Rasmus IK Sävehof 2 6 0,33
54. SUSTKOVA Jana DHK Banik Most 2 8 0,25
55. POPOVICS Bojana ZsRK Buducsnoszt 1 1 1,00
56. GUTKOWSKA Kinga Rocasa Gran Canaria 1 2 0,50
57. TROJAOLA Tiddara Rocasa Gran Canaria 1 2 0,50
58. RODRIGUEZ Haridian Rocasa Gran Canaria 1 2 0,50
59. SPUGNINI Alba Rocasa Gran Canaria 1 2 0,50
60. FALCON Melania Rocasa Gran Canaria 1 2 0,50
61. ÖZEL Yeliz Kastamonu Belediyesi GSK 1 2 0,50
62. VASCSUK Olha Kastamonu Belediyesi GSK 1 2 0,50
63. BULATOVICS Jelena ZORK Jagodina 1 2 0,50
64. TATAR Andrijana ZORK Jagodina 1 2 0,50
65. BACAOANU Raluca SCM Ramnicu Valcea 1 3 0,33
66. LASSOURCE Corale Brest Bretagne Handball 1 3 0,33
67. LJEPOJA Natasa RK Krim Mercator 1 3 0,33
68. SAVU Ana SCM Ramnicu Valcea 1 4 0,25
69. MOLDRUP Mia MKS Perla Lublin 1 4 0,25
70. LEKICS Andrea CSM Bucuresti 1 4 0,25
71. MARTÍN BERENGUER Carmen CSM Bucuresti 1 4 0,25
72. SNOPOVA Julija RK Krim Mercator 1 4 0,25
73. NOSEK Natalia MKS Perla Lublin 1 4 0,25
74. KRÖNELL Thess IK Sävehof 1 4 0,25
75. NIAKATE Kalidiatou Brest Bretagne Handball 1 5 0,20
76. DANIELSSON Clara Team Esbjerg 1 5 0,20
77. REBICOVA Marianna RK Krim Mercator 1 5 0,20
78. VAN KREIJ Harma RK Krim Mercator 1 5 0,20
79. ALBERTSEN Martin SG BBM Bietigheim 1 6 0,17
80. KUDLACZ-GLOC Karolina SG BBM Bietigheim 1 6 0,17
81. VAN DER HEIJDEN Laura SG BBM Bietigheim 1 6 0,17
82. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 1 6 0,17
83. LISCSEVICS Kristina SCM Ramnicu Valcea 1 6 0,17
84. FERNANDEZ FRAGA Alicia SCM Ramnicu Valcea 1 6 0,17
85. NORGAARD Ann SCM Ramnicu Valcea 1 6 0,17
86. DA SILVA VIEIRA Samara SCM Ramnicu Valcea 1 6 0,17
87. SULLAND Linn Vipers Kristiansand 1 6 0,17
88. WAADE Silje Vipers Kristiansand 1 6 0,17
89. MANAHAROVA Julia HK Rosztov Don 1 6 0,17
90. BOBROVNYIKOVA Vladlena HK Rosztov Don 1 6 0,17
91. KOZSOKAR Krisztyina HK Rosztov Don 1 6 0,17
92. BEHNKE Julia HK Rosztov Don 1 6 0,17
93. MARTIN Ambros HK Rosztov Don 1 6 0,17
94. ACHRUK Kinga MKS Perla Lublin 1 6 0,17
95. GADZINA Joanna MKS Perla Lublin 1 6 0,17
96. MATUSZCZYK Sylwia MKS Perla Lublin 1 6 0,17
97. SZARAWAGA Joanna MKS Perla Lublin 1 6 0,17
98. BRNOVICS Tatjana ZsRK Buducsnoszt 1 6 0,17
99. KOBYLINSKA Monika Brest Bretagne Handball 1 6 0,17
100. MAUNY Constance Brest Bretagne Handball 1 6 0,17

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk