MKK (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. VASVÁRI Ádám Csurgó KK 6  (12 perc) 5 1,20
2. POTOCSNIK Gregor Csurgó KK 6  (12 perc) 5 1,20
3. BÁNHIDI Bence MOL-Pick Szeged 6  (12 perc) 5 1,20
4. BLAGOTINSEK Blaz Telekom Veszprém HC 6  (12 perc) 6 1,00
5. GABER Matej MOL-Pick Szeged 6  (12 perc) 6 1,00
6. SIPOS Adrián Grundfos Tatabánya KC 6  (12 perc) 6 1,00
7. TOPICS Petar Balatonfüredi KSE 5  (10 perc) 5 1,00
8. MAQUEDA Jorge MOL-Pick Szeged 4  (8 perc) 6 0,67
9. SZEITL Erik Csurgó KK 3  (6 perc) 4 0,75
10. LEIMETER Csaba Csurgó KK 3  (6 perc) 4 0,75
11. BOZSOVICS Milos Grundfos Tatabánya KC 3  (6 perc) 4 0,75
12. RADIVOJEVICS Bogdan MOL-Pick Szeged 3  (6 perc) 5 0,60
13. SZÁSZ András Grundfos Tatabánya KC 3  (6 perc) 5 0,60
14. VRANJES Vladimir Grundfos Tatabánya KC 3  (6 perc) 6 0,50
15. BLAZSEVICS Alen MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 2 1,00
16. MORAES FERREIRA Rogerio Telekom Veszprém HC 2  (4 perc) 4 0,50
17. NILSSON Andreas Telekom Veszprém HC 2  (4 perc) 4 0,50
18. MACKOVSEK Borut Telekom Veszprém HC 2  (4 perc) 4 0,50
19. KEMÉNY László Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 5 0,40
20. SINKEL Alekszej Balatonfüredi KSE 2  (4 perc) 5 0,40
21. HENIGMAN Nik MOL-Pick Szeged 2  (4 perc) 5 0,40
22. KOVACSEVICS Antonio Csurgó KK 2  (4 perc) 5 0,40
23. LAUGE SCHMIDT Rasmus Telekom Veszprém HC 2  (4 perc) 6 0,33
24. DÉNES János Grundfos Tatabánya KC 2  (4 perc) 6 0,33
25. SZŰCS Bence Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 1 1,00
26. MAHÉ Kentin Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 2 0,50
27. ZDOLIK Bence Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 2 0,50
28. TÖNNESEN Kent Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 3 0,33
29. VARGA Márton Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 3 0,33
30. VUJOVICS Milos Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 3 0,33
31. SZTEVANOVICS Darko Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 4 0,25
32. SZTEPANCSICS Luka MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 4 0,25
33. KÄLLMAN Jonas MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 4 0,25
34. OSZLAK Borut Csurgó KK 1  (2 perc) 4 0,25
35. TERZICS Mirszad Telekom Veszprém HC 1  (2 perc) 4 0,25
36. GYŐRI Mátyás Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 4 0,25
37. CEHTE Klemen Csurgó KK 1  (2 perc) 4 0,25
38. BÓKA Bendegúz Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 5 0,20
39. NÉMETH Balázs Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 5 0,20
40. JIMENEZ REINA Luis Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 5 0,20
41. RODRIGUEZ Pedro Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 5 0,20
42. MÁTHÉ Domonik Balatonfüredi KSE 1  (2 perc) 5 0,20
43. TOSZKICS Alem Csurgó KK 1  (2 perc) 5 0,20
44. HADZSIOMEROVICS Gafar Csurgó KK 1  (2 perc) 5 0,20
45. ILLYÉS Ferenc Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 5 0,20
46. CAÑELLAS Joan MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 6 0,17
47. BOMBACS Dean MOL-Pick Szeged 1  (2 perc) 6 0,17
48. BORZAS Uros Grundfos Tatabánya KC 1  (2 perc) 6 0,17

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk