Női (Sárga lapok)

# NÉV KLUB SÁRGA MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. BÖLK Emily Thüringer HC 9 12 0,75
2. MÉSZÁROS Rea FTC-Rail Cargo Hungaria 9 14 0,64
3. MARTIN Ambros HK Rosztov Don 9 16 0,56
4. HORVÁTH Dóra FTC-Rail Cargo Hungaria 8 8 1,00
5. ELEK Gábor FTC-Rail Cargo Hungaria 8 14 0,57
6. HEINDAHL Kathrine Dánia 8 14 0,57
7. YTTERENG Hanna Vipers Kristiansand 8 15 0,53
8. LARSEN Kamilla Odense Håndbold 7 8 0,88
9. PEREDERIJ Olga RK Krim Mercator 7 11 0,64
10. CVIJICS Dragana ZsRK Vardar 7 12 0,58
11. COATANEA Pauline Brest Bretagne Handball 7 12 0,58
12. HUBER Josefine Thüringer HC 7 12 0,58
13. KRISTENSEN Mathilde Vipers Kristiansand 7 13 0,54
14. HÁFRA Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria 7 14 0,50
15. MAKEJEVA Kszenyija HK Rosztov Don 7 16 0,44
16. HANSEN Anne Mette Győri Audi ETO KC 7 16 0,44
17. KRISTIANSEN Jeanett Vipers Kristiansand 7 16 0,44
18. REISTAD Henny Vipers Kristiansand 7 16 0,44
19. KRISTENSEN Kamilla 6 6 1,00
20. DEBELICS Ana HC Podravka Vegeta 6 8 0,75
21. LEKICS Andrea ZsRK Vardar 6 12 0,50
22. DULFER Kelly Köbenhavn Haandbold 6 12 0,50
23. AMORIM Eduarda Győri Audi ETO KC 6 12 0,50
24. DANYI Gábor Győri Audi ETO KC 6 16 0,38
25. RAJCSEVICS Milena ZsRK Buducsnoszt 5 9 0,56
26. ALM Jenny Köbenhavn Haandbold 5 12 0,42
27. BLOMSTRAND Hanna Köbenhavn Haandbold 5 12 0,42
28. PINEAU Allison Brest Bretagne Handball 5 12 0,42
29. BREGAR Uros RK Krim Mercator 5 12 0,42
30. MÜLLER Herbert Thüringer HC 5 12 0,42
31. RADICSEVICS Jovanka ZsRK Vardar 5 14 0,36
32. PETROVA Majja HK Rosztov Don 5 14 0,36
33. BULATOVICS Angyela ZsRK Buducsnoszt 5 14 0,36
34. BRNOVICS Tatjana ZsRK Buducsnoszt 5 14 0,36
35. GROOT Nycke Győri Audi ETO KC 5 16 0,31
36. GJEKSTAD Ole Gustav Vipers Kristiansand 5 16 0,31
37. SZARACSEVICS Zlatko HC Podravka Vegeta 4 8 0,50
38. TRANBORG Mette Dánia 4 10 0,40
39. JAUKOVICS Djurdjina ZsRK Buducsnoszt 4 11 0,36
40. SCHMELZER Meike Thüringer HC 4 12 0,33
41. KOVACSICS Anikó FTC-Rail Cargo Hungaria 4 14 0,29
42. BULATOVICS Katarina ZsRK Buducsnoszt 4 14 0,29
43. SENY Anna HK Rosztov Don 4 16 0,25
44. OFTEDAL Stine Győri Audi ETO KC 4 16 0,25
45. WAADE Silje Vipers Kristiansand 4 16 0,25
46. EDWIGE Beatrice Metz Handball 4 16 0,25
47. ZAADI DEUNA Grace Metz Handball 4 16 0,25
48. LÖKEN Hege Larvik HK 3 4 0,75
49. HALLAGÅRD Elin IK Sävehof 3 6 0,50
50. FORSBERG Johanna IK Sävehof 3 6 0,50
51. MOLID Mari Randers HK 3 6 0,50
52. BAK Melanie Brest Bretagne Handball 3 6 0,50
53. VAN DER HEIJDEN Laura SG BBM Bietigheim 3 8 0,38
54. JEZSIKAVA Karina HC Podravka Vegeta 3 8 0,38
55. DZSONO Dragica HC Podravka Vegeta 3 8 0,38
56. VJEHIRJEVA Anna HK Rosztov Don 3 10 0,30
57. LEVSA Jekatyerina Metz Handball 3 10 0,30
58. JACOBSEN Sabina CSM Bucuresti 3 12 0,25
59. BLOHM Linn Köbenhavn Haandbold 3 12 0,25
60. POP-LAZICS Szladana Brest Bretagne Handball 3 12 0,25
61. KRSNIK Dora RK Krim Mercator 3 12 0,25
62. BARICS Polona RK Krim Mercator 3 12 0,25
63. DJUKICS Dragan Maccabi CASTRO Tel Aviv 3 12 0,25
64. MADSEN Susanne Odense Håndbold 3 13 0,23
65. OMOREGIE Elizabeth CSM Bucuresti 3 14 0,21
66. RAMUSEVICS Ema ZsRK Buducsnoszt 3 14 0,21
67. GRIBICS Itana ZsRK Buducsnoszt 3 14 0,21
68. PYTLICK Jan Odense Håndbold 3 14 0,21
69. MANAHAROVA Julia HK Rosztov Don 3 15 0,20
70. N'GOUAN Astride Metz Handball 3 15 0,20
71. BORSCSENKO Viktorija HK Rosztov Don 3 15 0,20
72. TOMAC Marta Vipers Kristiansand 3 16 0,19
73. FLIPPES Laura Metz Handball 3 16 0,19
74. NOCANDY Meline Metz Handball 3 16 0,19
75. KANOR Orlane Metz Handball 3 16 0,19
76. ZYCH Aleksandra Vistal Gdynia 3 16 0,19
77. SMITS Xenia Metz Handball 3 16 0,19
78. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 2 2 1,00
79. LANDRI Valentina Jomi Salerno 2 2 1,00
80. GEGA Marta MKS Perla Lublin 2 2 1,00
81. HORNYÁK Dóra FTC-Rail Cargo Hungaria 2 6 0,33
82. KURTOVIC Amanda CSM Bucuresti 2 6 0,33
83. NEAGU Cristina CSM Bucuresti 2 6 0,33
84. AHLM Johanna IK Sävehof 2 6 0,33
85. PETTERSON Linnea IK Sävehof 2 6 0,33
86. ANDENAES June Larvik HK 2 6 0,33
87. RIVAS Mathilde Larvik HK 2 6 0,33
88. CHRISTENSEN Emilie Larvik HK 2 6 0,33
89. GNABOUYOU Marie-Paule RK Krim Mercator 2 6 0,33
90. NAIDZINIAVICIUS Kim SG BBM Bietigheim 2 7 0,29
91. KUDLACZ-GLOC Karolina SG BBM Bietigheim 2 8 0,25
92. SCHULZE Luisa SG BBM Bietigheim 2 8 0,25
93. LAUENROTH Antje SG BBM Bietigheim 2 8 0,25
94. TURK Ana HC Podravka Vegeta 2 8 0,25
95. STOLLE Alicia HSG Blomberg-Lippe 2 8 0,25
96. BULATOVICS Nina Kastamonu Belediyesi GSK 2 8 0,25
97. KALINYICSENKO Regina HK Rosztov Don 2 9 0,22
98. JÖRGENSEN Stine Dánia 2 9 0,22
99. TISSIER Amandine Brest Bretagne Handball 2 10 0,20
100. KOZSAKAR Krisztyina HK Asztrahanyocska 2 10 0,20

A sárgalapok listáján nem szereplő játékosok sárgalapjainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk