EURÓPA LIGA, Férfi, Nyolcaddöntők, Mérkőzések, 2. mérkőzés.

2022.04.05. 18:45 óra, Partille, Partillebohallen, 1400 néző.

Vezette: Ismailj METALARI, Nenad NIKOLOVSZKI (Észak-Macedónia).

EHF-képviselő: Jorn MOLLER NIELSEN (Dánia).

IK Sävehof: MÖLLER Simon (kapus), OBLING Bertram (kapus) - KARLSSON Sebastian 9, ELLEFSEN Elias 7, SPANTE Sebastian 6, MÖLLER Felix 4, STENBÄCKEN Jonathan 4/1, SCHRØDER Rune 3, BERLIN Emil 1, ROBERTS Kelvin, AGA ECK Vetle, CLAESSON Thedor, BROLIN Pontus, CELANDER Malte, LENNERNÄS Marcus, TILLY Elmer. Vezetőedző: APELGREN Michael.

Kadetten Schaffhausen: PILIPOVICS Kristian (kapus), BIOSCA Garcia (kapus) - CAÑELLAS Joan 4, SCHELKER Jonas 4, KÜTTEL Dimitrij 3, SCHMIDT Erik 3, BARTÓK Donát 3, KUSIO Michael 2, GERBL Maximilian 2, HERBURGER Lukas 2, ZEHNDER Samuel 2/2, SCHOPPER Jonas 1, LIER Marvin 1, MAROS Luka 1, MATZKEN Torben, MARKOVIC Zoran. Vezetőedző: EYJÓLFSSON Adalstein.

Hétméteres: 1/1 (STENBÄCKEN Jonathan 1/1), illetve 3/2 (ZEHNDER Samuel 3/2).

Sárga lapok: 2 (Vezetőedző: APELGREN Michael, BERLIN Emil), illetve 1 (Vezetőedző: EYJÓLFSSON Adalstein).

Kiállítás: 4 (AGA ECK Vetle 2', SPANTE Sebastian 2', STENBÄCKEN Jonathan 2', ELLEFSEN Elias 2'), illetve 4 (CAÑELLAS Joan 2', BARTÓK Donát 2', MARKOVIC Zoran 2', MAROS Luka 2').

Részeredmények: 5. percben 1-1, 10. percben 5-3, 15. percben 8-6, 20. percben 12-8, 25. percben 15-12, 30. percben 19-15, 35. percben 22-16, 40. percben 24-19, 45. percben 27-23, 50. percben 28-25, 55. percben 32-26, 60. percben 34-28.

A Kadetten Schaffhausen csapata egy győzelemmel (32-26), egy vereséggel (28-34),
60-60-as gólkülönbséggel, idegenben lőtt több góllal (28/26) a negyeddöntőbe jutott.