Női selejtezők - Mérkőzések

2024.04.14. 18:27KOMMENTEK >>

Nagy-Britannia - Svédország

8-52 (6-26)

NEMZETKÖZI, XXXIII. NYÁRI OLIMPIAI JÁTÉKOK, Női selejtezők, Mérkőzések, 3. forduló.

2024.04.14. 16:45 óra, Debrecen, Főnix Aréna, 1222 néző.

Vezette: Mathias SOSA, Cristian LEMES (Uruguay).

IHF-képviselő: Arijana VOJICS (Bosznia-Hercegovina).

Nagy-Britannia:
STEPHANIDES Clio (kapus)O’SULLIVAN Sophie (kapus)KESSELRING Katherine 4/2LUKE Holly Isla 1SALTER Camilla 1STEEPLES Floran 1WARREN Heidi Jane 1DAVIES DaniellaDAVIES Lea JeanGOWLAND GeorginaLACOUR ZoeRAYNER AnnaSAUNDERS HannahTHORNEWELL Lucy AnnTUBACKA MartaWOODIWISS TeresaSzövetségi kapitány: HAWKINS Mark
Hétméteres: 3/2 (KESSELRING Katherine 3/2)
Kiállítás: 2 (DAVIES Lea Jean 2'TUBACKA Marta 2')
Lövés hatékonyság: 23 % (35 lövés - 8 gól)
Kapus teljesítmény: 13 % - 60 lövés - 8 védés (STEPHANIDES Clio 11 % - 47 lövés - 5 védés - 42 kapott gól; O’SULLIVAN Sophie 23 % - 13 lövés - 3 védés - 10 kapott gól),
Svédország:
SCHJÖTT Irma (kapus)ERIKSSON Evelina (kapus)HAGMAN Nathalie 12/2JOHANSSON Jennifer 9THORLEIFSDOTTIR Kristin 8STRÖMBERG Carin 7AXNÉR Tyra 5KOPPANG Nina 4/1HANSSON Elin 3LUNDSTRÖM Mathilda 2DANO Nina 1LÖFQVIST Olivia 1ROBERTS JaminaLINDQVIST EmmaHVENFELTH SofiaCARLSON JennySzövetségi kapitány: AXNÉR Tomas
Hétméteres: 3/3 (HAGMAN Nathalie 2/2KOPPANG Nina 1/1)
Sárga lapok: 1 (LÖFQVIST Olivia)
Kiállítás: 3 (KOPPANG Nina 2'THORLEIFSDOTTIR Kristin 2'AXNÉR Tyra 2')
Lövés hatékonyság: 83 % (63 lövés - 52 gól).
Kapus teljesítmény: SCHJÖTT Irma 50 % - 12 lövés - 6 védés - 6 kapott gól; ERIKSSON Evelina 78 % - 9 lövés - 7 védés - 2 kapott gól).

Részeredmények: 5. percben 1-2, 10. percben 2-6, 15. percben 2-11, 20. percben 3-18, 25. percben 4-24, 30. percben 6-26, 35. percben 7-30, 40. percben 7-34, 45. percben 7-38, 50. percben 8-43, 55. percben 8-47, 60. percben 8-52

1. Svédország 3 2 0 1 112-64 48 4
2. Magyarország 2 2 0 0 77-36 41 4
3. Japán 2 1 0 1 71-51 20 2
4. Nagy-Britannia 3 0 0 3 35-144 -109 0