Női (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. YILMAZ Yeliz Kastamonu Belediyesi GSK 16  (32 perc) 14 1,14
2. SERICS Andrea Kastamonu Belediyesi GSK 14  (28 perc) 14 1,00
3. KOTCSINA Natalja Kastamonu Belediyesi GSK 11  (22 perc) 14 0,79
4. TAMAS Larisa HC Zalau 10  (20 perc) 12 0,83
5. FLORIANU Florina SCM Craiova 10  (20 perc) 14 0,71
6. HVENFELTH Sofia H 65 Höörs HK 9  (18 perc) 8 1,13
7. NOSIKOVA Alena Handball Club Lada 9  (18 perc) 9 1,00
8. DMITRIJEVA Darja Handball Club Lada 9  (18 perc) 10 0,90
9. TUDOR Nicoleta SCM Craiova 9  (18 perc) 13 0,69
10. TRIFUNOVICS Jelena SCM Craiova 9  (18 perc) 14 0,64
11. BREISTÖL Kristine Larvik HK 8  (16 perc) 8 1,00
12. ANDENAES June Larvik HK 8  (16 perc) 8 1,00
13. MANGUÉ Marta Brest Bretagne Handball 8  (16 perc) 8 1,00
14. KLIKOVAC Bobana SCM Craiova 8  (16 perc) 14 0,57
15. BOROVSKA Michaela DHK Banik Most 7  (14 perc) 6 1,17
16. GROATEN Jenny Byasen Handball Elite 7  (14 perc) 8 0,88
17. GAFONOVA Maria Handball Club Lada 7  (14 perc) 10 0,70
18. VARSÁNYI Nóra DVSC-TVP 6  (12 perc) 4 1,50
19. KLIMENKO Irina NUR Mingecsavir 6  (12 perc) 4 1,50
20. ZYCH Aleksandra Vistal Gdynia 6  (12 perc) 6 1,00
21. FROLOVA Jaroszlava Kubany 6  (12 perc) 9 0,67
22. TARASZOVA Kristina Handball Club Lada 6  (12 perc) 10 0,60
23. ALM Jenny Köbenhavn Haandbold 6  (12 perc) 10 0,60
24. PINTEA Crina Paris 92 6  (12 perc) 10 0,60
25. HORACEK Tamara Paris 92 6  (12 perc) 10 0,60
26. YTTERENG Hanna Byasen Handball Elite 6  (12 perc) 11 0,55
27. NOERSTEBOE Kristine Vipers Kristiansand 6  (12 perc) 12 0,50
28. DRAGUT Ana HC Zalau 6  (12 perc) 12 0,50
29. IRIMIA Raluca HC Zalau 6  (12 perc) 12 0,50
30. NIELSEN Sidsel Viborg HK 6  (12 perc) 13 0,46
31. SZINICSINYA Anasztaszia Kastamonu Belediyesi GSK 6  (12 perc) 14 0,43
32. ARDEAN ELISEI Valentina SCM Craiova 6  (12 perc) 14 0,43
33. HOTI Emine KHF Pristina 5  (10 perc) 2 2,50
34. BEHNKE Julia TusSies Metzingen 5  (10 perc) 4 1,25
35. ZORJA Valerija Ankara Yenimahalle BSK 5  (10 perc) 4 1,25
36. MÄSSING Mikaela H 65 Höörs HK 5  (10 perc) 8 0,63
37. LINDQVIST Emma H 65 Höörs HK 5  (10 perc) 8 0,63
38. OLSSON Anna H 65 Höörs HK 5  (10 perc) 8 0,63
39. CHMELAROVA Tereza DHK Banik Most 5  (10 perc) 9 0,56
40. SZARKOVA Simona DHK Banik Most 5  (10 perc) 9 0,56
41. DVORAKOVA Katerina DHK Banik Most 5  (10 perc) 10 0,50
42. BIDSTRUP Mia Köbenhavn Haandbold 5  (10 perc) 10 0,50
43. ABBINGH Lois Paris 92 5  (10 perc) 10 0,50
44. GARJEVA Julia Kubany 5  (10 perc) 10 0,50
45. SZAVINOVA Jana Kubany 5  (10 perc) 10 0,50
46. SKAAR Kari Vipers Kristiansand 5  (10 perc) 12 0,42
47. LUNDE BORGERSEN Kristine Vipers Kristiansand 5  (10 perc) 12 0,42
48. HÖGDAHL Moa Byasen Handball Elite 5  (10 perc) 12 0,42
49. GÜLER Yasemin Kastamonu Belediyesi GSK 5  (10 perc) 14 0,36
50. ISKENDEROGLU Serpil Kastamonu Belediyesi GSK 5  (10 perc) 14 0,36
51. STRÖMBERG Carin Viborg HK 5  (10 perc) 14 0,36
52. VOLOVNYIK Natalja Galicsanka Lviv 4  (8 perc) 2 2,00
53. HAJDUCH Csenge DVSC-TVP 4  (8 perc) 4 1,00
54. KOUYATE Aissatou ES Besancon Feminin 4  (8 perc) 4 1,00
55. BOUQUET Chloe ES Besancon Feminin 4  (8 perc) 4 1,00
56. SZAMOKINA Darja HK Asztrahanyocska 4  (8 perc) 4 1,00
57. PETROVA Jevgenyija HK Asztrahanyocska 4  (8 perc) 4 1,00
58. WASIAK Agata Metraco Zaglebie Lubin 4  (8 perc) 4 1,00
59. AZURMENDI Nora Super Amara Bera Bera 4  (8 perc) 4 1,00
60. LAHCENE Marion Cercle Dijon Bourgogne 4  (8 perc) 4 1,00
61. PETERSEN Silje HSG Blomberg-Lippe 4  (8 perc) 4 1,00
62. JANOUSKOVÁ Michaela DHK Banik Most 4  (8 perc) 6 0,67
63. HELEMBAI Fanny GVM Europe-Vác 4  (8 perc) 6 0,67
64. N'GOUAN Astride Brest Bretagne Handball 4  (8 perc) 8 0,50
65. DRAGENBERG Josefine Randers HK 4  (8 perc) 8 0,50
66. MOLID Mari Randers HK 4  (8 perc) 8 0,50
67. VENN Kristin Byasen Handball Elite 4  (8 perc) 10 0,40
68. VEDEKINA Polina Handball Club Lada 4  (8 perc) 10 0,40
69. SZNOPOVA Irina Handball Club Lada 4  (8 perc) 10 0,40
70. SZOBINA Jelizaveta Kubany 4  (8 perc) 10 0,40
71. AARDAHL Maren Byasen Handball Elite 4  (8 perc) 12 0,33
72. WAADE Silje Byasen Handball Elite 4  (8 perc) 12 0,33
73. CIOLAN Ana HC Zalau 4  (8 perc) 12 0,33
74. ROB Roxana HC Zalau 4  (8 perc) 12 0,33
75. HOEG-POULSEN Clara Viborg HK 4  (8 perc) 14 0,29
76. JENSEN Line Viborg HK 4  (8 perc) 14 0,29
77. FANTON Irene Glassverket HE 3  (6 perc) 2 1,50
78. GUETA Amit Holon Handball Club 3  (6 perc) 2 1,50
79. MEKOLLI Lena KHF Pristina 3  (6 perc) 2 1,50
80. KÄHR Charlotte LK Zug Handball 3  (6 perc) 2 1,50
81. SZAVCSIN Natalija Galicsanka Lviv 3  (6 perc) 2 1,50
82. HAUSHEER Dione OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 3  (6 perc) 2 1,50
83. DE HAZE Rachel OTTO Werk Force / VOC Amsterdam 3  (6 perc) 2 1,50
84. SAPOSNYIKOVA Anna HK Asztrahanyocska 3  (6 perc) 3 1,00
85. SZARAWAGA Joanna Vistal Gdynia 3  (6 perc) 4 0,75
86. PUNKO Anna DVSC-TVP 3  (6 perc) 4 0,75
87. GRIGEL Lotte DVSC-TVP 3  (6 perc) 4 0,75
88. NICK Viktória Dunaújváros KKA 3  (6 perc) 4 0,75
89. NUNEZ NISTA Maria ES Besancon Feminin 3  (6 perc) 4 0,75
90. ANTONOVA Irina HK Asztrahanyocska 3  (6 perc) 4 0,75
91. NYIKITYINA Natalja Zvezda Zvenyigorod 3  (6 perc) 4 0,75
92. SEMENIUK Karolina Metraco Zaglebie Lubin 3  (6 perc) 4 0,75
93. WAZNA Zuzana Metraco Zaglebie Lubin 3  (6 perc) 4 0,75
94. WOJTAS Alina Metraco Zaglebie Lubin 3  (6 perc) 4 0,75
95. DEWEZ Eloise Cercle Dijon Bourgogne 3  (6 perc) 4 0,75
96. KOPPE Silvana Morenhoff Jansen Dalfsen 3  (6 perc) 4 0,75
97. DE WILD Nienke Morenhoff Jansen Dalfsen 3  (6 perc) 4 0,75
98. NÜSSER Larissa Morenhoff Jansen Dalfsen 3  (6 perc) 4 0,75
99. LOKKART Chantal Morenhoff Jansen Dalfsen 3  (6 perc) 4 0,75
100. KOOIJ Jill Morenhoff Jansen Dalfsen 3  (6 perc) 4 0,75

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk