Női (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. ILLARJONOVA Anasztasija Zvezda Zvenyigorod 4 5 0,80
2. KOBYLINSKA Monika TusSies Metzingen 4 5 0,80
3. HÖGDAHL Moa Viborg HK 4 5 0,80
4. GOMEZ Carla Mecalia Atletico Guardes 4 5 0,80
5. LÖSETH Tonje Herning-Ikast Handbold 3 3 1,00
6. JAKOBSEN Isabella Nykøbing Falster HB 3 3 1,00
7. BORGES Juliana DHC Slavia Praha 3 4 0,75
8. HELEMBAI Fanny GVM Europe-Vác 3 4 0,75
9. WICK Chantal SPONO Eagles 3 4 0,75
10. SNOPOVA Julija Kastamonu Belediyesi GSK 3 4 0,75
11. PINTEA Crina Paris 92 3 5 0,60
12. CSERNOVA Julia Zvezda Zvenyigorod 3 5 0,60
13. RASK Emma H 65 Höörs HK 3 5 0,60
14. JENSEN Line Viborg HK 3 5 0,60
15. JAVET Stefanie LK Zug Handball 2 2 1,00
16. KALAUS Larissa HC Lokomotiva Zagreb 2 2 1,00
17. VAN WETERING Bo OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 2 2 1,00
18. NOVAK Dorin UHC Müllner Bau Stockerau 2 2 1,00
19. MURATOVICS Esma Maccabi Arazim Ramat gan 2 2 1,00
20. MALAJ Valerina KH Shqiponja Gjakove 2 2 1,00
21. TRIFONOSZ Georgia Youth Union of Athienou 2 2 1,00
22. ÜNSAL Birol Muratpasa Belediyesi SK 2 2 1,00
23. GUBERNATIS Friederike Buxtehuder SV 2 2 1,00
24. KAISER Stefanie Hypo Niederösterreich 2 2 1,00
25. LANDRI Valentina Jomi Salerno 2 2 1,00
26. MALASENKO Jelizaveta HK Asztrahanyocska 2 2 1,00
27. MADSEN Mathias Herning-Ikast Handbold 2 2 1,00
28. HORACEK Tamara Paris 92 2 3 0,67
29. KISIKOVÁ Vladimira IUVENTA Michalovce 2 3 0,67
30. IRMAN Neli Szlovénia 2 3 0,67
31. TOMESCU Andrada Románia 2 3 0,67
32. GONZÁLEZ ALVAREZ Mireya Siófok KC 2 3 0,67
33. NICK Viktória Dunaújváros KKA 2 3 0,67
34. BJERREGAARD Mathilde Herning-Ikast Handbold 2 3 0,67
35. IVERSEN Sarah Herning-Ikast Handbold 2 3 0,67
36. NESTAKER Guro Storhamar Handball Elite 2 3 0,67
37. LÖKE Heidi Norvégia 2 3 0,67
38. EINARSDOTTIR Hildigunnar Borussia Dortmund 2 3 0,67
39. GRIJSEELS Alina Borussia Dortmund 2 3 0,67
40. WALLÉN Angelica Nykøbing Falster HB 2 3 0,67
41. WESTBERG Emelie Nykøbing Falster HB 2 3 0,67
42. VASZILEVSZKAJA Natalia Fehéroroszország 2 3 0,67
43. KOUYATE Aissatou ES Besancon Feminin 2 3 0,67
44. TRÚNKOVÁ Nikoleta IUVENTA Michalovce 2 4 0,50
45. POKORNÁ Tereza DHC Slavia Praha 2 4 0,50
46. FRYCSÁKOVÁ Tereza DHC Slavia Praha 2 4 0,50
47. OBRADOVICS Marija TusSies Metzingen 2 4 0,50
48. DA SOUZA Karoline GVM Europe-Vác 2 4 0,50
49. SZAMORÁNSZKY Piroska GVM Europe-Vác 2 4 0,50
50. GOLUBEVA Anna BNTU-BelAZ Minszk 2 4 0,50
51. HUTAVA Valerija BNTU-BelAZ Minszk 2 4 0,50
52. AMREIN Sabrina SPONO Eagles 2 4 0,50
53. ASELMEYER Carina SPONO Eagles 2 4 0,50
54. KARLSSON Louise Fredrikstad Ballklubb 2 4 0,50
55. CHRISTIANSEN Kjuus Fredrikstad Ballklubb 2 4 0,50
56. COSKUN Ceren Kastamonu Belediyesi GSK 2 4 0,50
57. FREY Sonja Paris 92 2 5 0,40
58. SERCIEN UGOLIN Oceane Paris 92 2 5 0,40
59. HVENFELTH Sofia H 65 Höörs HK 2 5 0,40
60. LINDQVIST Emma H 65 Höörs HK 2 5 0,40
61. KJÄLLHAGE Evelina H 65 Höörs HK 2 5 0,40
62. JOHANSSON Anna H 65 Höörs HK 2 5 0,40
63. BEHNKE Julia TusSies Metzingen 2 5 0,40
64. PEREZ BUFORN Paulina Mecalia Atletico Guardes 2 5 0,40
65. SEMPERE Africa Mecalia Atletico Guardes 2 5 0,40
66. AMSEN Zola OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 1 1 1,00
67. HASLER-PETRIG Jacqueline LK Zug Handball 1 1 1,00
68. SIMSEK Orhan Kastamonu Belediyesi GSK 1 1 1,00
69. LEVEQUE Alice ES Besancon Feminin 1 1 1,00
70. AYGLON Saurine Nantes Atlantique Handball 1 1 1,00
71. CSERBAK Olga Handball Club Lada 1 1 1,00
72. AMELCSENKO Alena Handball Club Lada 1 1 1,00
73. GAFONOVA Maria Handball Club Lada 1 1 1,00
74. TERÉS Nekane Super Amara Bera Bera 1 1 1,00
75. MENÉNDEZ Alba Super Amara Bera Bera 1 1 1,00
76. KARSTEN Elke Super Amara Bera Bera 1 1 1,00
77. LASSOURCE Corale ÉRD HC 1 1 1,00
78. JAREBKOVA Marketa ÉRD HC 1 1 1,00
79. KISS Nikoletta ÉRD HC 1 1 1,00
80. JENSEN Anette Team Esbjerg 1 1 1,00
81. SOLBERG Sanna Norvégia 1 1 1,00
82. JÖRGENSEN Line Team Esbjerg 1 1 1,00
83. GEGA Marta MKS Perla Lublin 1 1 1,00
84. KOSTELNA Alica DHK Banik Most 1 1 1,00
85. SELARU Carmen SCM Craiova 1 1 1,00
86. SERICS Andrea SCM Craiova 1 1 1,00
87. GJEORGJIEVSZKA Elena SCM Craiova 1 1 1,00
88. ILIJAZ Amra WHC Metalurg 1 2 0,50
89. ARSENIEVSZKA Meri WHC Metalurg 1 2 0,50
90. KALADJIEVSZKA Jana WHC Metalurg 1 2 0,50
91. SZTEFANOVSZKA Szara WHC Metalurg 1 2 0,50
92. GICSEVSZKA Leonida WHC Metalurg 1 2 0,50
93. PAVICS Martina LK Zug Handball 1 2 0,50
94. WEGMÜLLER Chantal LK Zug Handball 1 2 0,50
95. POSAVEC Stella HC Lokomotiva Zagreb 1 2 0,50
96. POSAVEC Paula HC Lokomotiva Zagreb 1 2 0,50
97. BORAS Ana Marija HC Lokomotiva Zagreb 1 2 0,50
98. SOSTARICS Nenad HC Lokomotiva Zagreb 1 2 0,50
99. CLARIJS Ricardo OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 1 2 0,50
100. SPRENGERS Zoe OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 1 2 0,50

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk