Kézilabda kupa

 

Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. ANCSIN Gábor Grundfos Tatabánya KC 6  (12 perc) 6 1,00
2. BÁNHIDI Bence MOL-Pick Szeged 6  (12 perc) 7 0,86
3. SIPOS Adrián Grundfos Tatabánya KC 5  (10 perc) 7 0,71
4. SZŰCS Bence Balatonfüredi KSE 5  (10 perc) 8 0,63
5. MACKOVSEK Borut MOL-Pick Szeged 5  (10 perc) 8 0,63
6. MORAES Rogerio Telekom Veszprém HC 5  (10 perc) 9 0,56
7. GYŐRI Mátyás Grundfos Tatabánya KC 4  (8 perc) 6 0,67
8. TÖNNESEN Kent Telekom Veszprém HC 4  (8 perc) 7 0,57
9. VARGA Márton Balatonfüredi KSE 4  (8 perc) 8 0,50
10. ZDOLIK Bence Grundfos Tatabánya KC 4  (8 perc) 8 0,50
11. GERDÁN Tibor HEDO-B. Braun Gyöngyös 4  (8 perc) 8 0,50
12. HEGEDÜS Márk HEDO-B. Braun Gyöngyös 4  (8 perc) 8 0,50
13. PAPP Bence HEDO-B. Braun Gyöngyös 3  (6 perc) 5 0,60
14. TOPICS Petar Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 6 0,50
15. DÉNES János Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 7 0,43
16. SZÖLLŐSI Balázs Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 7 0,43
17. KEMÉNY László Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 7 0,43
18. DEBRECZENI Dávid Grundfos Tatabánya KC 3  (6 perc) 7 0,43
19. MARKUSSEN Nikolaj Telekom Veszprém HC 3  (6 perc) 7 0,43
20. MALINOVICS Dejan Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 8 0,38
21. GÁBORI Máté HEDO-B. Braun Gyöngyös 3  (6 perc) 8 0,38
22. NILSSON Andreas Telekom Veszprém HC 3  (6 perc) 8 0,38
23. LIGETVÁRI Patrik Telekom Veszprém HC 3  (6 perc) 9 0,33
24. ROSTA Miklós MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 9 0,33
25. KÄLLMAN Jonas MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 9 0,33
26. BLAGOTINSEK Blaz Telekom Veszprém HC 3  (6 perc) 10 0,30
27. HENIGMAN Nik MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 2 1,00
28. BOZSOVICS Milos Grundfos Tatabánya KC 2  (4 perc) 3 0,67
29. VARSANDÁN Milán HEDO-B. Braun Gyöngyös 2  (4 perc) 6 0,33
30. BÓKA Bendegúz Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 7 0,29
31. MOLNÁR Balázs Grundfos Tatabánya KC 2  (4 perc) 7 0,29
32. HALÁSZ Levente HEDO-B. Braun Gyöngyös 2  (4 perc) 7 0,29
33. HATÁR Péter Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 8 0,25
34. VILOVSKI Uros HEDO-B. Braun Gyöngyös 2  (4 perc) 8 0,25
35. DURIS Lubomir HEDO-B. Braun Gyöngyös 2  (4 perc) 8 0,25
36. UBORNYÁK Dávid HEDO-B. Braun Gyöngyös 2  (4 perc) 8 0,25
37. URBÁN Egon HEDO-B. Braun Gyöngyös 2  (4 perc) 8 0,25
38. BAJUSZ Brúnó MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 8 0,25
39. GABER Matej MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 8 0,25
40. LAUGE SCHMIDT Rasmus Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 2 0,50
41. BOROZAN Vuko Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 2 0,50
42. JUHÁSZ Ádám Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 6 0,17
43. ILLYÉS Ferenc Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 6 0,17
44. MANASZKOV Dejan Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 6 0,17
45. STRLEK Manuel Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 6 0,17
46. DRASKOVITS Gellért Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 7 0,14
47. BRANDT Balázs Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 8 0,13
48. NEMES Richárd Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 8 0,13
49. HORNYÁK Bence Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 8 0,13
50. MARKEZ Mitar HEDO-B. Braun Gyöngyös 1  (2 perc) 8 0,13
51. KASPAREK Stanislav MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 8 0,13
52. CAÑELLAS Joan MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 8 0,13
53. LÉKAI Máté Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 9 0,11
54. MARGUCS Gasper Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 9 0,11
55. ZSITNYIKOV Dmitrij MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 9 0,11
56. BOMBACS Dean MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 10 0,10

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk