Női (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. LARSEN Kamilla Odense Håndbold 10  (20 perc) 6 1,67
2. FRERIKS Merel BV Borussia 09 Dortmund 7  (14 perc) 5 1,40
3. KANOR Orlane Metz Handball 6  (12 perc) 5 1,20
4. ANDENAES June Vipers Kristiansand 5  (10 perc) 4 1,25
5. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 5  (10 perc) 4 1,25
6. KRISTIANSEN Veronica Győri Audi ETO KC 5  (10 perc) 5 1,00
7. PINTEA Crina CSM Bucuresti 5  (10 perc) 5 1,00
8. LÖKE Heidi Vipers Kristiansand 4  (8 perc) 2 2,00
9. TRIFUNOVICS Jelena SCM Ramnicu Valcea 4  (8 perc) 4 1,00
10. CVIJICS Dragana CSM Bucuresti 4  (8 perc) 4 1,00
11. DA SILVA VIEIRA Samara RK Krim Mercator 4  (8 perc) 5 0,80
12. KLIKOVAC Andrea CSM Bucuresti 4  (8 perc) 5 0,80
13. VUKCSEVICS Nikolina ZsRK Buducsnoszt 4  (8 perc) 5 0,80
14. PINEAU Allison ZsRK Buducsnoszt 4  (8 perc) 5 0,80
15. NIAKATE Kalidiatou Brest Bretagne Handball 4  (8 perc) 6 0,67
16. SCHULZE Luisa SG BBM Bietigheim 4  (8 perc) 6 0,67
17. LÖSETH Tonje Brest Bretagne Handball 3  (6 perc) 3 1,00
18. STOLLE Alicia FTC-Rail Cargo Hungaria 3  (6 perc) 3 1,00
19. SENY Anna HK Rosztov-Don 3  (6 perc) 4 0,75
20. KOVACSICS Anikó FTC-Rail Cargo Hungaria 3  (6 perc) 4 0,75
21. YTTERENG Hanna Vipers Kristiansand 3  (6 perc) 4 0,75
22. JÖRGENSEN Stine SG BBM Bietigheim 3  (6 perc) 4 0,75
23. MILOSZAVLJEVICS Dejana HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 4 0,75
24. AMORIM Eduarda Győri Audi ETO KC 3  (6 perc) 5 0,60
25. GORSHENYINA Olga CSZKA 3  (6 perc) 5 0,60
26. LJEPOJA Natasa RK Krim Mercator 3  (6 perc) 5 0,60
27. SERCIEN UGOLIN Oceane RK Krim Mercator 3  (6 perc) 5 0,60
28. OMOREGIE Elizabeth CSM Bucuresti 3  (6 perc) 5 0,60
29. PEREDERIJ Olga Metz Handball 3  (6 perc) 5 0,60
30. MICIJEVICS Camila Metz Handball 3  (6 perc) 5 0,60
31. TRANBORG Mette Team Esbjerg 3  (6 perc) 5 0,60
32. HØJLUND Mie Odense Håndbold 3  (6 perc) 6 0,50
33. DZSONO Dragica HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 2 1,00
34. BEHNKE Julia FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 3 0,67
35. JACQUES Emma Metz Handball 2  (4 perc) 3 0,67
36. BOBROVNYIKOVA Vladlena HK Rosztov-Don 2  (4 perc) 4 0,50
37. LAGERQUIST Anna HK Rosztov-Don 2  (4 perc) 4 0,50
38. VJEHIRJEVA Anna HK Rosztov-Don 2  (4 perc) 4 0,50
39. SZUCSÁNSZKI Zita FTC-Rail Cargo Hungaria 2  (4 perc) 4 0,50
40. FLORICA Elena SCM Ramnicu Valcea 2  (4 perc) 4 0,50
41. LOPEZ Marta SCM Ramnicu Valcea 2  (4 perc) 4 0,50
42. MINEVSZKAJA Ewgenija SCM Ramnicu Valcea 2  (4 perc) 4 0,50
43. AARDAHL Maren SCM Ramnicu Valcea 2  (4 perc) 4 0,50
44. TSAKALOU Lamprini HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 4 0,50
45. KARLOVCAN Korina HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 4 0,50
46. BEGANOVICS Aneja HC Podravka Vegeta 2  (4 perc) 4 0,50
47. RAMUSEVICS Ema ZsRK Buducsnoszt 2  (4 perc) 4 0,50
48. NZE MINKO Estelle Győri Audi ETO KC 2  (4 perc) 5 0,40
49. LUKÁCS Viktória Győri Audi ETO KC 2  (4 perc) 5 0,40
50. BRATTSET Kari Győri Audi ETO KC 2  (4 perc) 5 0,40
51. ILINA Jekatyerina CSZKA 2  (4 perc) 5 0,40
52. MIHAJLICSENKO Elena CSZKA 2  (4 perc) 5 0,40
53. GORSKOVA Polina CSZKA 2  (4 perc) 5 0,40
54. DULFER Kelly BV Borussia 09 Dortmund 2  (4 perc) 5 0,40
55. SMITS Inger BV Borussia 09 Dortmund 2  (4 perc) 5 0,40
56. SVETIK Maja RK Krim Mercator 2  (4 perc) 5 0,40
57. ZABJEK Nina RK Krim Mercator 2  (4 perc) 5 0,40
58. KANOR Laura Metz Handball 2  (4 perc) 5 0,40
59. BURGAARD Louise Metz Handball 2  (4 perc) 5 0,40
60. LAZOVICS Barbara CSM Bucuresti 2  (4 perc) 5 0,40
61. FREY Sonja Team Esbjerg 2  (4 perc) 5 0,40
62. SOLBERG Sanna Team Esbjerg 2  (4 perc) 5 0,40
63. BREISTÖL Kristine Team Esbjerg 2  (4 perc) 5 0,40
64. FRAFJORD Marit Team Esbjerg 2  (4 perc) 5 0,40
65. MEHMEDOVICS Majda ZsRK Buducsnoszt 2  (4 perc) 5 0,40
66. WALLÉN Angelica Odense Håndbold 2  (4 perc) 6 0,33
67. GROOT Nycke Odense Håndbold 2  (4 perc) 6 0,33
68. LASSOURCE Corale Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 6 0,33
69. GROS Ana Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 6 0,33
70. JAUKOVICS Djurdjina Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 6 0,33
71. FOPPA Pauletta Brest Bretagne Handball 2  (4 perc) 6 0,33
72. SMITS Xenia SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 6 0,33
73. LAUENROTH Antje SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 6 0,33
74. BERGER Amelie SG BBM Bietigheim 2  (4 perc) 6 0,33
75. LUCIANO Jurswailly Metz Handball 1  (2 perc) 1 1,00
76. HLAVATI Tomas HK Rosztov-Don 1  (2 perc) 2 0,50
77. HÁFRA Noémi FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 2 0,50
78. KLUJBER Katrin FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 2 0,50
79. LISCSEVICS Kristina SCM Ramnicu Valcea 1  (2 perc) 2 0,50
80. WAADE Silje Vipers Kristiansand 1  (2 perc) 2 0,50
81. NOVOVICS Mina ZsRK Buducsnoszt 1  (2 perc) 2 0,50
82. FROLOVA Jaroszlava HK Rosztov-Don 1  (2 perc) 3 0,33
83. KOBYLINSKA Monika Brest Bretagne Handball 1  (2 perc) 3 0,33
84. GLIBKO Irina SCM Ramnicu Valcea 1  (2 perc) 3 0,33
85. GUGACS Sara ZsRK Buducsnoszt 1  (2 perc) 3 0,33
86. TISSIER Amandine Brest Bretagne Handball 1  (2 perc) 3 0,33
87. BRNOVICS Tatjana ZsRK Buducsnoszt 1  (2 perc) 3 0,33
88. CSIGIRINOVA Natalja CSZKA 1  (2 perc) 4 0,25
89. DMITRIJEVA Darja CSZKA 1  (2 perc) 4 0,25
90. MAKEJEVA Kszenyija HK Rosztov-Don 1  (2 perc) 4 0,25
91. MANAHAROVA Julia HK Rosztov-Don 1  (2 perc) 4 0,25
92. MALESTEIN Antje FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 4 0,25
93. CSISZÁR-SZEKERES Klára FTC-Rail Cargo Hungaria 1  (2 perc) 4 0,25
94. FERNANDEZ Alicia SCM Ramnicu Valcea 1  (2 perc) 4 0,25
95. ELGHAOUI Asma SCM Ramnicu Valcea 1  (2 perc) 4 0,25
96. KNEDLIKOVA Jana Vipers Kristiansand 1  (2 perc) 4 0,25
97. CARLOS Azenaide HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 4 0,25
98. BULJAN Ana HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 4 0,25
99. MUGOSA Dijana HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 4 0,25
100. TURK Ana HC Podravka Vegeta 1  (2 perc) 4 0,25

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk