Kézilabda kupa

 

Női (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. AYGLON Saurine Nantes Atlantique Handball 11  (22 perc) 11 1,00
2. MILICS Bojana HC Dunarea Braila 9  (18 perc) 12 0,75
3. BURLACSENKO Jaroszlava CS Minaur Baia Mare 8  (16 perc) 8 1,00
4. MITROVICS Gordana Nantes Atlantique Handball 8  (16 perc) 11 0,73
5. SZAMANOVSZKAJA Victoria Handball Club Lada 7  (14 perc) 7 1,00
6. SYLLA Dyeneba Nantes Atlantique Handball 7  (14 perc) 11 0,64
7. LIMA DE ARAUJO Tamires HC Dunarea Braila 7  (14 perc) 12 0,58
8. TATAR Andrijana MKS Perla Lublin 6  (12 perc) 6 1,00
9. KORNYEJEVA Irina HK Asztrahanyocska 6  (12 perc) 6 1,00
10. KIRDJASEVA Valerija Handball Club Lada 6  (12 perc) 7 0,86
11. CSERNOVA Julia HC Zvezda 6  (12 perc) 8 0,75
12. JEZICS Katarina Siófok KC 6  (12 perc) 10 0,60
13. FLIPPES Laura Paris 92 5  (10 perc) 5 1,00
14. LACRABERE Alexandra Fleury Loiret Handball 5  (10 perc) 5 1,00
15. HÁMORI Konszuéla Váci NKSE 5  (10 perc) 6 0,83
16. OUATTARA Adja Paris 92 5  (10 perc) 7 0,71
17. FOFANA Mabana-Ma Paris 92 5  (10 perc) 7 0,71
18. CSERBAK Olga Handball Club Lada 5  (10 perc) 7 0,71
19. GOLUBEVA Anna Handball Club Lada 5  (10 perc) 7 0,71
20. NIOMBLA Gnonsiane Siófok KC 5  (10 perc) 9 0,56
21. BAKKERUD Ingvild Herning-Ikast Handbold 5  (10 perc) 10 0,50
22. SZAZDOVSZKA Jovana HC Dunarea Braila 5  (10 perc) 11 0,45
23. FLADER Sofie Nykøbing Falster HB 4  (8 perc) 2 2,00
24. HANSEN Majbritt Viborg HK 4  (8 perc) 2 2,00
25. JOHANSEN Vilde Herning-Ikast Handbold 4  (8 perc) 4 1,00
26. EKENMAN-FERNIS Emma Thüringer HC 4  (8 perc) 5 0,80
27. HELEMBAI Fanny Váci NKSE 4  (8 perc) 5 0,80
28. TOLLBRING Cassandra Storhamar Handball Elite 4  (8 perc) 5 0,80
29. SZABÓ Laura Váci NKSE 4  (8 perc) 6 0,67
30. SZARAWAGA Joanna MKS Perla Lublin 4  (8 perc) 6 0,67
31. MALOVICS Durdina MKS Perla Lublin 4  (8 perc) 6 0,67
32. HUBER Josefine Thüringer HC 4  (8 perc) 7 0,57
33. UDRISTOIU Aneta HC Dunarea Braila 4  (8 perc) 9 0,44
34. SANDO Mie Herning-Ikast Handbold 4  (8 perc) 9 0,44
35. HORACEK Tamara Siófok KC 4  (8 perc) 10 0,40
36. FAUSKE Helene Herning-Ikast Handbold 4  (8 perc) 10 0,40
37. MOEN Eva Tertnes Bergen 3  (6 perc) 2 1,50
38. ZSILINSZKAJTYE Viktoria Kubany 3  (6 perc) 2 1,50
39. KAMDOP Laura Fleury Loiret Handball 3  (6 perc) 3 1,00
40. LASSOURCE Deborah Paris 92 3  (6 perc) 4 0,75
41. LAKATOS Rita Váci NKSE 3  (6 perc) 5 0,60
42. NESTAKER Guro Storhamar Handball Elite 3  (6 perc) 5 0,60
43. HOVDEN Emilie Storhamar Handball Elite 3  (6 perc) 5 0,60
44. SINELNYIKOVA Alina HC Zvezda 3  (6 perc) 6 0,50
45. ONDONO Oriane Fleury Loiret Handball 3  (6 perc) 6 0,50
46. DIÓSZEGI Nikolett Váci NKSE 3  (6 perc) 6 0,50
47. EGOROVA Marianna HC Zvezda 3  (6 perc) 6 0,50
48. ERIKSSON Julia Kastamonu Belediyesi GSK 3  (6 perc) 6 0,50
49. ROSZIAK Alekszandra MKS Perla Lublin 3  (6 perc) 6 0,50
50. GEGA Marta MKS Perla Lublin 3  (6 perc) 6 0,50
51. KÜNDIG Kerstin Thüringer HC 3  (6 perc) 7 0,43
52. RÜHL Arwen Thüringer HC 3  (6 perc) 7 0,43
53. JANISZEWSKA Katarzyna Paris 92 3  (6 perc) 7 0,43
54. MURZALIJEVA Albina HC Zvezda 3  (6 perc) 7 0,43
55. IHNYEVA Alena Kastamonu Belediyesi GSK 3  (6 perc) 7 0,43
56. YILMAZ Betül Kastamonu Belediyesi GSK 3  (6 perc) 7 0,43
57. NYIKITYINA Veronika Handball Club Lada 3  (6 perc) 7 0,43
58. DE SOUZA Karoline CS Minaur Baia Mare 3  (6 perc) 7 0,43
59. ANTONOVA Irina HC Zvezda 3  (6 perc) 8 0,38
60. DJACSENKO Kszenyja HC Zvezda 3  (6 perc) 8 0,38
61. KOVACSEVICS Jovana CS Minaur Baia Mare 3  (6 perc) 8 0,38
62. ARAUJO Larissa CS Minaur Baia Mare 3  (6 perc) 8 0,38
63. KISS Nikoletta Siófok KC 3  (6 perc) 10 0,30
64. MÖLLER Michala Herning-Ikast Handbold 3  (6 perc) 10 0,30
65. KANAVAL Marija HC Dunarea Braila 3  (6 perc) 12 0,25
66. VÁMOS Petra DVSC SCHAEFFLER 2  (4 perc) 1 2,00
67. KOVÁCS Anna DVSC SCHAEFFLER 2  (4 perc) 1 2,00
68. BORDÁS Réka DVSC SCHAEFFLER 2  (4 perc) 1 2,00
69. BOROVSKA Michaela DHK Banik Most 2  (4 perc) 1 2,00
70. CSOROVICS Nada IUVENTA Michalovce 2  (4 perc) 2 1,00
71. RESENDE Joana Paris 92 2  (4 perc) 2 1,00
72. FLIPPES Laura 2  (4 perc) 2 1,00
73. GODEC Ivana IUVENTA Michalovce 2  (4 perc) 2 1,00
74. KORDOVSKA Kamila HSG Blomberg-Lippe 2  (4 perc) 2 1,00
75. RÜFFIEUX Laura HSG Blomberg-Lippe 2  (4 perc) 2 1,00
76. DVORTCEVAJA Alice HC Zvezda 2  (4 perc) 2 1,00
77. VAN DER VLIET Nikita Nykøbing Falster HB 2  (4 perc) 2 1,00
78. LINDQVIST Emma H 65 Höörs HK 2  (4 perc) 2 1,00
79. LUNDBÄCK Amelia H 65 Höörs HK 2  (4 perc) 2 1,00
80. ANDERSSON Isabelle H 65 Höörs HK 2  (4 perc) 2 1,00
81. ÖSTLUND Madeleine Viborg HK 2  (4 perc) 2 1,00
82. JÖRGENSEN Kristina Viborg HK 2  (4 perc) 2 1,00
83. BARANIK Valerija Kubany 2  (4 perc) 4 0,50
84. TRUHINA Kszenyija Kubany 2  (4 perc) 4 0,50
85. SZAVINOVA Jana Kubany 2  (4 perc) 4 0,50
86. TARASZOVA Kristina HK Asztrahanyocska 2  (4 perc) 4 0,50
87. RIZO GOMEZ Eyatne Fleury Loiret Handball 2  (4 perc) 4 0,50
88. ZSILINSZKAJTYE Iana Handball Club Lada 2  (4 perc) 5 0,40
89. SZOBINA Elizaveta HC Zvezda 2  (4 perc) 6 0,33
90. KÁCSOR Gréta Váci NKSE 2  (4 perc) 6 0,33
91. NOSEK Natalia MKS Perla Lublin 2  (4 perc) 6 0,33
92. ANASTACIO Jaqueline MKS Perla Lublin 2  (4 perc) 6 0,33
93. NOCUN Dagmara MKS Perla Lublin 2  (4 perc) 6 0,33
94. JEZSIKAVA Karina HK Asztrahanyocska 2  (4 perc) 6 0,33
95. DEBELICS Ana HK Asztrahanyocska 2  (4 perc) 6 0,33
96. JERÁBKOVÁ Markéta Thüringer HC 2  (4 perc) 7 0,29
97. GROSSMANN Ina Thüringer HC 2  (4 perc) 7 0,29
98. SCHEFFKNECHT Beate Thüringer HC 2  (4 perc) 7 0,29
99. TRJOBCSUK Alina HC Zvezda 2  (4 perc) 7 0,29
100. NYIKITYINA Natalja HC Zvezda 2  (4 perc) 7 0,29

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk