EHF-KUPA, Női, Negyeddöntők, Mérkőzések, 2. mérkőzés.

2020.03.08. 15:00 óra, Odense Idraetshal, 10 néző.

Vezette: Szvetoszlav JOVCSEV, Zvezdelin JONCSEV (Bulgária).

EHF-képviselő: Kristian JOHANSEN (Feröer-szigetek).

Odense Håndbold: REINHARDT Althea (kapus), HANSEN Iben (kapus) - BAKKERUD Ingvild 7, COHRT KYNDBOEL Freja 5, JENSEN Trine 5, HEINDAHL Kathrine 5, OFFENDAL Nadia 5/4, HØJLUND Mie 3, GROOT Nycke 2, DA SILVA QUINTINO Jessica 1, JÖRGENSEN Stine 1, BAEKHOEJ Suzanne, HAGMAN Nathalie, MADSEN Susanne, LARSEN Kamilla. másodedző: BRØDSGAARD Karen.

Handball Club Lada: LAGINA Anasztasija (kapus), GYEREVEN Darja (kapus), MIHALYLUTA Irina (kapus) - SZAMANOVSZKAJA Victoria 6, KIRDJASEVA Valerija 6/3, BLIZNOVA Irina 5, NYIKITYINA Veronika 5, MIHAJLICSENKO Elena 3, FOMINA Olga 3/1, RESETNYIKOVA Natalia 1, CSERBAK Olga 1, KAKMOLJA Julia, GOLUBEVA Anna, AMELCSENKO Alena, NOVOSZELOVA Anasztasija. Vezetőedző: ALEKSZEJEV Alekszej.

Hétméteres: 4/4 (OFFENDAL Nadia 4/4), illetve 5/4 (KIRDJASEVA Valerija 4/3, FOMINA Olga 1/1).

Sárga lapok: 2 (JENSEN Trine, HEINDAHL Kathrine), illetve 3 (Vezetőedző: ALEKSZEJEV Alekszej, MIHAJLICSENKO Elena, SZAMANOVSZKAJA Victoria).

Kiállítás: 1 (LARSEN Kamilla 2'), illetve 3 (BLIZNOVA Irina 2', RESETNYIKOVA Natalia 2', AMELCSENKO Alena 2').

Részeredmények: 5. percben 1-2, 10. percben 4-4, 15. percben 7-8, 20. percben 10-11, 25. percben 15-14, 30. percben 20-16, 35. percben 23-19, 40. percben 24-22, 45. percben 26-24, 50. percben 29-26, 55. percben 31-27, 60. percben 34-30.

A mérkőzést zárt kapuk mögött rendezték meg.

Az Odense Håndbold csapata egy vereséggel (28-31), egy győzelemmel (34-30), 62-61-es gólkülönbséggel az elődöntőbe jutott.