Kézilabda kupa

 

Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. TERZICS Mirszad Orlen Wisla Plock 18  (36 perc) 16 1,13
2. SIPOS Adrián Grundfos Tatabánya KC 17  (34 perc) 10 1,70
3. SUSNJA Leon Orlen Wisla Plock 16  (32 perc) 13 1,23
4. MARSENICS Mihajlo Füchse Berlin 15  (30 perc) 16 0,94
5. SCHMIDT Erik Kadetten Schaffhausen 13  (26 perc) 11 1,18
6. NILSSON Johan IFK Kristianstad 13  (26 perc) 16 0,81
7. JURMALA Aström IFK Kristianstad 13  (26 perc) 16 0,81
8. BERGENDAHL Oscar GOG Håndbold 13  (26 perc) 16 0,81
9. HERBURGER Lukas Kadetten Schaffhausen 12  (24 perc) 10 1,20
10. KOLAR Markus Fivers 12  (24 perc) 13 0,92
11. GULLERUD Magnus SC Magdeburg 12  (24 perc) 15 0,80
12. SALOU Remi USAM Nimes Gard 11  (22 perc) 7 1,57
13. SOKOLICS Luka Fenix Toulouse Handball 11  (22 perc) 9 1,22
14. ILCSENKO Dmitrij HC CSZKA 11  (22 perc) 12 0,92
15. CHRAPKOWSKI Piotr SC Magdeburg 11  (22 perc) 14 0,79
16. MRDENOVICS Marko RK Nexe 10  (20 perc) 9 1,11
17. MAUSAVI Seyed CS Dinamo Bucuresti 10  (20 perc) 10 1,00
18. SAVENCO Dan CS Dinamo Bucuresti 10  (20 perc) 10 1,00
19. ZACHARIASSEN Anders GOG Håndbold 10  (20 perc) 11 0,91
20. GUJON Jakov Füchse Berlin 10  (20 perc) 13 0,77
21. ANDREJEV Pavel Csehovszki Medvegyi 10  (20 perc) 13 0,77
22. ILANC Genco Besiktas Aygaz 9  (18 perc) 10 0,90
23. DUPUY Quentin USAM Nimes Gard 9  (18 perc) 11 0,82
24. JAANIMAA Dener HC CSZKA 9  (18 perc) 13 0,69
25. CLAUSEN Frederik GOG Håndbold 9  (18 perc) 16 0,56
26. MARZO Frankis Sporting CP 8  (16 perc) 6 1,33
27. NIELSEN Jesper Rhein-Neckar Löwen 8  (16 perc) 9 0,89
28. JERMAKOV Alekszandr Csehovszki Medvegyi 8  (16 perc) 10 0,80
29. BLAZSEVICS Alen RK Nexe 8  (16 perc) 11 0,73
30. JELINICS Marin RK Nexe 8  (16 perc) 13 0,62
31. SEIDL Thomas Fivers 8  (16 perc) 14 0,57
32. JAGANJAC Halil RK Nexe 8  (16 perc) 14 0,57
33. KOCH Johan Füchse Berlin 8  (16 perc) 14 0,57
34. WAGNER Tobias Fivers 8  (16 perc) 15 0,53
35. MUSZA Zseljko SC Magdeburg 8  (16 perc) 15 0,53
36. GISLASON Ymir Rhein-Neckar Löwen 8  (16 perc) 17 0,47
37. BLOMGREN Daniel Alingsås HK 7  (14 perc) 6 1,17
38. LUNDAHL Jacob Alingsås HK 7  (14 perc) 7 1,00
39. TRUCHANOVICIUS Jonas Montpellier HB 7  (14 perc) 8 0,88
40. FRANZÉN Axel Alingsås HK 7  (14 perc) 9 0,78
41. SCHÖNGARTH Jens Sporting CP 7  (14 perc) 10 0,70
42. ABDI Ayoub Fenix Toulouse Handball 7  (14 perc) 10 0,70
43. PÁLSSON Aron Alingsås HK 7  (14 perc) 10 0,70
44. UDOVICS Uros RK Trimo Trebnje 7  (14 perc) 11 0,64
45. DOROSCSUK Dimitrij Sporting CP 7  (14 perc) 11 0,64
46. TOBIE Luc USAM Nimes Gard 7  (14 perc) 11 0,64
47. KUKOSKI Milorad HC Eurofarm Pelister 7  (14 perc) 11 0,64
48. PETTERSON Fredric Montpellier HB 7  (14 perc) 11 0,64
49. LAWRENCE Andrew Abanca Ademar Leon 7  (14 perc) 12 0,58
50. VOROBJEV Valentin HC CSZKA 7  (14 perc) 14 0,50
51. KOPLJAR Marko Füchse Berlin 7  (14 perc) 14 0,50
52. STEINERT Christoph SC Magdeburg 7  (14 perc) 15 0,47
53. KRAJEWSKI Przemyslav Orlen Wisla Plock 7  (14 perc) 15 0,47
54. FREND-ÖFORS Emil IFK Kristianstad 7  (14 perc) 16 0,44
55. JAKOBSEN Emil GOG Håndbold 7  (14 perc) 16 0,44
56. TIDEMAND Jonas Skjern Handbold 6  (12 perc) 4 1,50
57. TOFT HANSEN René Bjerringbro-Silkeborg 6  (12 perc) 4 1,50
58. HENNINGSSON Hampus IFK Kristianstad 6  (12 perc) 5 1,20
59. KANKARAS Branko HC Metalurg 6  (12 perc) 7 0,86
60. MARICS Marijan HC Metalurg 6  (12 perc) 8 0,75
61. TARABOCHIA Markó HC Metalurg 6  (12 perc) 10 0,60
62. GILBERT Maxime Fenix Toulouse Handball 6  (12 perc) 10 0,60
63. JOSEFSSON SÄLL Pontus Alingsås HK 6  (12 perc) 10 0,60
64. DÖNE Ramazan Besiktas Aygaz 6  (12 perc) 10 0,60
65. LUKIN Hleb HC CSZKA 6  (12 perc) 11 0,55
66. DIDOVICS David RK Trimo Trebnje 6  (12 perc) 11 0,55
67. RADOVICS Mirko HC Eurofarm Pelister 6  (12 perc) 11 0,55
68. SALVADOR Salvador Sporting CP 6  (12 perc) 12 0,50
69. ABUTOVICS Ilija Rhein-Neckar Löwen 6  (12 perc) 12 0,50
70. VINOGRADOV Mihail HC CSZKA 6  (12 perc) 13 0,46
71. VEITIA VALDEZ Pedro Sporting CP 6  (12 perc) 13 0,46
72. PORTE Valentin Montpellier HB 6  (12 perc) 13 0,46
73. BATAILLE Benjamin Montpellier HB 6  (12 perc) 13 0,46
74. STENMALM Philip Orlen Wisla Plock 6  (12 perc) 13 0,46
75. ASZTRASAPKIN Aleh HC CSZKA 6  (12 perc) 14 0,43
76. MICHALCZIK Marian Füchse Berlin 6  (12 perc) 14 0,43
77. OLSSON Markus IFK Kristianstad 6  (12 perc) 15 0,40
78. NYFJÄLL Adam IFK Kristianstad 6  (12 perc) 15 0,40
79. SZITA Zoltán Orlen Wisla Plock 6  (12 perc) 15 0,40
80. KONRADSSON Jesper Skjern Handbold 5  (10 perc) 4 1,25
81. SAVICS Nenad AHC Potaissa Turda 5  (10 perc) 4 1,25
82. RELLSTAB Tim HC Kriens-Luzern 5  (10 perc) 4 1,25
83. CSIKOVANI Irakli HC Dobrogea Süd Constanta 5  (10 perc) 4 1,25
84. CABALLERO HERNANDEZ Pavel TATRAN Presov 5  (10 perc) 9 0,56
85. ILICS Nemanja Fenix Toulouse Handball 5  (10 perc) 10 0,50
86. JAKOBSEN Henrik Fenix Toulouse Handball 5  (10 perc) 10 0,50
87. LUCSIN Tin Abanca Ademar Leon 5  (10 perc) 10 0,50
88. POTOCSNIK Gregor RK Trimo Trebnje 5  (10 perc) 11 0,45
89. ACQUEVILLO Jean-Jacques USAM Nimes Gard 5  (10 perc) 11 0,45
90. KOSZOROTOV Szergej Csehovszki Medvegyi 5  (10 perc) 13 0,38
91. FURTCEV Viktor Csehovszki Medvegyi 5  (10 perc) 13 0,38
92. OSZTACSENKO Roman Csehovszki Medvegyi 5  (10 perc) 13 0,38
93. PRIBETICS Gianfranco RK Nexe 5  (10 perc) 14 0,36
94. SZPASZOVSZKI Bojan HC Butel Skopje 4  (8 perc) 2 2,00
95. SIDOROWICZ Roman Pfadi Winterthur 4  (8 perc) 2 2,00
96. NIKOLICS Zoran HC Dobrogea Süd Constanta 4  (8 perc) 3 1,33
97. GERDÁN Tibor HEDO-B. Braun Gyöngyös 4  (8 perc) 4 1,00
98. GAVRANOVICS Filip HC Kriens-Luzern 4  (8 perc) 4 1,00
99. THOMSEN Klaus Bjerringbro-Silkeborg 4  (8 perc) 4 1,00
100. BELEVTSZOV Ilja HC CSZKA 4  (8 perc) 4 1,00

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk