Férfi (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. JUPA Kastriot KH Besa Famgas 4 4 1,00
2. SESUM Zsarko Kadetten Schaffhausen 3 4 0,75
3. THRASTARSSON Haukur UMF Selfoss 3 4 0,75
4. HERNANDEZ BORGES Alexis Futebol Clube do Porto 3 4 0,75
5. BAART Joris OCI-LIONS 3 4 0,75
6. SPELICS Nikola RK Gorenje Velenje 3 4 0,75
7. TELEPNEV Ivan Pölva Serviti 2 2 1,00
8. GRZENTICS Nino RD Koper 2013 2 2 1,00
9. IGNAT Lucian AHC Potaissa Turda 2 2 1,00
10. KRISTJANSSON Viggo SG INSIGNIS Handball Westwien 2 2 1,00
11. ZARAVINASZ Georgiasz Olympiacos SFP 2 2 1,00
12. JERKOVICS Srecko Sport36-Komló 2 2 1,00
13. SZKOPINCEV Oleg HC Szpartak Moszkva 2 2 1,00
14. SZTRELNYIKOV Makszim ZTR Zaporozsje 2 2 1,00
15. RAJOVICS Borisz Vojvodina 2 2 1,00
16. MAGNUSSON Omar Ingi Aalborg Handbold 2 2 1,00
17. DANGERS Markus Pfadi Winterthur 2 2 1,00
18. KOFMANN Vladislav Maccabi Srugo Rishon Lezion 2 2 1,00
19. CRNOGLAVACS Nikola HC Dobrogea Süd Constanta 2 2 1,00
20. CSOG Vencel HC Dobrogea Süd Constanta 2 2 1,00
21. ZADURA Przemyslav KPR Gwardia Opole 2 2 1,00
22. LAMERS Joren Achilles Bocholt 2 2 1,00
23. ZBRANEK Jan HCB Karvina 2 2 1,00
24. HEER Thomas BSV Bern 2 3 0,67
25. BAUMGARTNER Tobias BSV Bern 2 4 0,50
26. TRIVICS Milasin Handball Kaerjeng 2 4 0,50
27. VOLPI Francesco Handball Kaerjeng 2 4 0,50
28. COSANTI Tommaso Handball Kaerjeng 2 4 0,50
29. BIRGISSON Birgir FH Hafnarfjordur 2 4 0,50
30. ARSAELSSON Arnar FH Hafnarfjordur 2 4 0,50
31. HRACHOVEC Petr Kadetten Schaffhausen 2 4 0,50
32. MAROS Luka Kadetten Schaffhausen 2 4 0,50
33. BELJANSZKI Bojan Kadetten Schaffhausen 2 4 0,50
34. JONSSON Elvar UMF Selfoss 2 4 0,50
35. STEINTHORSSON Arni UMF Selfoss 2 4 0,50
36. JOHANNESSON Patrekur UMF Selfoss 2 4 0,50
37. SEMEDO Leandro Futebol Clube do Porto 2 4 0,50
38. ANDERSSON Magnus Futebol Clube do Porto 2 4 0,50
39. NEJDL Tomas Talent Robstav MAT Plzen 2 4 0,50
40. STEHLIK Jan Talent Robstav MAT Plzen 2 4 0,50
41. SINDELAR Jakub Talent Robstav MAT Plzen 2 4 0,50
42. SZTOJNICS Darko RK Gorenje Velenje 2 4 0,50
43. VERDINEK Matics RK Gorenje Velenje 2 4 0,50
44. VUJICS Stefan Szerbia 2 4 0,50
45. BECHERU Ion-Mihai CSA Steaua Bucuresti 2 4 0,50
46. JOHANNSON Martin CSA Steaua Bucuresti 2 4 0,50
47. RAMOSAJ Bujar KH Besa Famgas 2 4 0,50
48. IDRIZI Bajram KH Besa Famgas 2 4 0,50
49. MLINARICS Zoran RK Dubrava 1 1 1,00
50. NOVAK Dominik GRK Varazsdin 1930 1 1 1,00
51. VOLAR Kristijan RK Dubrava 1 1 1,00
52. ZIVKOVIC Boris Alpla HC Hard 1 1 1,00
53. MARKOTA Sinisa RD Riko Ribnica 1 1 1,00
54. HERMANN Maximilian Alpla HC Hard 1 1 1,00
55. MAGALHÃES Jose Futebol Clube do Porto 1 1 1,00
56. HIIEND Henri Pölva Serviti 1 2 0,50
57. AJZATULLOV Roman Pölva Serviti 1 2 0,50
58. SILLASTE Henri Pölva Serviti 1 2 0,50
59. MILOVANOVICS Nemanja RK Zseleznyicsar 1949 Nis 1 2 0,50
60. SZRETENOVICS Stevan RK Zseleznyicsar 1949 Nis 1 2 0,50
61. MADJAR Andrija RK Zseleznyicsar 1949 Nis 1 2 0,50
62. JEVTICS Vladimir RK Zseleznyicsar 1949 Nis 1 2 0,50
63. VUJOVICS Veszelin RK Zseleznyicsar 1949 Nis 1 2 0,50
64. SUKER Mislav RK Dubrava 1 2 0,50
65. RADOS Kristijan RK Dubrava 1 2 0,50
66. VINKOVICS Luka RK Dubrava 1 2 0,50
67. RACSICS Marko RK Dubrava 1 2 0,50
68. SOLA Vlado RK Dubrava 1 2 0,50
69. GUCSEK Janezs RD Koper 2013 1 2 0,50
70. SZOKOLICS Tilen RD Koper 2013 1 2 0,50
71. MOLJK Jaka RD Koper 2013 1 2 0,50
72. JUSKÉNAS Arturas Klaipeda Dragunas 1 2 0,50
73. KREMERIS Kestutis Klaipeda Dragunas 1 2 0,50
74. BUCIUS Arvydas Klaipeda Dragunas 1 2 0,50
75. STROPUS Karolis Klaipeda Dragunas 1 2 0,50
76. SAVICS Nenad AHC Potaissa Turda 1 2 0,50
77. LAZAR Radu AHC Potaissa Turda 1 2 0,50
78. PAVEL Razvan AHC Potaissa Turda 1 2 0,50
79. PRATSCHNER Julian SG INSIGNIS Handball Westwien 1 2 0,50
80. HELGASSON Gudmundur SG INSIGNIS Handball Westwien 1 2 0,50
81. GLOAGUEN Yoann Glasgow HC 1 2 0,50
82. PIATEK Jakub Glasgow HC 1 2 0,50
83. FERNANDEZ ALONSO Gabriel Glasgow HC 1 2 0,50
84. THOMAS Michael Glasgow HC 1 2 0,50
85. SAGIAS Danos Glasgow HC 1 2 0,50
86. CLAAR Felix Alingsas HK 1 2 0,50
87. NILSSON Johan Alingsas HK 1 2 0,50
88. BARUD Niclas Alingsas HK 1 2 0,50
89. LIABA Michels Alingsas HK 1 2 0,50
90. GEORGESCU Ionut CSA Steaua Bucuresti 1 2 0,50
91. VRDOLJAK Jakov GRK Varazsdin 1930 1 2 0,50
92. VIDACSEK Jurica GRK Varazsdin 1930 1 2 0,50
93. TEVZADZE Irakli BSB Batumi 1 2 0,50
94. KOHREIDZE Giga BSB Batumi 1 2 0,50
95. SZURMAVA Giorgi BSB Batumi 1 2 0,50
96. TSZILISZ Angelosz Olympiacos SFP 1 2 0,50
97. ARAPAKOPOULOSZ Andreasz Olympiacos SFP 1 2 0,50
98. BUBALO Petar Olympiacos SFP 1 2 0,50
99. KANDILASZ Petrosz Olympiacos SFP 1 2 0,50
100. HARAMPOURNIOTISZ Panagiotisz Olympiacos SFP 1 2 0,50

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk