Női (Kiállítás (2'))

# NÉV KLUB 2' MÉRKŐZÉS ÁTLAG
1. CSERBAK Olga Handball Club Lada 7  (14 perc) 4 1,75
2. LÖSETH Tonje Herning-Ikast Handbold 7  (14 perc) 7 1,00
3. LINDQVIST Emma H 65 Höörs HK 6  (12 perc) 4 1,50
4. VASCSUK Olha Kastamonu Belediyesi GSK 6  (12 perc) 5 1,20
5. JOHANSEN Vilde Herning-Ikast Handbold 6  (12 perc) 7 0,86
6. MIKULASKOVA Veronika DHK Banik Most 5  (10 perc) 3 1,67
7. BAUER Johanna Hypo Niederösterreich 5  (10 perc) 4 1,25
8. HVENFELTH Sofia H 65 Höörs HK 5  (10 perc) 4 1,25
9. THORLEIFSDOTTIR Kristin H 65 Höörs HK 5  (10 perc) 4 1,25
10. VAN AALST Iris HV Quintus 5  (10 perc) 4 1,25
11. KOMPANIETS Irina IUVENTA Michalovce 5  (10 perc) 4 1,25
12. KARNIK Szabina DVSC SCHAEFFLER 5  (10 perc) 6 0,83
13. ANI Mihaela SC Magura Cisnadie 5  (10 perc) 6 0,83
14. KIPRIJANOVSZKA Jovana ZRK Kumanovo 4  (8 perc) 2 2,00
15. LJUBAS Ivana SPONO Eagles 4  (8 perc) 2 2,00
16. GOLLA Paulina Buxtehuder SV 4  (8 perc) 2 2,00
17. SPUGNINI Alba Rocasa Gran Canaria 4  (8 perc) 2 2,00
18. NISAVICS Andjela ZORK Jagodina 4  (8 perc) 3 1,33
19. MILOSEVICS Selena HC Podravka Vegeta 4  (8 perc) 3 1,33
20. MELEKESCEVA Anasztasija Galicsanka Lviv 4  (8 perc) 4 1,00
21. HOLCK Mathilde Byasen Handball Elite 4  (8 perc) 4 1,00
22. FRANKOVÁ Julie DHC Slavia Praha 4  (8 perc) 4 1,00
23. HELEMBAI Fanny Váci NKSE 4  (8 perc) 4 1,00
24. SZABÓ Kitti Váci NKSE 4  (8 perc) 4 1,00
25. VERNIGOROVA Valentina Kubany 4  (8 perc) 4 1,00
26. LACHAUD Noemie OGC Nice Cote d'Azur Handball 4  (8 perc) 4 1,00
27. SZABIROVA Karina HK Asztrahanyocska 4  (8 perc) 4 1,00
28. COSKUN Ceren Kastamonu Belediyesi GSK 4  (8 perc) 5 0,80
29. TOMORI Zsuzsanna Siófok KC Hungary 4  (8 perc) 5 0,80
30. BAKKERUD Ingvild Odense Håndbold 4  (8 perc) 6 0,67
31. GROOT Nycke Odense Håndbold 4  (8 perc) 6 0,67
32. LARSEN Kamilla Odense Håndbold 4  (8 perc) 6 0,67
33. PANICI Maria SC Magura Cisnadie 4  (8 perc) 6 0,67
34. VON PEREIRA Aimee Köbenhavn Haandbold 4  (8 perc) 6 0,67
35. BORDÁS Réka DVSC SCHAEFFLER 4  (8 perc) 7 0,57
36. IVERSEN Sarah Herning-Ikast Handbold 4  (8 perc) 7 0,57
37. GOMEZ Suleikiy Jomi Salerno 3  (6 perc) 2 1,50
38. GASIMOVA Irina Azeryol Baku 3  (6 perc) 2 1,50
39. HOSGÖR BINBOGA Digdem Muratpasa Belediyesi SK 3  (6 perc) 2 1,50
40. AKALIN Cansu Muratpasa Belediyesi SK 3  (6 perc) 2 1,50
41. COHEN Oshri Maccabi Arazim Ramat gan 3  (6 perc) 2 1,50
42. KÄHR Charlotte LK Zug Handball 3  (6 perc) 2 1,50
43. HAGGERTY Tamara TusSies Metzingen 3  (6 perc) 2 1,50
44. RONNING Andrea Fredrikstad Ballklubb 3  (6 perc) 2 1,50
45. JAKOBSEN Isabella Nykøbing Falster HB 3  (6 perc) 2 1,50
46. BEGANOVICS Aneja HC Podravka Vegeta 3  (6 perc) 3 1,00
47. SZARAWAGA Joanna MKS Perla Lublin 3  (6 perc) 3 1,00
48. BOROVSKA Michaela DHK Banik Most 3  (6 perc) 3 1,00
49. VISSER Maura SG BBM Bietigheim 3  (6 perc) 3 1,00
50. OLSSON Ulrika Skuru IK 3  (6 perc) 4 0,75
51. VESTERLUND Ronja Skuru IK 3  (6 perc) 4 0,75
52. MATTHIJS-HOLMBERG Vima Skuru IK 3  (6 perc) 4 0,75
53. BJÄRRENHOLT Alexandra Skuru IK 3  (6 perc) 4 0,75
54. DEDIC Mirela Hypo Niederösterreich 3  (6 perc) 4 0,75
55. ZAWISTOWSKA Daria Metraco Zaglebie Lubin 3  (6 perc) 4 0,75
56. FURMANEC Oleksandra Galicsanka Lviv 3  (6 perc) 4 0,75
57. RODE Jennifer TSV Bayer 04 - Werkselfen 3  (6 perc) 4 0,75
58. EINARSDOTTIR Hildigunnur TSV Bayer 04 - Werkselfen 3  (6 perc) 4 0,75
59. SVODODOVÁ Magdalena DHC Slavia Praha 3  (6 perc) 4 0,75
60. POKORNÁ Tereza DHC Slavia Praha 3  (6 perc) 4 0,75
61. HOLEJOVÁ Adriana IUVENTA Michalovce 3  (6 perc) 4 0,75
62. BAJCIOVÁ Vladimira IUVENTA Michalovce 3  (6 perc) 4 0,75
63. KUCZORA Csenge Váci NKSE 3  (6 perc) 4 0,75
64. LEVCSINA Jekatyerina Kubany 3  (6 perc) 4 0,75
65. GARJEVA Julia Kubany 3  (6 perc) 4 0,75
66. TIRCA Sorina ASC Corona 2010 Brasov 3  (6 perc) 4 0,75
67. PAVICSEVICS Ivona ASC Corona 2010 Brasov 3  (6 perc) 4 0,75
68. BUCUR Daria ASC Corona 2010 Brasov 3  (6 perc) 4 0,75
69. NESTAKER Guro Storhamar Handball Elite 3  (6 perc) 4 0,75
70. CSERNOVA Julia Zvezda Zvenyigorod 3  (6 perc) 4 0,75
71. OSZIPOVA Nagyezsda Zvezda Zvenyigorod 3  (6 perc) 4 0,75
72. NIELSEN Stine Nantes Atlantique Handball 3  (6 perc) 4 0,75
73. MITROVICS Gordana Nantes Atlantique Handball 3  (6 perc) 4 0,75
74. BURLET Lindsay ESBF Besancon 3  (6 perc) 5 0,60
75. VÁMOS Petra DVSC SCHAEFFLER 3  (6 perc) 5 0,60
76. ÖZEL Yeliz Kastamonu Belediyesi GSK 3  (6 perc) 5 0,60
77. AYDIN Elif Kastamonu Belediyesi GSK 3  (6 perc) 5 0,60
78. SZABÓ Laura ÉRD HC 3  (6 perc) 5 0,60
79. KISFALUDY Anett ÉRD HC 3  (6 perc) 5 0,60
80. TARASZOVA Kristina HK Asztrahanyocska 3  (6 perc) 6 0,50
81. JEZSIKAVA Karina HK Asztrahanyocska 3  (6 perc) 6 0,50
82. ANTONOVA Irina HK Asztrahanyocska 3  (6 perc) 6 0,50
83. HEINDAHL Kathrine Odense Håndbold 3  (6 perc) 6 0,50
84. CRACIUN Adriana SC Magura Cisnadie 3  (6 perc) 6 0,50
85. MOLDOVAN Ada SC Magura Cisnadie 3  (6 perc) 6 0,50
86. BIDSTRUP Mia Köbenhavn Haandbold 3  (6 perc) 6 0,50
87. TÓVIZI Petra DVSC SCHAEFFLER 3  (6 perc) 7 0,43
88. BULATH Anita DVSC SCHAEFFLER 3  (6 perc) 7 0,43
89. BÖLK Emily Thüringer HC 3  (6 perc) 7 0,43
90. MAGNUSDOTTIR Diana Valur 2  (4 perc) 2 1,00
91. LEITNER Nora Hypo Niederösterreich 2  (4 perc) 2 1,00
92. FEHRINGER Lilly WAT Atzgersdorf 2  (4 perc) 2 1,00
93. KIETAIBL Antonia WAT Atzgersdorf 2  (4 perc) 2 1,00
94. SKRETTING Alma H 65 Höörs HK 2  (4 perc) 2 1,00
95. DALLA COSTA Ilaria Jomi Salerno 2  (4 perc) 2 1,00
96. HURICSOVA Marketa Metraco Zaglebie Lubin 2  (4 perc) 2 1,00
97. KALADJIEVSZKA Jana WHC Metalurg 2  (4 perc) 2 1,00
98. TRUBITSZINA Polina Azeryol Baku 2  (4 perc) 2 1,00
99. KOSMINA Vlada Azeryol Baku 2  (4 perc) 2 1,00
100. KANTOR Mikaella AC Latsia Nicosia 2  (4 perc) 2 1,00

A kétperces kiállítások listáján nem szereplő játékosok kiállításainak számát
a csapatnévsorban szereplő játékosok egyéni adatlapján találják meg.

Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk