Női (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. KANOR Orlane Metz Handball 7 9 0,78
2. SNELDER Danick FTC-Rail Cargo Hungaria 6 10 0,60
3. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducsnoszt 6 10 0,60
4. FOPPA Pauletta Brest Bretagne Handball 6 10 0,60
5. AARDAHL Maren SG BBM Bietigheim 5 6 0,83
6. GJEKSTAD Ole Gustav Vipers Kristiansand 5 10 0,50
7. TOMAC Marta Vipers Kristiansand 5 10 0,50
8. FRAFJORD Marit Team Esbjerg 5 10 0,50
9. SZARACSEVICS Zlatko HC Podravka Vegeta 4 6 0,67
10. MIKULASKOVA Veronika DHK Banik Most 4 8 0,50
11. BOROVSKA Michaela DHK Banik Most 4 8 0,50
12. SENY Anna HK Rosztov Don 4 9 0,44
13. CSISZÁR-SZEKERES Klára FTC-Rail Cargo Hungaria 4 10 0,40
14. WAADE Silje Vipers Kristiansand 4 10 0,40
15. ELEK Gábor FTC-Rail Cargo Hungaria 4 10 0,40
16. MAKEJEVA Kszenyija HK Rosztov Don 4 10 0,40
17. NOCANDY Meline Metz Handball 4 10 0,40
18. N'GOUAN Astride Metz Handball 4 10 0,40
19. JÖRGENSEN Line Team Esbjerg 4 10 0,40
20. OMOREGIE Elizabeth CSM Bucuresti 4 10 0,40
21. DANO Nina IK Sävehof 4 10 0,40
22. BREGAR Uros RK Krim Mercator 4 10 0,40
23. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 3 6 0,50
24. KALINYICSENKO Regina HK Rosztov Don 3 7 0,43
25. LJEPOJA Natasa RK Krim Mercator 3 7 0,43
26. INGSTAD Vilde Team Esbjerg 3 9 0,33
27. VAN KREIJ Harma RK Krim Mercator 3 9 0,33
28. PERA Florentin SCM Ramnicu Valcea 3 10 0,30
29. ELGHAOUI Asma SCM Ramnicu Valcea 3 10 0,30
30. KOVACSICS Anikó FTC-Rail Cargo Hungaria 3 10 0,30
31. HÁFRA Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria 3 10 0,30
32. RADICSEVICS Jovanka ZsRK Buducsnoszt 3 10 0,30
33. COATANEA Pauline Brest Bretagne Handball 3 10 0,30
34. JACOBSEN Marit Team Esbjerg 3 10 0,30
35. TORSTENSSON Linnea CSM Bucuresti 3 10 0,30
36. VASILE Adrian CSM Bucuresti 3 10 0,30
37. BRATTSET Kari Győri Audi ETO KC 3 10 0,30
38. FORSBERG Johanna IK Sävehof 3 10 0,30
39. PETTERSON Linnea IK Sävehof 3 10 0,30
40. AYDIN Elif Kastamonu Belediyesi GSK 2 2 1,00
41. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 2 2 1,00
42. NISAVICS Andjela ZORK Jagodina 2 2 1,00
43. ZSIZSICS Nikoleta ZORK Jagodina 2 2 1,00
44. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 2 4 0,50
45. KRISTIANSEN Veronica Győri Audi ETO KC 2 4 0,50
46. MALESTEIN Antje SG BBM Bietigheim 2 5 0,40
47. LOERPER Anna SG BBM Bietigheim 2 6 0,33
48. ARNTZEN Emilie Vipers Kristiansand 2 6 0,33
49. GEGA Marta MKS Perla Lublin 2 6 0,33
50. TSAKALOU Lamprini HC Podravka Vegeta 2 6 0,33
51. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 2 6 0,33
52. TURK Ana HC Podravka Vegeta 2 6 0,33
53. LASSOURCE Corale Brest Bretagne Handball 2 7 0,29
54. KRÖNELL Thess IK Sävehof 2 7 0,29
55. SUSTKOVA Jana DHK Banik Most 2 8 0,25
56. FERNANDEZ FRAGA Alicia SCM Ramnicu Valcea 2 9 0,22
57. LÖKE Heidi Vipers Kristiansand 2 9 0,22
58. DANIELSSON Clara Team Esbjerg 2 9 0,22
59. LOPEZ HERRERO Marta SCM Ramnicu Valcea 2 10 0,20
60. BOBROVNYIKOVA Vladlena HK Rosztov Don 2 10 0,20
61. BEHNKE Julia HK Rosztov Don 2 10 0,20
62. BRNOVICS Tatjana ZsRK Buducsnoszt 2 10 0,20
63. SOLBERG Sanna Team Esbjerg 2 10 0,20
64. CVIJICS Dragana CSM Bucuresti 2 10 0,20
65. KLIKOVAC Andrea CSM Bucuresti 2 10 0,20
66. PINTEA Crina CSM Bucuresti 2 10 0,20
67. EDWIGE Beatrice Győri Audi ETO KC 2 10 0,20
68. HANSEN Anne Mette Győri Audi ETO KC 2 10 0,20
69. AMORIM Eduarda Győri Audi ETO KC 2 10 0,20
70. FODOR Csenge Győri Audi ETO KC 2 10 0,20
71. NZE MINKO Estelle Győri Audi ETO KC 2 10 0,20
72. BULATOVICS Katarina Győri Audi ETO KC 2 10 0,20
73. DANYI Gábor Győri Audi ETO KC 2 10 0,20
74. MORTENSEN Trine IK Sävehof 2 10 0,20
75. LAGERBON Ida IK Sävehof 2 10 0,20
76. OVERBY Rasmus IK Sävehof 2 10 0,20
77. KOJICS Ana RK Krim Mercator 2 10 0,20
78. POPOVICS Bojana ZsRK Buducsnoszt 1 1 1,00
79. ZOVKO Zdravko Győri Audi ETO KC 1 1 1,00
80. GUTKOWSKA Kinga Rocasa Gran Canaria 1 2 0,50
81. TROJAOLA Tiddara Rocasa Gran Canaria 1 2 0,50
82. RODRIGUEZ Haridian Rocasa Gran Canaria 1 2 0,50
83. SPUGNINI Alba Rocasa Gran Canaria 1 2 0,50
84. FALCON Melania Rocasa Gran Canaria 1 2 0,50
85. ÖZEL Yeliz Kastamonu Belediyesi GSK 1 2 0,50
86. VASCSUK Olha Kastamonu Belediyesi GSK 1 2 0,50
87. BULATOVICS Jelena ZORK Jagodina 1 2 0,50
88. TATAR Andrijana ZORK Jagodina 1 2 0,50
89. YTTERENG Hanna Vipers Kristiansand 1 3 0,33
90. MAVSAR Tamara RK Krim Mercator 1 3 0,33
91. SAVU Ana SCM Ramnicu Valcea 1 4 0,25
92. MOLDRUP Mia MKS Perla Lublin 1 4 0,25
93. NOSEK Natalia MKS Perla Lublin 1 4 0,25
94. KADOVICS Nadja ZsRK Buducsnoszt 1 4 0,25
95. ALBERTSEN Martin SG BBM Bietigheim 1 6 0,17
96. KUDLACZ-GLOC Karolina SG BBM Bietigheim 1 6 0,17
97. VAN DER HEIJDEN Laura SG BBM Bietigheim 1 6 0,17
98. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 1 6 0,17
99. ACHRUK Kinga MKS Perla Lublin 1 6 0,17
100. GADZINA Joanna MKS Perla Lublin 1 6 0,17

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk