Férfi (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. KOLAR Markus Fivers 7  (14 perc) 5 1,40
2. TIDEMAND Jonas Skjern Handbold 6  (12 perc) 4 1,50
3. TOFT HANSEN René Bjerringbro-Silkeborg 6  (12 perc) 4 1,50
4. SOKOLICS Luka Fenix Toulouse Handball 6  (12 perc) 4 1,50
5. WAGNER Tobias Fivers 6  (12 perc) 5 1,20
6. MARZO Frankis Sporting CP 5  (10 perc) 3 1,67
7. KONRADSSON Jesper Skjern Handbold 5  (10 perc) 4 1,25
8. ILCSENKO Dmitrij HC CSZKA 5  (10 perc) 4 1,25
9. SAVICS Nenad AHC Potaissa Turda 5  (10 perc) 4 1,25
10. RELLSTAB Tim HC Kriens-Luzern 5  (10 perc) 4 1,25
11. CSIKOVANI Irakli HC Dobrogea Süd Constanta 5  (10 perc) 4 1,25
12. TARABOCHIA Markó HC Metalurg 5  (10 perc) 5 1,00
13. MARICS Marijan HC Metalurg 5  (10 perc) 5 1,00
14. SZPASZOVSZKI Bojan HC Butel Skopje 4  (8 perc) 2 2,00
15. SIDOROWICZ Roman Pfadi Winterthur 4  (8 perc) 2 2,00
16. NIKOLICS Zoran HC Dobrogea Süd Constanta 4  (8 perc) 3 1,33
17. GERDÁN Tibor HEDO-B. Braun Gyöngyös 4  (8 perc) 4 1,00
18. ASZTRASAPKIN Aleh HC CSZKA 4  (8 perc) 4 1,00
19. GAVRANOVICS Filip HC Kriens-Luzern 4  (8 perc) 4 1,00
20. BLAZSEVICS Alen HC Dobrogea Süd Constanta 4  (8 perc) 4 1,00
21. THOMSEN Klaus Bjerringbro-Silkeborg 4  (8 perc) 4 1,00
22. NILSSON Johan IFK Kristianstad 4  (8 perc) 4 1,00
23. OLSSON Markus IFK Kristianstad 4  (8 perc) 4 1,00
24. KANKARAS Branko HC Metalurg 4  (8 perc) 5 0,80
25. SZŰCS Bence Balatonfüredi KSE 3  (6 perc) 1 3,00
26. VASZILEVSZKI Kristijan HC Butel Skopje 3  (6 perc) 2 1,50
27. SZTOJANOVSZKI Tomcse HC Butel Skopje 3  (6 perc) 2 1,50
28. BLICKHAMMAR Anton HK Malmö 3  (6 perc) 2 1,50
29. RAHMEL Ole SL Benfica 3  (6 perc) 2 1,50
30. KAMISIK Dmitrij SZKA Minszk 3  (6 perc) 2 1,50
31. NOVAK Dominik HRK Gorica 3  (6 perc) 2 1,50
32. SRNA Zvonimir HRK Gorica 3  (6 perc) 2 1,50
33. COKOL Roman HC Victor 3  (6 perc) 2 1,50
34. PEDROSO Claudio CF Os Belenenses 3  (6 perc) 2 1,50
35. POTOCSNIK Gregor RK Trimo Trebnje 3  (6 perc) 3 1,00
36. DIDOVICS David RK Trimo Trebnje 3  (6 perc) 3 1,00
37. FREIVOGEL Stefan Pfadi Winterthur 3  (6 perc) 3 1,00
38. KOPLJAR Marko Füchse Berlin 3  (6 perc) 3 1,00
39. PESICS Zsivan RK Nexe 3  (6 perc) 3 1,00
40. JELINICS Marin RK Nexe 3  (6 perc) 3 1,00
41. BURICEA George HC Dobrogea Süd Constanta 3  (6 perc) 4 0,75
42. SIMOVICS Nebojsa HC Dobrogea Süd Constanta 3  (6 perc) 4 0,75
43. KJELDGAARD Andersen Bjerringbro-Silkeborg 3  (6 perc) 4 0,75
44. JURMALA Aström IFK Kristianstad 3  (6 perc) 4 0,75
45. NYFJÄLL Adam IFK Kristianstad 3  (6 perc) 4 0,75
46. ZACHARIASSEN Anders GOG Håndbold 3  (6 perc) 4 0,75
47. BERGENDAHL Oscar GOG Håndbold 3  (6 perc) 4 0,75
48. ABDI Ayoub Fenix Toulouse Handball 3  (6 perc) 4 0,75
49. GILBERT Maxime Fenix Toulouse Handball 3  (6 perc) 4 0,75
50. STEVANOVIC Nikola Fivers 3  (6 perc) 5 0,60
51. GRAU CUSSAC Carlos BM Benidorm 2  (4 perc) 1 2,00
52. SINKEL Alekszej Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 1 2,00
53. VARGA Márton Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 1 2,00
54. PETERSSON Alexander Rhein-Neckar Löwen 2  (4 perc) 1 2,00
55. GULLERUD Magnus SC Magdeburg 2  (4 perc) 1 2,00
56. SUSNJA Leon Orlen Wisla Plock 2  (4 perc) 1 2,00
57. OMORAGIKJ Edvin HC Butel Skopje 2  (4 perc) 2 1,00
58. MLADENOVSZKI Jovica HC Butel Skopje 2  (4 perc) 2 1,00
59. EKMAN Daniel HK Malmö 2  (4 perc) 2 1,00
60. PERSSON Magnus HK Malmö 2  (4 perc) 2 1,00
61. KUKICS Lazar SL Benfica 2  (4 perc) 2 1,00
62. LUKIN Hleb SZKA Minszk 2  (4 perc) 2 1,00
63. GACSA Lovro RK Dubrava 2  (4 perc) 2 1,00
64. MAZUROV Vitalij HC Victor 2  (4 perc) 2 1,00
65. NAD Marko RK Spacva Vinkovci 2  (4 perc) 2 1,00
66. FERRO Tiago CF Os Belenenses 2  (4 perc) 2 1,00
67. SEMEDO Fabio CF Os Belenenses 2  (4 perc) 2 1,00
68. ERNST Simon Füchse Berlin 2  (4 perc) 2 1,00
69. PODSIADLO Pawel KS Azoty-Pulawy SA 2  (4 perc) 2 1,00
70. BAY Tobias TTH Holstebro 2  (4 perc) 2 1,00
71. PORTE Valentin Montpellier HB 2  (4 perc) 2 1,00
72. CIRAR Gal RK Trimo Trebnje 2  (4 perc) 3 0,67
73. GROJZDEK Zan RK Trimo Trebnje 2  (4 perc) 3 0,67
74. HEER Lukas Pfadi Winterthur 2  (4 perc) 3 0,67
75. COHEN Adir Pfadi Winterthur 2  (4 perc) 3 0,67
76. MARSENICS Mihajlo Füchse Berlin 2  (4 perc) 3 0,67
77. SALVADOR Salvador Sporting CP 2  (4 perc) 3 0,67
78. VEITIA VALDEZ Pedro Sporting CP 2  (4 perc) 3 0,67
79. JAGANJAC Halil RK Nexe 2  (4 perc) 3 0,67
80. VIDA Ivan RK Nexe 2  (4 perc) 3 0,67
81. BORZAS Uros Fenix Toulouse Handball 2  (4 perc) 3 0,67
82. MARKEZ Mitar HEDO-B. Braun Gyöngyös 2  (4 perc) 4 0,50
83. HERCEG Mirko HEDO-B. Braun Gyöngyös 2  (4 perc) 4 0,50
84. HEGEDÜS Márk HEDO-B. Braun Gyöngyös 2  (4 perc) 4 0,50
85. EGGERT Magnussen Skjern Handbold 2  (4 perc) 4 0,50
86. JONSSON Elvar Skjern Handbold 2  (4 perc) 4 0,50
87. SEIDL Thomas Fivers 2  (4 perc) 4 0,50
88. SZOROKA Igor HC CSZKA 2  (4 perc) 4 0,50
89. VOROBJEV Valentin HC CSZKA 2  (4 perc) 4 0,50
90. NYIKOLAJENKOV Szergej HC CSZKA 2  (4 perc) 4 0,50
91. GHITA Radu AHC Potaissa Turda 2  (4 perc) 4 0,50
92. LAVRICS Aljaz HC Kriens-Luzern 2  (4 perc) 4 0,50
93. SCHLUMPF Ramon HC Kriens-Luzern 2  (4 perc) 4 0,50
94. GUDMUNDSSON Olafur IFK Kristianstad 2  (4 perc) 4 0,50
95. KILDELUND Kasper GOG Håndbold 2  (4 perc) 4 0,50
96. ILICS Nemanja Fenix Toulouse Handball 2  (4 perc) 4 0,50
97. MARKOSZKI Velko HC Metalurg 2  (4 perc) 5 0,40
98. LAZAREVSZKI Milan HC Metalurg 2  (4 perc) 5 0,40
99. TOPICS Josip RK Dubrava 1  (2 perc) 1 1,00
100. PETIOT Martin Handball Esch 1  (2 perc) 1 1,00

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk