Női (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. IVERSEN Sarah Herning-Ikast Handbold 8 12 0,67
2. WALLÉN Angelica Nykøbing Falster HB 8 12 0,67
3. JAKOBSEN Isabella Nykøbing Falster HB 8 12 0,67
4. HÖGDAHL Moa Viborg HK 8 13 0,62
5. TOMESCU Andrada SC Magura Cisnadie 7 10 0,70
6. LÖSETH Tonje Herning-Ikast Handbold 7 11 0,64
7. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 6 8 0,75
8. JÖRGENSEN Line Team Esbjerg 6 10 0,60
9. BEHNKE Julia TusSies Metzingen 6 12 0,50
10. KOBYLINSKA Monika TusSies Metzingen 6 12 0,50
11. GONZÁLEZ ALVAREZ Mireya Siófok KC Hungary 6 12 0,50
12. LARSEN Jakov Nykøbing Falster HB 6 12 0,50
13. KUDLACZ-GLOC Karolina SG BBM Bietigheim 5 6 0,83
14. LÖKE Heidi Norvégia 5 7 0,71
15. LEVEQUE Alice ES Besancon Feminin 5 8 0,63
16. BOUQUET Chloe ES Besancon Feminin 5 10 0,50
17. MINEVSZKAJA Ewgenija TusSies Metzingen 5 12 0,42
18. JEZICS Katarina Siófok KC Hungary 5 12 0,42
19. BJERREGAARD Mathilde Herning-Ikast Handbold 5 12 0,42
20. WESTBERG Emelie Nykøbing Falster HB 5 12 0,42
21. MATLASKOVA Jekatyerina Kubany 5 12 0,42
22. STRÖMBERG Carin Viborg HK 5 14 0,36
23. MADSEN Mathias Herning-Ikast Handbold 4 4 1,00
24. ILLARJONOVA Anasztasija Zvezda Zvenyigorod 4 6 0,67
25. CSERNOVA Julia Zvezda Zvenyigorod 4 6 0,67
26. GOMEZ Carla Mecalia Atletico Guardes 4 6 0,67
27. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 4 6 0,67
28. ALBERTSEN Martin SG BBM Bietigheim 4 6 0,67
29. SCHULZE Luisa SG BBM Bietigheim 4 6 0,67
30. JUHÁSZ Gabriella Storhamar Handball Elite 4 7 0,57
31. BURLET Lindsay ES Besancon Feminin 4 7 0,57
32. FREDRIKSSON Moa Storhamar Handball Elite 4 8 0,50
33. TERÉS Nekane Super Amara Bera Bera 4 8 0,50
34. MENÉNDEZ Alba Super Amara Bera Bera 4 8 0,50
35. SERICS Andrea SCM Craiova 4 8 0,50
36. GJEORGJIEVSZKA Elena SCM Craiova 4 8 0,50
37. DRABIK Joanna Siófok KC Hungary 4 9 0,44
38. NUNEZ NISTA Maria ES Besancon Feminin 4 9 0,44
39. JENSEN Line Viborg HK 4 12 0,33
40. KOBETICS Andrea ZsRK Vardar 4 12 0,33
41. PERIANU Gabriela Románia 4 12 0,33
42. NESTAKER Guro Storhamar Handball Elite 4 12 0,33
43. RIEGELHUTH Betina Storhamar Handball Elite 4 12 0,33
44. SKINNEHAUGEN Elise Storhamar Handball Elite 4 12 0,33
45. GOLIKOVA Julia Kubany 4 12 0,33
46. NIELSEN Stine Viborg HK 4 13 0,31
47. HAUGSTED Line Viborg HK 4 14 0,29
48. SENSTAD Arne Storhamar Handball Elite 3 3 1,00
49. BORGES Juliana DHC Slavia Praha 3 4 0,75
50. HELEMBAI Fanny GVM Europe-Vác 3 4 0,75
51. WICK Chantal SPONO Eagles 3 4 0,75
52. SNOPOVA Julija Kastamonu Belediyesi GSK 3 4 0,75
53. GRIJSEELS Alina Borussia Dortmund 3 4 0,75
54. PETTERSON Linnea IK Sävehof 3 5 0,60
55. FREY Sonja Paris 92 3 6 0,50
56. PINTEA Crina Paris 92 3 6 0,50
57. SERCIEN UGOLIN Oceane Paris 92 3 6 0,50
58. RASK Emma H 65 Höörs HK 3 6 0,50
59. KJÄLLHAGE Evelina H 65 Höörs HK 3 6 0,50
60. JOHANSSON Anna H 65 Höörs HK 3 6 0,50
61. MOLID Mari Randers HK 3 6 0,50
62. LÖKEN Hege Larvik HK 3 6 0,50
63. OLSSON Tilda IK Sävehof 3 6 0,50
64. FORSBERG Johanna IK Sävehof 3 6 0,50
65. KARSTEN Elke Super Amara Bera Bera 3 8 0,38
66. SZARACSEVICS Zlatko HC Podravka Vegeta 3 8 0,38
67. JEZSIKAVA Karina HC Podravka Vegeta 3 8 0,38
68. MOLDOVAN Ada SC Magura Cisnadie 3 10 0,30
69. BOLJEVICS Jasna CSM Roman 3 10 0,30
70. KOUYATE Aissatou ES Besancon Feminin 3 10 0,30
71. FROLOVA Jaroszlava Kubany 3 10 0,30
72. MONTI DANIELSSON Clara Team Esbjerg 3 10 0,30
73. KRISTIANSEN Kristina Nykøbing Falster HB 3 10 0,30
74. VENN Kristin Storhamar Handball Elite 3 12 0,25
75. LAGERQUIST Anna Nykøbing Falster HB 3 12 0,25
76. SZAVINOVA Jana Kubany 3 12 0,25
77. JAVET Stefanie LK Zug Handball 2 2 1,00
78. KALAUS Larissa HC Lokomotiva Zagreb 2 2 1,00
79. VAN WETERING Bo OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 2 2 1,00
80. NOVAK Dorin UHC Müllner Bau Stockerau 2 2 1,00
81. MURATOVICS Esma Maccabi Arazim Ramat gan 2 2 1,00
82. MALAJ Valerina KH Shqiponja Gjakove 2 2 1,00
83. TRIFONOSZ Georgia Youth Union of Athienou 2 2 1,00
84. ÜNSAL Birol Muratpasa Belediyesi SK 2 2 1,00
85. GUBERNATIS Friederike Buxtehuder SV 2 2 1,00
86. KAISER Stefanie Hypo Niederösterreich 2 2 1,00
87. LANDRI Valentina Jomi Salerno 2 2 1,00
88. MALASENKO Jelizaveta HK Asztrahanyocska 2 2 1,00
89. GEGA Marta MKS Perla Lublin 2 2 1,00
90. HORACEK Tamara Paris 92 2 3 0,67
91. KISIKOVÁ Vladimira IUVENTA Michalovce 2 3 0,67
92. IRMAN Neli SPONO Eagles 2 3 0,67
93. TRÚNKOVÁ Nikoleta IUVENTA Michalovce 2 4 0,50
94. POKORNÁ Tereza DHC Slavia Praha 2 4 0,50
95. FRYCSÁKOVÁ Tereza DHC Slavia Praha 2 4 0,50
96. OBRADOVICS Marija TusSies Metzingen 2 4 0,50
97. DA SOUZA Karoline GVM Europe-Vác 2 4 0,50
98. SZAMORÁNSZKY Piroska GVM Europe-Vác 2 4 0,50
99. GOLUBEVA Anna BNTU-BelAZ Minszk 2 4 0,50
100. HUTAVA Valerija BNTU-BelAZ Minszk 2 4 0,50

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk