BAJNOKOK LIGÁJA, Női, Negyeddöntők, Mérkőzések, 2. mérkőzés.

2021.04.11. 14:00 óra, Rosztov-Don, Palace of Sport " Rostov Don", 2352 néző.

Vezette: Jelena VUJACSICS, Andjelina KAZANEGRA (Montenegró).

EHF-képviselő: Victor POLADENKO (Oroszország).

HK Rosztov-Don: GABISOVA Galina (kapus), TKACSEVA Darja (kapus), KALINYINA Victorija (kapus) - ZAADI DEUNA Grace 10/5, BOBROVNYIKOVA Vladlena 3, MANAHAROVA Julia 3, KRPEZS-SLEZAK Katarina 2, LAGERQUIST Anna 2, SENY Anna 2, TAZSENOVA Milana 1, BORSCSENKO Viktorija, KOZSOKAR Krisztyina, SOBKALO Valeria, SZOROKINA Krisztyina, SZMIRNOVA Alekszandra, MAKEJEVA Kszenyija. Vezetőedző: JOHANSSON Per.

Vipers Kristiansand: LUNDE Katrine (kapus), AUSTMO PEDERSEN Andrea (kapus) - LÖKE Heidi 5, MÖRK Nora 5/2, TOMAC Marta 4, KNEDLÍKOVÁ Jana 3, REISTAD Henny 3, ARNTZEN Emilie 2, DAHL RAGNHILD Valle 1, NAES ANDERSEN Amalie, YTTERENG Hanna, ANDENAES June, SULLAND Linn, JONASSEN Vilde, LARSEN AUNE Malin, REFSNES Tonje. Vezetőedző: GJEKSTAD Ole Gustav.

Hétméteres: 6/5 (ZAADI DEUNA Grace 6/5), illetve 2/2 (MÖRK Nora 2/2).

Sárga lapok: 1 (LAGERQUIST Anna), illetve 1 (YTTERENG Hanna).

Kiállítás: 2 (KRPEZS-SLEZAK Katarina 2', TAZSENOVA Milana 2'), illetve 2 (YTTERENG Hanna 2', REISTAD Henny 2').

Részeredmények: 5. percben 1-2, 10. percben 1-6, 15. percben 3-8, 20. percben 5-9, 25. percben 8-11, 30. percben 11-12, 35. percben 12-14, 40. percben 14-16, 45. percben 16-17, 50. percben 18-17, 55. percben 21-20, 60. percben 23-23.

Lövés hatékonyság: 56 % (41 lövés - 23 gól), illetve 51 % (45 lövés - 23 gól).

Kapus teljesítmény: 32 % - 33 lövés - 10 védés (KALINYINA Victorija 36 % - 30 lövés - 10 védés - 20 kapott gól; GABISOVA Galina 0 % - 3 lövés - 0 védés - 3 kapott gól), illetve 38 % - 37 lövés - 14 védés (LUNDE Katrine). A Vipers Kristiansand statisztikája nem pontos, mivel két hétméteres hárítása végett Andrea Pedersen is pályára lépett; sikertelenül.

A Vipers Kristiansand csapata egy győzelemmel (34-27), egy döntetlennel (23-23),
57-50-es gólkülönbséggel a Final Fourba jutott.